Internetová Poradna

o osobních automobilech

Sjednání povinného ručení Online - ZDARMA

Jméno
Štěpánka Klímová
Otázka

Kde si na internetu můžu sjednat povinné ručení úplně zdarma? Musí to ale být kompletně online, protože se momentálně nemůžu nikam dostat. Nechci ale nikomu nic platit, žádné vyplácení provizí za schválení apod.

Jméno
Karel Hubka
Odpověď

Ještě jsem neslyšel o tom, že by bylo sjednání někde placené nebo že by někdo vybíral od klientů nějaké zprostředkovatelské poplatky.

Můžete si všechno vyjet online přímo na stránkách, kde teď jste SROVNÁNÍ POVINNÉHO RUČENÍ. Výsledkem jsou nabídky od všech českých pojišťoven, takže pak uvidíte, co je nejlevnější a budete si to moci srovnat. Jednoduše vyplňte všechny údaje, které jsou po vás vyžadované. Kdyby jste něco nevěděla, tak každé políčko má nápovědu. Je tam toho docela dost, protože se počítá už konečný produkt, aby jste mohla skutečně dostat konečný garantovaný ceník. Už si nepamatuji jak to probíhá dál, ale myslím, že vám následně přijde na zadaný email přímo odkaz, kde budete mít výsledky.

Jméno
Štěpánka Klímová
Odpověď

Děkuji. Předtím, než to vyplním, tak bych se ještě chtěla zeptat, jak to pak pokračuje dál? Já teď jsem v situaci, kdy se nemůžu dostat do nějakého většího města, abych mohla někde na pobočce podepisovat smlouvu. Jde to zařídit i jen přes počítač?

Jméno
Karel Hubka
Odpověď

Ano. Jak říkám, tak už si na 100% nepamatuji jak jsem tam postupoval. Ale na e-mail vám přijde odkaz, vy uvidíte konkrétní ceny a vyberete si. Všechno odsouhlasíte a pokud budete potřebovat něco dořešit, tak je tam k dispozici telefonní číslo nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu. Rovnou obdržíte online zelenou kartu a ještě vám ji zašlou poštou, na to ale čekat nemusíte. Vaše ručení je okamžitě platné. Žádné docházení na pobočky apod.

Jméno
Marek Vlk
Odpověď

Sjednání bylo vždy zadarmo, nevím kdo po vás chtěl peníze, ale rozhodně za to neplaťte. Máte to na internetu a sjednat si to můžete sama. Doporučuji vám, aby jste se ale podívala i po havarijním pojištění. V případě, kdy způsobíte nehodu, tak cizí vina bude kryta tímto povinným. Ale pouze druhé straně. Vy nedostanete na vlastní škodu ani korunu. Proto si uzavřete u další, které pokryje vaše náklady na opravu. Není výjimkou, kdy to končí totálkou, auto je na odpis a vašich 100 000 Kč - 400 000 Kč (nevím jaké máte auto) vám už nikdo nedá.

Jméno
Filip Köchrt
Odpověď

Dnes ráno jsem se díval na nabídku a zaujala mě Česká pojišťovna, aspoň tuším že to byla ona. Nebo Kooperativa? No ale měli tam bonusy jako pojištění kol zdarma a taky dopravních pokut. Myslím si, že se někdy i vyplatí dívat se na ostatní věci, ne jenom na tu konečnou cenu. Taky zvážit kvalitu služeb. Já jen tak, že tady všichni vychvalují nejlevnější nabídky... .

Jméno
Štěpánka Klímová
Odpověď

Už to mám vyřešené, děkuji za pomoc. Je to přesně tak, jak jste mi říkal.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti