Internetová Poradna

o osobních automobilech

Nabídka: Přenechám leasing na auto (úvěr bez odstupného)

Jméno
Tomáš Brichtra
Otázka

Dobrý den, přenechám leasing na Mercedes ML 350, benzín. Je v perfektním stavu, skoro jako nový. Najeto má 138000 Km. Auto bylo pravidelně servisované. Je v plné výbavě, rok výroby je 2006. Na leasing, který vám přenechám, je třeba uhradit 40 x 7900 Kč. Případně můžete vše zaplatit i hotově, tedy 316 000 Kč. Vše bude provedeno oficiální cestou, žádné kličky okolo - vše jen poctivě. Odstupné na tomto úvěru nevyžaduji, nemusíte mi nic platit. V případě zájmu o fotografie, další informace nebo osobní setkání pište na email: brichtatomas@seznam.cz. Na nabídku reagujte jen v případě, že máte skutečně zájem a že máte peníze.

EDIT: Již jsem našel zájemce, auto bylo přenecháno, nabídka není aktuální.

Jméno
Ladislav Nový
Odpověď

Mám podobnou nabídku, tak to vložím sem. Přenechám vám úvěrovou smlouvu od GE Money Bank na osobní automobil značky Volkswagen Passat B6. Má najeto k 160 000 Km, barva je černá perleť, kompletní výbava, nafta 2.0 tdi. Jsem jeho první majitel, ale auto bylo dovezeno z Německa a nikdy nebylo bourané. Mám všechny doklady, klíče, technické průkazy - vše je v naprostém pořádku a není tam žádný háček. Stejně tak je vše v pořádku i ohledně leasingu. Po zájemci nepožaduji žádné odstupné od úvěru. Nemám zájem o smlouvu u notáře, překupníky a bazary. Vše budeme řešit přes GE Money - tedy musíte projít jejich schválení a vše bude oficiálně. Na autu zbývá doplatit 150 000 Kč (což je cena, za kterou to auto v podstatě koupíte). Měsíční splátka je nastavena na cca 3650 Kč. Jsem z Prahy. Volejte na smazáno.

EDIT: Vyřešeno. Už prosím nevolejte.

Jméno
Josef V.
Odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o nějaké auto, které je na leasing. Ale já sám nemůžu na něho dosáhnout, protože jsem v registru a nejsem moc bonitní. Ale na splácení bych měl. Nemohl by mi někdo přenechat auto s tím, že bych ho splácel a leasing by zůstal psaný na vás? Pokud něco máte, tak nabídněte. Ale bez poplatků a bez odstupného. Je mi celkem jedno co to bude za značku, ale splátku do 3000 Kč měsíčně.

Jméno
David T.
Odpověď

Dostal jsem se do finančních problémů a potřebuji se zbavit splátek na auta, proto je rád přenechám. Buď jej můžete rovnou vyplatit nebo si převzít splácení leasingu na sebe. Auto bylo původně přivezeno ze Švýcarska a v ČR bylo 4 měsíce, kdy jsem s ním jezdil. Je v zachovalém stavu, ale rok výroby je 2003. Má najeto 183 605 Km. Pokud by jste chtěli převzít leasing na auto, tak musíte splatit ještě 33 splátek - měsíčně 1600 Kč. Bohužel to nejde bez odstupného, Cetelem vyžaduje 10000 Kč. Měl by tady někdo zájem? Pište na můj e-mail smazáno nebo volejte na mobil smazáno.

EDIT: Ukončeno, leasing přenechán.

Jméno
Bětka Pátková
Odpověď

Jsem na mateřské dovolené a potřebujeme s malým nějaké autíčko. Ale operátor nás zapsal do rejstříku kvůli nezaplacené faktuře a tak nemůžu dostat leasing. Myslíte si, že by to šlo vyřešit nějak přenecháním? Já tomu nerozumím a nevím jak to funguje. Mohl by mi někdo vysvětlit jak to funguje a třeba i něco nabídnout? Já si neumím nic najít najít, v autobazaru to taky nejde, potřebuji nějak pomoct. Děkujeme všem hodným lidem.

Jméno
Dotaz
Odpověď

Neměl by někdo zájem i o něco větší? Nikde se nám to nedaří udat, nikdo to nechce, tak nám to tady stojí v garáži. Dřív jsme s tím jezdili zahraničí - Německo, Rakousko, Švýcarsko a Itálie. Ale v poslední době už nejsou zakázky a tak pro to nemáme využití. Je to tahač Scania R440 z roku 2010, STK má do 8/2015. Najezdili jsme s tím 610 000 Km. Máme to na leasing ve výši 24.198,- Kč měsíčně a zůstává tam ještě nedoplacených 39 splátek. Leasing je od Scania Finance a nebudeme to řešit žádným jiným způsobem než že si to převezmete u nich. Máme k tomu i nevyužitý návěs, který by jsme mohli přidat za 490 tisíc korun. Nechtěl by to od nás někdo převzít? Jak říkám, nemáme pro to už využití.

Jméno
Martin Veselovský
Odpověď

Prosím, nabídněte ještě někdo něco. Pokud nechcete platit váš leasing nebo to nezvládáte, tak já ho budu platit za vás. Můžu si dovolit do 5000 Kč. Preferuji pokud půjde o značku Škoda, Ford, VW nebo případně Peugeot. Najeto do 100 000 Kč a rok výroby od 2008. Byl bych ochotný souhlasit s nízkým odstupným, např. 5000 Kč pro vás jako majitele. Zanechte kdokoliv kontakt a já se obratem ozvu. Děkuji, Martin.

Jméno
Evík
Odpověď

Našel by se někdo hodný, kdo prodá auto na splátky? Ošetříme smlouvou a přepíšeme až po doplacení. Moc by mi pomohlo, kdyby se někdo takový tady našel. Předem děkuji za každou nabídku, kterou by jste pro mě měli.

Jméno
Pavel
Odpověď

Dobrý den, přenechám úvěr na Chevrolet Captiva, diesel. Je v perfektním stavu, skoro jako nový. Najeto má 123000 Km. Auto je pravidelně servisované. Automat, klimatizace, polokůže, rok výroby je 2007. Na úvěr, který přenechám, je třeba uhradit 57 x 5000,- Kč. Případně můžete vše zaplatit hotově. Vše bude provedeno oficiální cestou. Odstupné na tomto úvěru nevyžaduji, nemusíte mi nic platit. V případě zájmu o fotografie, další informace nebo osobní setkání pište na email: k-petrol@seznam.cz . Na nabídku reagujte jen v případě, že máte skutečně zájem a že máte peníze.

Jméno
Michal K.
Odpověď

Mohu Vám nabídnout Octavia II Combi 1.9 TDI 77kW 6 rychlostí manuál z roku 2006. V černé metalíze, najeto poctivých 175 tisíc Km. Všechny klíče, doklady, servisní historie úplná, nikdy nebylo servisováno jinde než ve ŠKODA. Xenony, tempomat, 2 zónová digitální klima, rádio s CD, vyhřívané sedadla. Ve výborném technickém stavu, žádná investice. Z důvodu mé dlouhodobé zahraniční cesty bych jej rád přenechal, nenabízím podvod, proto taky očekávám férové jednání. Je pojištěné zákonně i havarijně 5% spoluúčast, je tam pojištěná i elektronika. Splátky leasingu 5445 Kč 69x (cena včetně všech pojištění). Nemám zájem o notářské smlouvy, chci přes leasingovou společnost převést všechny práva na nového majitele. Děkuji

Jméno
Patrik
Odpověď

Kde se můžu ozvat na inzerát, který je podepsaný jako "Dotaz"? Jedná se mi o přenechání Scania R440. Prosím o informace na můj email. Díky Patrikkaleta@seznam.cz.

Jméno
Michal K.
Odpověď

Přenechám úvěr na ŠKODA Octavia II Combi 1.9 TD 4x4 77kW 6 rychlostí manuál, r.v.2006. Je v černé metalíze. Najeto má 175 000 Km, všechny klíče, doklady, servisní historie úplná. Nikdy nebylo servisováno jinde než ve ŠKODA. Má xenony, tempomat, 2 zónová digitální klima, rádio s CD, vyhřívané sedadla, parkovací senzory. Ve výborném technickém stavu, žádná investice do oprav není nutná. Je pojištěné zákonně i havarijně 5% spoluúčast, je tam pojištěná i elektronika. Splátky úvěru 5445,- 68x (cena včetně zákonného i havarijního poj.) Odstupné 0,- od leasingu. Více informací a fotografie zašlu po napsání na můj email michal.kolek@aol.com. Prosím aby reagovali jen ti, kteří na úvěr splní podmínky a kteří mají skutečný zájem. Případně uvádím i telefonní číslo 773 874 100.

Jméno
Ivan
Odpověď

Ihned převezmu úvěr nebo leasing na jakýkoliv automobil od roku 2007. Finanční společnost muže být jakákoliv. Splátka do 5500,- Kč měsíčně. Akontaci akceptuji. Potřebuji druhé služební auto. Veškerá údržba a pojištění na mé náklady. Volejte, pište, SMS, email. Moje telefonní číslo je 728714883, email kolimarovaiva@seznam.cz.

Jméno
Dotaz
Odpověď

Dobrý den. Jsem v registru za ručení jiné osobě a tak nemám mnoho možností pořídit auto jinou cestou. A tak ráda převezmu auto na splátky od slušné osoby. Podnikám od roku 2014 ve firmě s historií (2006). Převzala jsem jí ze zdravotních důvodů předešlého jednatele. Tudíž i když má firma obrat, tak mám problém. Pokud znáte někdo nějaký způsob převzetí dle Vašich kritérií akceptuji jakoukoli nabídku. Mohu splácet 7000 Kč měsíčně. Mám zájem o automat v dieselu od roku 2007. Ve slušném stavu. Nechci auto vracet, že někdo zneužívá mé situace. Ocením jakoukoli nabídku vozu a dohody. Ne však odstupné. Raději přeplatím, avšak ne jednou tolik co se mi nabízí. Pište prosím na meila.Robitalsro@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, NABÍZÍM předání úvěru na automobil VW golf 1.9 tdi 96kw. Rok výroby 2003, najeto cca 140 000 Km, šestistupňová manuální převodovka. Super výbava. Zbývá doplatit 30 krát 5160 Kč. Pro podrobnější informace mě kontaktujte když tak na telefonním čísle 602882956.

Jméno
Zbyněk
Odpověď

Přenechám leasing na MB GL 450, měsíční splátka činí 13300 Kč. Zbývá zaplatit ještě 17x tuto splátku. Odstupné 225000. V případě zájmu prosím napište.

Jméno
Ladislav
Odpověď

Nutně potřebuji auto. Je tu někdo, kdo přenechá úvěr na auto? Jsem v registru a mohu platit 3000 Kč měsíčně. Za nabídku předem děkuji. Můj telefon 704026577.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, převezmu leasing staršího vozu do 2500 Kč. Víc si nemůžu dovolit. Jsem v registru a nemám možnost získat vůz jinak. Tak prosím nabídněte, děkuji. Telefon 737771495.

Jméno
Petr
Odpověď

Prosím o pomoc. Jsem v registru dlužníků. Měl jsem auto na splátky od kamaráda. Bohužel zemřel a auto propadlo ve prospěch pozůstalosti. Jelikož bylo v jeho majetku. Nyní jsem bez práce, protože auto nemám. Jsem schopen platit týdně 1500 korun. Nejraději bych Octavia 1 diesel. Předem děkuji. Tel.: 739455863.

Jméno
Lukáš
Odpověď

Dobrý den, hledám auto na splátky. Bohužel pro převzetí leasingu nesplňují podmínky (registr). Hledám tak někoho, kdo prodá na notářskou smlouvu. Akontaci respektuji do 10000 Kč ručení vozem. Po dobu splácení můžete zůstat vlastníkem vozu. Velký TP u vás po dobu splácení, postačí plná moc k užívání vozu. Veškeré náklady s užíváním vozu na mě (pojistka atd.). Hledám combi nebo mpg s cenou do 60.000 Kč. S měsíční splátkou max. 4.000 Kč. Nabídky s fotem prosím na email lucanew67@gmail.com. Hezký den.

Jméno
Tonny
Odpověď

Dobrý den, převezmu leasing na Audi, VW nebo SUV. Splátka může být do 5000 Kč měsíčně. Jen na notářskou smlouvu, žádné jiné metody nepřijímám. Prosím nabídněte přenechání, ozvu se Vám zpět.

Jméno
Rudolf Kapička
Odpověď

Převezmu leasing nebo budu platit za Vás. S přeplatkem počítám. Jsem v registru, tak jen férové jednání. Bez akontace mohu platit 10000 Kč měsíčně. Nejlépe Škoda Octavia II apod. Děkuji za nabídky na telefonní číslo 777676445.

Jméno
Iveta
Odpověď

Dobrý den, jsem samoživitelka a potřebuji nutně auto na splátky. Měsíčně mohu dávat splátku do cca 3000 Kč. Víc si dovolit nemůžu. Děkuji za nabídky. Můj telefon je 603805159.

Jméno
Petr
Odpověď

Přenechám úvěr na WV Golf. Rok výroby 2003, jedná se o diesel 96Kw, má 5 dveří, je v šedé metalíze, má 6 ti stupňovou manuální převodovku, klimatronik, atd... . Pěkné, svižné, úsporné auto v super výbavě. Spotřeba cca 5 litrů/100 Km. Zbývá doplatit 26 měsíců * 5160 Kč. Super cena. Kdyby to nebylo nutné, neprodával bych ho. Když napíšete SMS, tak zavolám zpět. Nebo rovnou volejte na telefonní číslo 602882956.

Jméno
Pavel
Odpověď

Zdravím, převezmu leasing. Představuji si akontaci do 50 000 Kč a měsíční splátku do 10 000 Kč. Můj email je cbr1@seznam.cz. Nabídněte.

Jméno
Lukáš
Odpověď

Dobrý den, hledám někoho, kdo přenechává leasing nebo úvěr na auto. Jelikož jsem v registru, tak nemám možnost si auto sám někde vzít. Jsem ochotný platit do 2500 Kč. Předem děkuji za nabídky, které můžete posílat na číslo 603523101. Nebo na email lukas.koumak@seznam.cz.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, potřebuji auto na splátky nebo přenesení úvěru, ale jsem v bankovním registru. Takže se mi cokoliv velmi těžce shání. Můžu dát za auto 80 000 Kč a pak splácet do 4000 Kč. Představuji si ideálně nějaké auto do 150000 Kč. Děkuji.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, sháním auto do 200 000 Kč na splátky. Mohu si dovolit maximálně 10 000 Kč měsíčně a jsem v insolvenci. Sháním nejlépe auto značky Audi, BMW a VW. Najde se tady někdo s nabídkou? Stačí poslat SMS na telefonní číslo 604817932. Ozvu se Vám zpět.

Jméno
Jirka P.
Odpověď

Dobrý den, hledám někoho, kdo přenechává leasing nebo úvěr na auto. Jelikož jsem v registru, tak nemám možnost si auto sám někde vzít. Jsem ochotný platit do 4000 Kč měsíčně. Předem děkuji za nabídky, které můžete posílat na email jujujurka@gmail.com.

Jméno
Ivan V.
Odpověď

Dobrý den, hledám auto na splátky. Bohužel pro převzetí leasingu nesplňují podmínky (registr). Hledám tak někoho, kdo prodá na notářskou smlouvu. Akontaci respektuji do 10000 Kč ručení vozem. Po dobu splácení můžete zůstat vlastníkem vozu. Velký TP u vás po dobu splácení, postačí plná moc k užívání vozu. Veškeré náklady s užíváním vozu na mě (pojistka atd.). Hledám nejlépe Octávia Combi s měsíční splátkou max. 5.000 Kč. Nabídky s fotem prosím na email ivanvojnicky@seznam.cz. Hezký den.

Jméno
Honza
Odpověď

Převezmu leasing - úvěr na auto. Vše chci řešit oficiální cestou přes notáře. Splácení auta na měsíční splátky. Pokud máte vyhovující nabídku, tak mi ji prosím nabídněte. Telefonní číslo +421917422487.

Jméno
Josef Brychta
Odpověď

Kdo přenechá auto na splátky? Najde se někdo? Pracuji v Rakousku a začátkem září začínám pracovat ve Švýcarsku. Auto by mělo být do 500 000 Kč. Měsíčně mohu splácet 700 - 1000€ (maximálně 30 000 Kč). Velice moc to spěchá. Naše "staré" auto už nezní dobře, takže chci rychlé jednání a řešení situace.

Jméno
Václav
Odpověď

Dobrý den, přenechá někdo leasing na Škoda či Volkswagen. Jsem v registru, proto ne od banky. Jsem samoživitel. Potřebuji jezdit do zaměstnání. Děkuji moc nabídky.

Jméno
Pavel
Odpověď

Dobrý den, přenechám úvěr na Chevrolet Captiva, diesel. Je v perfektním stavu, skoro jako nový. Najeto má 123000 Km. Auto je pravidelně servisované. Automatická převodovka, klimatizace, polokůže, rok výroby je 2007. Na úvěr, který přenechám, je třeba uhradit 57 x 5000,- Kč. Případně můžete vše zaplatit hotově. Vše bude provedeno oficiální cestou. Odstupné na tomto úvěru nevyžaduji, nemusíte mi nic platit. V případě zájmu o fotografie, další informace nebo osobní setkání pište na email: k-petrol@seznam.cz. Na nabídku reagujte jen v případě, že máte skutečně zájem a že máte peníze.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, mám zájem o přenechání leasingi či úvěru na vozidlo do 200 000 Kč (nejlépe škoda Octavia, Toyota Avensis,Wolswagen Passat). Mohu platit měsíčně cca 6 000 Kč. Jen mám problém z minuslosti kvůli podnikání v registru, proto mě zajímá možnost přenechání leassingu. Mathan@email.cz

Jméno
Johnny
Odpověď

Dobrý den, měl by jsem zájem o převzetí leasingu/úvěru na notářskou smlouvu. Mohl by mi někdo dát vhodnou nabídku? Pro zájemce mám telefonní číslo 0917422487. Děkuji za odpověď.

Jméno
Milan Nový
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky. Ať už vůz je na Úvěr či Leasing, na přenechání úvěru nejlépe. Nabídněte prosím. Fotografie můžete zaslat na můj E-mail: milanoprague@gmail.com, nebo můžete telefonovat na telefonní číslo 608 800 053. Děkuji za nabídky.

Jméno
Václav
Odpověď

Dobrý den, bohužel jsem se dostal do registrů. Najde se někdo, kdo by mi přenechal Škoda Octavia či Volkswagen Diesel? Mohu splácet 3000 Kč měsíčně. Jen vážné nabídky, děkuji. Můj telefonický kontakt je 774095725.

Jméno
Lucie
Odpověď

Dobrý den, převezmu leasing od Essoxu bez odstupného. Preferuji vozy značky Škoda, Audi, BMW, Volkswagen apod. Nabídněte mi prosím konkrétně. Lucie

Jméno
Slávek
Odpověď

Mám zájem o převzetí leasingu/úvěru na notářskou smlouvu. Sedan podmínkou. Splátky do 5000 Kč./měsíčně. Můj email: av35@seznam.cz.

Jméno
Karel
Odpověď

Dobrý den, převezmu leasing na auto do 5500 Kč měsíčně bez odstupného. Můj email je LINHA.K@seznam.cz.

Jméno
Petra
Odpověď

Přenechám leasing na auto Peugeot 307 SW. Chybí doplatit 16×5307 Kč včetně pojištění. Nebo možno odkoupit hotově. Cena by se tím snížila (cca 65000 Kč). Záleží na domluvě. Za auto bych si představoval odstupné 15000 Kč. Při rychlém jednání odstupné možno snížit. Auto má novou baterii. Je na zimních gumách a zdarma přidám dvě letní. Potřeba vyměnit stabilizační tyč u řidiče. Rok výroby: 2005 - 2006. Najeto [km]: 185000 - 185000. Objem motoru [cm3]: 1560 - 1560. Výkon motoru [kW]: 66 - 66. Palivo: Nafta. Karosérie: Kombi. Počet dveří: 5 a více. Stav: Používaný. Další informace: ABS, Elektrické ovládání oken/zrcátek, Metalíza, Airbag, Autorádio, Posilovač řízení, Klimatronic, Centrál na DO, Imobilizer, Protiprokluzový systém. Na auto se můžete přijít kdykoli podívat.

Jméno
Petra
Odpověď

Na Peugeot 307 se ozvěte na petravesela22@seznam.cz.

Jméno
Přenechám leasing
Odpověď

Přenechám leasing na Hyundai i20 r.v. 2013 u společnosti GE z důvodu finančních potíží. Auto má najeto 13000 Km, servisní kniha. Auto je ještě na dva roky v záruce v Hyundai. Měsíční splátka činí 5695 Kč na 69 měsíců. V případě zájmu se ozvěte na 774664301.

Jméno
Andres
Odpověď

Dobrý den, převezmu leazing do 5000 Kč měsíčně bez odstupného. Vzal bych leazing, ale momentálně jsem ve zkušební době, takže leazingové společnosti chtějí, aby jsem nebyl ve zkušební době. Proto si to nemůžu vyřešit sám a hledám nějaký, který bych mohl převzít. Takže když mi někdo nechá auto, tak budu splácet po třech měsících. Převezmu na sebe cokoliv mi nabídnete, velmi to spěchá, nabídky posílejte na 608840005.

Jméno
Marek Findeis
Odpověď

Dobrý den, koupím Škoda Octavia 1 nebo 2 tdi. Stačí SMS zaslat nebo prozvonit, ozvu se vám zpět na své náklady. Můj telefon 777170141, děkuji.

Jméno
Mach. Joska
Odpověď

Dobrý den, hledám touto cestou auto na splátky, nebo převzetí leasingu. Jelikož jsem v registru, tak nesplňuji podmínky leasingu či půjčky. Hledám tak človíčka, co se dostal do finanční tísně a nemůže tak auto splácet. Jsem ochoten splácet maximálně do 5.000 Kč. Akontaci maximálně do 10.000 kč. Nabídky s fotem prosím na můj email machi28@seznam.cz. Můj telefon je 604833412. Preferuji kontakt na email a přímo i zaslání fotek. Děkuji.

Jméno
Václav Havel
Odpověď

Najde se zde někdo, kdo přenechá leasing nebo úvěr na auto Škoda Octavia nebo Wolsvagen Pasat? Pokud ano, tak mi prosím dejte vědět na email havelvaclav44@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Jana Havlová
Odpověď

Převezmu leasing na Hunday, Škoda Octavia nebo Wolsvagen Pasat bez odstupného. Volat možno na telefonní číslo 720352751 po 17. hodině. Nejlépe napsat s fotkami vozu na email gotti44@seznam.cz. Jsem z Plzeňska. Mám vážný zájem, ale ne přes banku. Děkuji, Jana Havlová.

Jméno
Radka
Odpověď

Nabízím převzetí úvěru na TOYOTA HILUX, rok výroby 2014, uveden do provozu 8/14, najeto 40 000 Km. Měsíční splátka 14868 Kč, do 8/19. Tmavě zelená metalíza, perfektní stav, splátka včetně havarijního a pojištění a povinného ručení. Odstupné 50.000 Kč. Telefon: 603169385, prosím SMS, zavolám zpět. Spěchá!

Jméno
Jana Havlová
Odpověď

Převezmu úvěr nebo leasing bez odstupného do 3000 Kč měsíčně. Jsem slečna 24 let z Plzeňského kraje. Samozřejmě trvale zaměstnaná jako prodavačka. Jsem bez dluhů, ale v minulosti opožděná splátka. A tak jsem ještě asi v registru. Při dobré nabídce možná domluva.

Jméno
Volodymyr
Odpověď

Převezmu úvěr nebo leasing do 6000 Kč měsíčně. Ideálně Škoda Fabia 2, nebo Octavia 3 v dieslu. Pro vás dám odměnu 1000 Kč měsíc, když zůstane psané na vás. Můžeme udělat vše přes notáře. Telefon 776120778. Spěchá, díky.

Jméno
Milan Kulikowski
Odpověď

Přenechám leasing na Auto Škoda Fabia 2007, má najeto 120 000 KM. Nestíhám splácet, zatím 7 splátek po 3412 Kč, ale je v tom pojistka - zákonná a havarijní pojištění. Jen čistě vám ho přenechám, je to u Essox. Moje telefonní číslo 604353069.

Jméno
Jirka K.
Odpověď

Dobrý den, rád bych převzal leasing na vůz, bohužel nemohu využít běžný způsob financování, jsem v registru. Pakliže máte někdo vůz s větším kufrem (Mondeo, Octavia, Superb, Passat, apod.), v naftě, kde bude splátka do 10.000 Kč, ozvěte se mi na telefon 602210334. Mohu dát i nějakou přiměřenou akontaci, ale očekávám férové jednání. Díky, Jirka

Jméno
Marek
Odpověď

Dobrý den, převezmu na notářskou smlouvu jakékoliv auto od Škody, VW, Seat v TDi. Prosím jen o SMS na mé telefonní číslo. Odepíši vám ihned. Kontakt: 603341790. Děkuji.

Jméno
Ivan
Odpověď

Umřelo nám naše rodinné auto a bohužel nedosáhneme na splátky. Neměl by možnost někdo přenechat leasing, případně prodat auto, samozřejmě s tím, že převod až po zaplacení. Splátky není problém do 8000 Kč. Je to hlavně pro manželku s dětmi, takže potřebujeme spolehlivé auto. V případě, že byste měli nějakou nabídku, kontaktujte mě na mailu istlo@seznam.cz, ozvu se obratem. Předem Vám moc děkuji.

Jméno
Andrea
Odpověď

Dobrý den, jsem v registru a hledám někoho kdo přenechá auto na leasing. Měsíčně jsem schopná splácet 3500,- (maximálně). A děkuji za nabídky. Nejlepší by byla Škoda Octavia II sedan/combi. Bez odstupného. Děkuji za nabídky na telefon 604385840 nebo na email Aja.milijuss@seznam.cz.

Jméno
Lukáš M.
Odpověď

Dobrý den, přenechám leasing na Ford Mondeo kombi 1.6 tdci, econetic. Rok výroby 2011, najeto 184000 Km. Černá barva, plná výbava, kožené sedačky, dotyková navigace, bez klíčové startování. Převzetí leasingu u Essox. Zaplacena akontace, zbývá doplatit 82*4400 Kč nebo auto doplatit dříve a neplatit úroky. Požaduji odstupné 7000 Kč - poplatek Essoxu za změnu smlouvy. Více informací a foto na mailu lukas.makes@seznam.cz.

Jméno
Petr S.
Odpověď

Převezmu leasing bez odstupného na Škoda Superb nebo Mercedes E350. Telefonní číslo 777485673, více informací osobně.

Jméno
Tom
Odpověď

Ty jo. Bych chtěl vidět jak si někdo vezme 68 splátek po 5800 Kč na Octavia rok 2006. To snad nemůže být ani pravda.

Jméno
Nikolas
Odpověď

Dobrý den, koupím auto do 120000 Kč. Jsem invalidní důchodce, mám stálý měsíční příjem. Jsem schopný splácet maximálně 3500 Kč měsíčně. Nabídněte co máte, určitě se nějak domluvíme. Děkuji.

Jméno
dirty-dog.cz@seznam.cz
Odpověď

Převezmu úvěr nebo leasing do 6000 Kč měsíčně. Ideálně škoda BMW, Audi, Opel aj. Nafta, LPG, CNG nabídnout můžete i jinou značku. Záleží zda mě nabídka zaujme. Zatím bez přepisu leasingu, zatím smlouva mezi námi. Po roce bych si přepsal auto na sebe. Kvůli ex-manželce a zvyšováni výživného atd. Nechci mít registrované auto na sebe.

Jméno
730683450
Odpověď

Pane Josef Brychta, neměl by jste volné místo ve Švýcarsku? zavolejte mi prosím na 730683450. Díky.

Jméno
Róbert
Odpověď

Měl bych zájem o vůz na splátky. Jsem v registru (asi jako všichni tady). Nejlépe VW Škoda. Maximální splátka do 5000 Kč. Najde se tady někdo? Telefonní číslo na mě 737052352. Děkuji.

Jméno
Marcela
Odpověď

Dobrý den. Našel by se tu někdo kdo by přenechal vůz na splátky? Jsem v registru tak jako asi každý tady. Ráda bych nějaký bezpečnější - budu vozit dítě. Měsíční splátka max. 3500 Kč. Bez akontace. Kontakt na mě 736107887. Popř. zanechte zprávu.

Jméno
Zdenek
Odpověď

Dobrý den, byl by někdo ochotný prodat auto na splátky? Nutně potřebuji auto na dojíždění do práce. Měsíčně mohu splácet měsíčně 4000 - 5000 tis. Bohužel jsem v registru. V případě možné nabídky mě kontaktujte na tel. +420 773 953 351 nebo na mail: brodan66@gmail.com.

Jméno
Martin
Odpověď

Chcete někdo prodat na splátky nějaký combi? Jsem v registru. Mohu platit do 10000 Kč/měsíčně. Děkuji 732816309.

Jméno
RP energy&Consulting 4YOU s.r.o
Odpověď

Dobrý den, převezmeme leasing na jakékoliv slušné auto s menším nájezdem na firmu s odpočtem DPH, nabídněte. 737 817 877 nebo radek77radek@gmail.com. RP energy & Consulting 4YOU s.r.o

Jméno
Bomar
Odpověď

Převezmu leasing na Mercedes E/S z roku 2017. Telefonní číslo 603809622, odstupné - dohoda, více informací osobně.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti