Internetová Poradna

o osobních automobilech

Vůz na splátky - Bez registru, bez příjmu

Jméno
Vladimír
Otázka

Hledám kohokoliv, kdo by mi byl schopný dát vůz na splátky bez registru a bez příjmu. Bohužel kvůli mladické nerozvážnosti nemám šanci získat úvěr ani půjčku. Převezmu proto jakýkoliv leasing nebo si dohodnu jakékoliv splácení od soukromé osoby. Mám práci, ale preferuji bez registru a bez doložení příjmu. Nabídky prosím posílejte na email vladinadirerova@gmail.com.

Jméno
Pavel
Odpověď

Najde se zde někdo, kdo by prodal auto na splátky? Hledám rovněž vůz. Nejlépe diesel, nebo bezin, lpg, kombi, nejlépe v automatu, MPV, BMW X5, řada 5, VW Passat, Renault Espace a jiné bezpečné vozidlo pro čerstvou rodinu. Můžu bezpečně splácet 4000 Kč měsíčně + mimořádné splátky. Nemusí být do zaplacení psáno na mě. Společnosti mi nepůjčí, takže hledám touto formou. Navýšení kupní ceny jako úrok respektuji. Bez registru a bez doložení příjmu - záleží na dohodě. Děkuji za nabídky.

Jméno
Tereza
Odpověď

Dobrý den. Mám něco co by vás mohlo zajímat - nabízím vůz na prodej na splátky. Prodám mé vozidlo Renault Laguna, rok výroby 2001, sedan, zlatá barva, klimatizace, zámek řadící páky, letní+ zimní kola, najeto poctivých 182000 Kč. Plná historie, motor po rozvodech a výměně všech olejů. Bez investic. Cena 48.000 Kč při platbě ihned, cena na splátky 58.000 Kč. V případě zájmu mi pište na fastclear@seznam.cz. Na splátkách se lze domluvit i s tím, kdo je v registru atd. Takže i na splátky bez registru. Jen férové jednání.

Jméno
Erik
Odpověď

Dobrý den, prodám naše rodinné vozidlo CHRYSLER VOYAGER, r.v. 2004, najeto poctivých 282000 Km, plná historie, motor po rozvodech a výměně všech olejů. Bez investic. Cena 65.000 Kč při platbě ihned, cena na splátky 75.000 Kč. V případě zájmu kontaktujte na paulfranz@seznam.cz. Se splátkami se domluvíme, není problém. Bez registru, bez doložení příjmu. Vše na domluvě.

Jméno
Milan L.
Odpověď

Zdravím. Najde se tu někdo, kdo mi zafinancuje nějaké slušné 9 místné vozidlo do 200 000 Kč na 10 splátek? Příjmy mám nadstandardní, jelikož pracuji v zahraničí, jednoduše prokáži bankovním výpisem, výplatními páskami i pracovní smlouvou z Velké Británie. Jen jsem v Čechách lehce zasekaný a dokud někdo nepředělá ty exekutorské zákony, tak ty dluhy proste platit nebudu. To jest ten důvod, proč si nevezmu něco na leasing v Čechách sám. Velké OTP samozřejmě do plného splaceni ve Vašem držení. Děkuji za případné nabídky.

Jméno
Veronika T.
Odpověď

Koupím Volvo XC90 na splátky, bílé barvy, manuální převodovka, diesel nejlépe 7 míst. Děkuji za nabídku.

Jméno
Michal H.
Odpověď

Koupím auto na splátky od soukromé osoby. Mohu dát akontaci 5 tisíc korun, zbytek ceny na splátky po maximálně 1500 Kč. I dlouhodobě. Vše právně ošetřeno smlouvou. Bez registru a bez dokládání příjmů či zaměstnání. E-mail Michael.hr@seznam.cz.

Jméno
Matěj Vlček
Odpověď

Zdravím sháním Vw Golf III 1.9 TDI combi v okolí ČB nejdále 80 Km od Čr. Cena do 25 000 Kč. Vaše nabídky s informacemi a fotografiemi mi zasílejte na e-mail vlcekmatej01@seznam.cz. Děkuji všem.

Jméno
Pavel
Odpověď

Koupil bych auto na splátky bez registru. Děkuji, telefon 774566003.

Jméno
Jan Seemann
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky. Jakékoliv, prosím zašlete mi nabídku na mobilní telefon 735841006 nebo na email: cil5@seznam.cz. Jde mi především o Audi, Volkswagen, BMW ale nebráním se i jiným značkám. Jsem ochoten přeplatit i 50 000 Kč - 60 000 Kč dle dohody. Prosím ne bazary, na splátky od soukromé osoby bez registru a podobně. Osobní dohoda. Děkuji.

Jméno
Tom
Odpověď

Dobrý den. Sháním auto na splátky bez registru. Jsem ochoten dávat 4000 Kč měsíční splátku.

Jméno
Tereza
Odpověď

Dobrý den, máte stále volného Renaulta? Děkuji za vaši odpověď na email tomasbartes@seznam.cz.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den, koupím jakékoliv auto na splátky. Vihonskytomas@centrum.cz.

Jméno
Josef
Odpověď

Hledám kohokoliv, kdo by mi byl schopný prodat vůz MPV, SUV na splátky bez registru a bez příjmu. Bohužel kvůli mladické nerozvážnosti nemám šanci získat úvěr ani půjčku. Převezmu proto jakýkoliv leasing nebo si dohodnu jakékoliv splácení od soukromé osoby. Mám nabídku že, velký TP si nechá majitel a při poslední splátce mi předá velký TP. Mám práci, ale preferuji bez registru a bez doložení příjmu. Nabídky prosím posílejte na email perez40seznam.cz.

Jméno
Pavel
Odpověď

Dobrý den Eriku, je vozidlo stále aktuální?

Jméno
Michal
Odpověď

Dobrý den, koupím vozidlo Škoda Octavia (nebo i Fabia) na splátky bez registru. Můžu splácet maximálně do 4000 Kč měsíčně. Práci mám. Pomůže mi někdo? Předem děkuji za nabídky.

Jméno
Pavlína
Odpověď

Rovněž sháním auto na splátky do 60.000. Jsem bohužel v registru, ale mám dobrou práci. Mohu měsíčně splácet 2000-3000 Kč. Chtěla bych něco menšího, rozhodně ne kombi. Akutní pro dojíždění do práce. Můj email sanitarska@seznam.cz a tel 737068441. Předem moc děkuji a budu se těšit na vaše nabídky.

Jméno
Michaela
Odpověď

Sháním auto na splátky, jsem v registru, ale exekuce už mám zaplacené! Pracuji na HPP a starám se o dědu - 83 let. Potřebujeme něco většího kvůli invalidnímu vozíku. Hlavně spolehlivé auto. Děkuji za nabídky, jen seriózní nabídky. Nejlépe plzeňský kraj. kazarovamichaela@seznam.cz

Jméno
Monika
Odpověď

Sháním auto na splátky bez akontace a doložení příjmu. Ochotná jsem splácet měsíčně 2500,-. Můj e-mail je: monika.pelcova17@gmail.com. Děkuji za každou nabídku.

Jméno
David
Odpověď

Hledám auto na splátky mohu splácet 4000,- měsíčně a jsem OSVČ. Jsem v registru dlužníků. Děkuji za nabídky. S pozdravem David, 722701969, dninvest@email.cz.

Jméno
Pavla
Odpověď

Prosím, kdo poskytne auto na splátky 4000 Kč měsíčně? Jsem OSVČ a jsem bohužel v registru dlužníků. Takže nemám nikde šanci potřebuji auto na podnikání. Předem všem děkuji za odpověď. Tel. 792203910

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti