Internetová Poradna

o osobních automobilech

Porovnání Havarijního pojištění automobilů - ZDARMA

Vyberte typ vozidla:

Porovnejte nejvýhodnější havarijní nabídky od pojišťoven

Nad tímto textem je umístěn formulář, díky kterému může získat zdarma porovnání havarijních pojištění. Vyžaduje pouze ty data, která jsou nezbytná k porovnání – tedy je kompletní. Od podobných srovnání se odlišuje tím, že zadáte vše nutné. Některé internetové služby vyžadují jen minimum informací, ze kterých ale poté nejsou vyfiltrovat ty nejlepší nabídky a nejsou přesně na míru řidiči. Proto investujte necelou minutu svého času do vyplnění dat a ušetřete tisíce korun (obvykle až 8000 Kč, mnohdy desítky tisíc) za sjednání nového produktu u levnější pojišťovny.

Postupně vyplňte všechna pole. Označena červenou hvězdičkou jsou nutná – k výpočtu je kalkulačka nezbytně potřebuje a bez nich nemůže vypsat relevantní nabídky. Pamatujte, že je počítáno vše Vám dle Vašich údajů. Neobjevují se zde žádná univerzální řešení. Oproti Vašemu kolegovi z práce můžete získat výrazně levnější ceny – díky bydlišti, věku či počtu najezděných let bez nehody. Proto vyplňte vše, na jste tázáni. Jen tak může vypsat individuální výsledek.

Ihned po odeslání se Vám zobrazí výsledek porovnání havarijního pojištění. Hlavním parametrem pro Vás bude nejspíše cena. Doporučujeme ale zvážit další podmínky. Dražší produkt Vás v případě plnění může vyjít značně levněji. Zmiňme klíčovou položku – spoluúčast na plnění. Pojišťovna Vám nemusí vyplatit celou škodu, ale Vy můžete být vázání např. 20% spoluúčastí, kterou zaplatíte ze svého. Při výběru zvažte i tuto podmínku. S námi se můžete dostat až na 0% (bez spoluúčasti). Stačí jen vyplnit a odeslat. Udělejte to ihned.

Poznámka bokem: pojišťovny u jednotlivých nabídek mohou požadovat například i stupeň zabezpečení automobilu. Může se jednat o základní páku na volant, ale může být požadováno i zamykání zpátečky či pokročilejší metody zabezpečení. Zpravidla se vyplatí auto dovybavit – vše se Vám vrátí na snížených nákladech za pojistku.

Má cenu zvažovat havarijní pojištění? Ano, má!

Dle zákona (č. 168/1999 Sb., viz. novela roku 2009 č. 278/2009 Sb.) musí každý majitel automobilu povinně uzavřít ručení. To ovšem pokrývá jen náklady na uhrazení škody způsobené. V případě autonehody (vaší vinou) bude vyplacen jen poškozený. Ale Vy budete nuceni servisování automobilu hradit ze svých soukromých zdrojů. Často se stává, že je auto po nehodě totálně na odpis (totálka) a vy nejenže přijdete o vůz, ale nebudete mít ani peníze na nový. Porovnejte si havarijní pojištění automobilů, vyberte nejvhodnější nabídku a nechejte si případné škody vyplatit.

Co získáte navíc oproti povinnému ručení?

  • havárie & nehoda - i pokud viníkem nehody budete Vy, stále nemusíte zoufat. Oprava bude uhrazena z Vaší pojistky. V případě nulové spoluúčasti (lze zde takovou nabídku vyhledat) nebudete muset platit ani symbolickou 1 Kč. Jednoznačně doporučujeme již jen kvůli možnosti této události.
  • krádež & odcizení - bude-li Vám automobil odcizen, tak Vaší jedinou nadějí je se dovolávat o svůj majetek přes polici. Jelikož jsou tyto gangy organizované, tak dříve než kontaktujete patřičné úřady, může být již vůz rozebrán na součástky míří do zahraničí. Havarijní pojištění pokryje i tento případ.
  • živelná pohroma - povodně, spadený strom...a vy jste bez auta. Z povinného pojištění Vám nebude vyplacena ani koruna. Opět přichází havarijní a pokryje náklady na uvedení do původního stavu.
  • vandalismus & poškození - může se jednat o poškrábání laku nepozorným cyklistou, uražené zpětné zrcátko, prasklé autosklo či vykradení vozu. Všechny tyto případy lze pokrýt.

Jak je vidno, tak porovnáním havarijních pojištění pokryjete ty mezery, které nevyplácí povinné pojištění. Nemusíte mít strach co se může stát. Kde vezmete peníze na servis. A jestli se zítra nebudete muset neplánovaně zadlužit kvůli koupi nového automobilu. S tímto produktem máte klidný spánek. A s naším porovnávačem je celý proces otázkou necelé minuty.

Proč důvěřovat právě nám, proč porovnat zde?

Porovnáváte všechny produkty pojišťoven. Některé porovnávače opticky klamou a řidič se tak nedozví, že porovnával jen jednotlivé produkty jedné a též firmy. Zde je naopak porovnání napříč všemi společnostmi. Uvidíte ceny a jednotlivé podmínky či i případné bonusy pro sjednatele.

Veškerá data, která uvedete, jsou soukromá. Nebudou s nikým sdílena. Jsou v bezpečí. Vše je nezávazné a vyplněním a odesláním nic nesjednáváte. Pouze uvidíte nabídky. Můžete se podívat na to, co se nabízí. A pokud se rozhodnete odložit sjednání na jinou dobu, tak nejste nijak limitováni.

Posledním krokem bude výběr konkrétní pojišťovny a jejího balíčku. Můžete si vybrat online a vše sjednat přes internet. Na rozdíl od jiných poskytovatelů, nemusíte se osobně dostavit na pobočku a nemusíte dovést automobil k prohlídce! Právě toto vždy odradilo nejvíce řidičů od online řešení přes internet. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít rad odborníka přes telefon. Který Vám osobně pomůže s výběrem přesně pro Váš případ.

Vždy myslete dopředu, neponechejte nic náhodě

Na našich stránkách můžete stejně tak využít i nezávazné porovnání cen Povinného ručení. To dle zákona musíte mít uzavřeno. Bez havarijního pojištění je ale jen polovičatým řešením. Jste chráněni jen před škodou na cizím majetku. Ale Váš je nechráněn. Tyto dva produkty by měli jít ruku v ruce.

Je možné, že Vám některá část není jasná. Nerozumíte nějakému termínu. Nebo by jste se nejdříve chtěli poradit s ostatními zkušenějšími řidiči. Naše stránky nabízejí bezplatné fórum, kde každý návštěvník může zdarma vložit svůj dotaz. A získá vysvětlení či různé pohledy na věc. Máte-li tedy něco k vyjasnění, budeme se na Vás těšit v této části stránek.

Nyní již máte k dispozici vše, co potřebujete. Vyplňte kalkulačku a nechejte si vypočítat porovnání havarijních pojištění. Je to zcela zdarma a můžete jen vydělat. Přejeme mnoho desítek tisíc kilometrů bez nehody. A pokud již k nějaké dojde, ať jste bezpečně pojištěni a nemusíte škody platit z naspořených peněz. Hodně štěstí!

Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti