Internetová Poradna

o osobních automobilech

Sháním rychle auto - Potřebuji okamžitě automobil (Spěchá!)

Jméno
Klára
Otázka

Díky mému vážnému onemocnění jsem se dostala do registru dlužníků a nyní nutně potřebuji auto na ježdění do práce. A taky abych mohla zavést děti do školky. Kdyby byl někdo tak hodný a prodal mi auto na splátky nebo dal do pronájmu. Platit mohu maximálně 3000 Kč měsíčně. Prosím nabízejte auta, které jsou naprosto v pořádku. Musí být pojízdné. Info na email děkuji: klmilitka@seznam.cz. Mohu doložit příjem. Ale auto potřebuji velice rychle, spěchá to.

Jméno
Pavel Novotný
Odpověď

Pokud jste se dostala do registru dlužníků, tak pro Vás neexistuje žádná možnost postupného financování. Nebude Vám schválený žádný leasing a ani poskytnut úvěr. Bohužel. Jedinou možností je, že si na auto našetříte. Případně mě ještě napadá, že by jste mohla daný leasing napsat na nějakou blízkou osobu, která není v registru. Té by jste dávala peníze na měsíční splátky a bylo by to vše psáno na ni. Stejně tak by to šlo řešit i s úvěrem. V tom případě ale nepočítejte, že auto budete mít okamžitě. Je to práce na cca týden.

Jméno
Radovan H.
Odpověď

Pokud si dobře vzpomínám, tak když jsem kupoval auto v autobazaru AAA Auto, tak mi nabízeli financování pomocí úvěru. A ten byl od soukromé nebankovní společnosti. Já jsem toho nevyužil, protože to bylo velmi drahé a a vysoké RPSN. Ale ve Vašem případě by to mohlo být řešení? Jistě by registr nevadil. Zkuste se tam poptat nebo tam zavolat. V dnešní době je mnoho lidí v registru, to není takový problém.

Jméno
D. Paleček
Odpověď

Taky jsem v registru dlužníků a bohužel mi žádná úvěrová ani leasingová společnost nevyšla vstříc. Zkoušel jsem i autobazary, ale to je to samé. Pro lidi v registru zkrátka neexistuje žádný způsob postupného financování auta. Taky spěchám a potřebuji rychle nové auto. Jsem OSVČ a staré auto se mi rozbilo. Dle servisu by oprava stála více než kolik celé auto. Jenomže já ho potřebuji k vykonávání práci a dojíždění za zákazníky. A to velice rychle. Bohužel už nevím co dál. Nejspíš kvůli tomu skončím na ÚP.

Jméno
Jana T.
Odpověď

Dobrý den, potřebuji automobil na dojíždění do zaměstnání a rozvoz dětí do školy. Auto sháním okamžitě - bez něj nemůžeme normálně fungovat. nenašel by se tady někdo, kdo by mi mohl dát na splátky jeho auto? nemám požadavky na značku apod. Jenom aby bylo pojízdné a abych ho mohla začít po víkendu používat. Mohla bych měsíčně splácet asi 3500 Kč. Kdyby ano, tak se mi prosím ozvěte na adresu jana.ticha123@email.cz. Nemůžu si dovolit Vám zaplatit cokoliv předem. Moc děkuji a prosím o rychlou reakci.

Jméno
O. Nový
Odpověď

Dobrý den, před domem mi stojí Škoda Octavia 1.4 16V, která má najeto 206 000 Km. Rok výroby 2/2002. Je po STK (1/2016) a plně pojízdná. Včetně zimních pneu. V autobazaru mi za ni nabízeli asi 40 000 Kč s tím, že by ji pak nejspíš prodali sami za 50 000 Kč. Pokud by někdo měl veliký zájem a na splátkách mi třeba dal 60 000 Kč, tak bych to prodal i takto. Na peníze nespěchám, ale každá koruna navíc se hodí. Ale chtěl bych mít všechny peníze do maximálně 12 měsíců u sebe. Se případně ozvěte. Vyžaduji vše podloženo řádnou smlouvou, ne na dobré slovo. Přepis až po splacení celé částky.

Jméno
Milan
Odpověď

Pane Nový, kontaktujte mě prosím na emailu: kachlik.milan@centrum.cz. Děkuji, Milan.

Jméno
Franta K.
Odpověď

Našel by se někdo, kdo kdo by prodal na splátky auto tak kolem 150000 Kč? Jsem ochotný i něco přeplatit navíc. Vše podle osobní dohody. Kontaktujte mě na email: frantisekkorista@centrum.cz. Děkuji moc předem za nabídky.

Jméno
Petr
Odpověď

Koupím auto na splátky. Velmi moc to spěchá. Jsem řidič kamionu a nemám jak se dostat do práce a z práce. Mohu splácet cca 4000 korun měsíčně. Kontaktní email na mě je syky1707@email.cz. Děkuji za nabídky.

Jméno
Jan
Odpověď

Pokud si myslíte, že pro lidi se záznamem v registru neexistuje žádný způsob jak dostat auto na splátky obraťte se na mě. A já vás přesvědčím o opaku. Přeji příjemný den.

Jméno
Milan
Odpověď

Jsem v registru a sháním osobní auto do 100 tisíc Kč. Na splátky. Mohu platit 5000 měsíčně. Kontakt camel-milan@seznam.cz

Jméno
Jan Grzywacz
Odpověď

Dobrý den, jsem řidič kamionu a sháním automobil na splátky, jsem v registru. Akontace by nebyla problém a zaplatím i určitou částku předem.Ovšem neprojdu schválením u leasingu. Děkuji za nabídky na email honza.g@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti