Internetová Poradna

o osobních automobilech

Prodám přívěsný vozík za auto (Bazar, ojetý, použitý)

Jméno
Jakub Bakta
Otázka

Nabízím k prodeji ojetý přívěsný vozík za auto značky Vezeko DV21 z roku 2013. Původně koupen za 16 850 Kč. Momentální cenu si představu 10 - 12 000 Kč. STK je platná až do června 2016. Koupil jsem ho na podzim a jezdil jsem s ním příležitostně od listopadu do dubna. Najeto může mít do 3000 Km (odhadem). Má bočnice, ideální na převážení zboží nebo materiálu (i sypkého). Vozil jsem v něm krabice, takže je netknutý a ve výborném stavu. Kontakt: jakub.bakta@seznam.cz.

Jméno
Miroslav Vokoun
Odpověď

Je tento inzerát ještě stále aktuální? Měl bych vážný zájem o koupi. Jsem z Plzeňského kraje a případně bych si pro něj osobně přijel. Nebo by jsme se mohli setkat na půli cesty. Bylo by možné mi poslat jeho fotografie? Děkuji

Jméno
Jakub Bakta
Odpověď

Děkuji vám za všechny zaslané reakce na můj e-mail. Podařilo se mi úspěšně najít kupce a minulý víkend si ho vyzvedl. Tedy moji nabídku ruším. Nicméně stejně jako jsem psal všem, kteří mě kontaktovali, tak to napíši i zde. Díky mé práci a kontaktům možná budu mít v budoucnu přístup k prodeji několika přívěsných vozíků z jedné firmy. Pokud by celá tato akce vyšla, tak bych prodával mimořádně výhodně cca 15 kusů, které nejsou v podstatě ojeté (všechny do 1000 Km). A za velmi výhodné ceny, i polovina pořizovací ceny. Případně se ozvu a vše popíši. Do té doby mi prosím ale nepište, již nemám nic na prodej.

Jméno
Michal W.
Odpověď

Dovolte se mi připojit s mojí nabídkou. Kvůli nižší ceně se mi nevyplatí ji nikde vystavovat za poplatky, proto využiji této možnosti. Prodávám přívěsný vozík za automobil na převoz aut (valník) včetně zvedacích nájezdných plošin. Značka Gapa, dvě nápravy ve středu, včetně rezervního kola, hmotnost do 3,5 tuny, vyrobeno v roce 1999. Nemám představu o počtu najetých kilometrů. Ale i přes své stáří a počet najetých kilometrů (trochu ojetý a použitý) je ve velmi dobrém stavu. Cena k jednání 15000 Kč. Osobní odvoz z Ostravy podmínkou. Zájemcům přepošlu foto.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Zdravím, plánujeme úpravu rybníku, ke které by jsme potřebovali nějaký vozík nebo valník. Hledáme něco skutečně levné - do 10000 Kč. Potřebujeme na tom převážet zeminu, materiál a dřevo. Mělo by to unést minimálně 1 tunu a mít možnost to zapojit za osobní nebo terénní auto. Nehledáme ani tak něco ojetého z bazaru, může být i ve značně horším stavu, vše jsme si schopni opravit. Nepotřebujeme platné STP ani SPZ (budeme jej využívat jen mimo pozemní komunikace na soukromém pozemku). Kdyby někdo něco takového měl k prodeji, tak se mi prosím ozvěte.

Jméno
Filip Kudlata
Odpověď

Našel jsem ve vyhledávači toto téma a chci se zeptat majitelů, jak je to s povinným ručením za osobní vozík? Plánuji koupit úplně nový a teď nevím, jestli na to platí to, co mám uzavřené na auto. Nebo jestli si musím sjednat úplně nové. Jelikož zde prodáváte vozíky, tak s tím máte nejspíš zkušenost jako majitelé. Děkuji za rychlou odpověď.

Jméno
Libor Pácl
Odpověď

Filip Kudlata: Musíte mít uzavřené pojištění. V první řadě si ale pročtěte smlouvu, kterou máte uzavřenou na auto. Mnoho pojišťoven dává zdarma pojištění vozíku k autu. Takže by jste to případně nemusel řešit. Pokud ne, tak to neplaťte zvlášť. Ale najděte si nějakou pojišťovnu, která vám dá tento bonus PŘEHLED povinného ručení. Podle toho co inzerují, tak tam ušetříte až 40% oproti tomu, co platíte zrovna teď. Nevím, osobně jsem to zatím nezkoušel.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti