Internetová Poradna

o osobních automobilech

Nezávazné porovnání cen Povinného ručení - ZDARMA

Vyberte typ vozidla:

Porovnejte nezávazně ceny povinného ručení

Právě jste shlédli formulář, díky kterému můžete nezávazně porovnat ceny ručení. Vyplněním dat se k ničemu nezavazujete a nemusíte využít žádnou nabídku. Přednostní je, že je kompletní. Tak jak jej vidíte, tak obsahuje všechny potřebné údaje. Formuláře, které obsahují 2 až 4 pole jsou neúčelné. Nezískáte skutečné nabídky na míru. Zde můžete vyplnit vše a získat 100% přesné všechny nabídky pojišťoven. A díky podání přes internet nejen vyberete tu nejvýhodnější (nejlevnější), ale získáte i podíl na množstevní slevě. Všechny služby zde poskytované jsou zdarma.

K ucelenému přehledu musíte vyplnit všechny údaje. Proč? Konkrétní podmínky jsou vypočítány Vám na míru. Tedy o výši měsíční platby za povinné pojištění rozhoduje Váš věk, bydliště, objem v cm3. Opatrní řidiči ocení slevy za počet najetých měsíců bez nehody. Zkrátka vše, na co jste zde dotázání, je pro výsledky nepostradatelné. Jedině tak můžete získat skutečně ucelenou představu o nabídkách a nejlepších cenách. Momentálně nejnižší cena na trhu je 818 Kč! Dosáhnete na ni?

Vyplnili jste? Máte před sebou porovnání. Můžete ihned sáhnout po tom, které je z Vašeho pohledu nejlepší a vše uzavřít online. Pokud si nejste jisti nebo máte další otázky, pomohou Vám odborníci přes telefon (tato služba není zpoplatněna). V případě online vyřízení dostanete zelenou kartu ihned. A do druhého dne Vám bude zaslána poštou. Můžete tak řešit již nyní další záležitosti, jako například převod majitele vozu a nemusíte na nic čekat.

Nezávazné výsledky – porovnání všech nabídek pojišťoven

Nyní můžete přejít k vyplnění všech dat. Formulář je interaktivní, nebudete-li si jisti, ihned uvidíte nápovědu či přesný popis chybně zadaného údaje. Dávejte si pozor, aby jste uvedli všechna data správně. Špatným zadáním dat se můžete dostat na nižší ceny, ale nebudete pak moci tuto smlouvu uzavřít. Proto vše pište pravdivě. Sami budete překvapeni, na jaké částky se dostanete (můžete lehce začít platit až o 40% méně). Využít porovnání se tedy vyplatí pro úplně každého majitele vozu.

Můžete si být jisti, že všechna data jsou soukromá a žádným způsobem nebudou nijak dále šířena. Pouhým vyplněním nejste k ničemu zavázáni a pokud by jste se rozhodli odložit změnu pojišťovny až na jiné období, tak Vám v tom nebude nic bránit. Budete-li potřebovat další asistenci, budou Vám k dispozici odborníci na telefonu, se kterými můžete vyjasnit všechny nejasnosti. A získat bezkonkurenčně nejlepší řešení pro Vaše vozidlo. A platit nejmenší cenu na trhu. Vrhněte se na to a za necelou minutu můžete mít jasný výsledek.

Pokud by jste měli dotazy, které úzce souvisí s tímto tématem, ale přímo se netýkají formuláře, využijte naše fórum. Na našich stránkách je veliká diskuse, kde každý může položit libovolný dotaz. A znalejší oboru mu pomohou. Nebojte se si nejdříve vyjasnit všechny pojmy či se zeptat zkušenějších řidičů. Můžete se k nám připojit bez registrace a naprosto zdarma. A podáme Vám pomocnou ruku tak jako již mnohým před Vámi.

Když už je musíte mít, tak výhodně – Jak na to

Všichni majitelé motorového vozidla musí mít uzavřeno povinné ručení (č. 168/1999 Sb., novelizován roku 2009 zákonem č. 278/2009 Sb.). V opačném případě se vystavuje finančnímu postihu (až 40 000 Kč). A když již jej tedy musíte mít, proč nezvolit tu nejvýhodnější nabídku? Tato stránka Vám pomůže rovnou dvakrát. V porovnání a zároveň i poskytovaných bonusech.

Výsledkem je srovnání konkurenčních nabídek dle jejich ceny a i parametrů. Ne pro každého platí, že nejlevnější rovná se nejvýhodnější. A zároveň dostanete i bonusy. Můžete tak například získat cestovní pojištění na celý rok zdarma. Největší skupinou řidičů, kteří využijí tento formulář, ale nejsou lovci dárků a bonusů. Naopak jsou to lidé, kteří vědí, že se porovnáním a změnou pojišťovny dají ušetřit nemalé peníze. A stále dostávat služby na stejné úrovni. Není problém ušetřit 4000 Kč až 5000 Kč pouhým srovnáním a sjednáním online. Nic neřešíte, vše bude uděláno za Vás.

Mezi standardní služby se může řadit odtah po nehodě až do 500 Km, zapůjčení náhradního vozidla po dobu nutnou, vyřízení všech náležitostí s cizí pojišťovnou. Některé nabídky ovšem mohou zahrnovat i nadstandardní benefity v podobě asistenční služby, úrazového pojištění, opomenutí první škody (nebude mít vliv na bonus), uhrazení střetu se zvěří, živly či řešení v případě krádeže auta. V první řadě se samozřejmě dívejte na cenu, ale neopomeňte do úvah zahrnout i tyto parametry.

Je dostatečné, či přemýšlet i o dalším porovnání?

Na těchto stránkách se zároveň nabízí i porovnání Havarijního pojištění automobilů. Pokud využijete povinného ručení, měli by jste uvažovat i nad havarijním pojištění? Jednoznačně ano. Povinné hradí škody, které jsou způsobeny na cizím majetku nebo zdraví. Zaplatí za Vás nabouraný plot, cizí vůz nebo i trvalé následky na zdraví druhé osoby. V případě autonehody Vy nebudete nijak odškodněn a budete celou návštěvu servis hradit ze svého. Proto lze jednoznačně doporučit podívat se i na druhé porovnání.

Dokazování může být mnohdy velmi obtížné. Představte si, že Vaše autosklo bude poškozeno kamínkem odletujícím od proti jedoucího automobilu. Tato škoda by měla být zaplacena z jeho povinného ručení. Ovšem – je takřka nemožné majitele vozu zpětně dohledat a vůbec mu prokázat účast na této škodě. A drahou opravu budete nuceni zaplatit Vy. Stejně tak můžete přijít o značnou sumu peněz při vyplavení auta či jeho poškození neznámou osobou. Proto jednoznačně doporučujeme kromě momentálně srovnávaného ručení velmi seriózně zvážit i havarijní.

Nyní již znáte všechny skutečnosti k tomu, aby jste mohli vyplnit výše uvedený formulář. Pamatujte, že je zcela nezávazný. Pevně věříme, že jej změníte v závazné sjednání nového ručení. Jen zde dostanete srovnání všech nabídek pojišťoven, které budou uzpůsobeny Vám na míru. Věříme, že Vám pomůže. Přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů s novou cenou povinného ručení!

Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti