Internetová Poradna

o osobních automobilech

Rodinné auto na splátky pro 4 člennou rodinu

Jméno
Karel
Otázka

Dobrý den, sháním rodinné auto na splátky od soukromé osoby. Potřebujeme s dětmi jezdit k doktorům, kteří jsou bohužel rozeseti po celé ČR. Pokud by se našel někdo s rozumnou nabídkou neváhejte napsat. Na značce nezáleží, pouze aby bylo vhodné pro 4 člennou rodinu. Ne leasingové společnosti apod. Děkuji jen za soukromé nabídky. Splátky dle dohody, preferuji bez platby předem a bez akontace.

Jméno
Jakub T.
Odpověď

Našli jste něco? Ozval se vám někdo? Já neprojdu na leasing, mám staré dluhy z podnikání. A nutně potřebuji auto, jelikož mám rodin u -dvě malé děti. Prosím nabídněte i mě. Dám za auto třeba víc než má cenu. Budu splácet pravidelně. Děkuji.

Jméno
Zdenek
Odpověď

Já rovněž poptávám auto na splátky a přidávám se k ostatním. Potřebuji nejlépe kombi nebo rodinné. S cenou do 70 tisíc. Samozřejmě je tam i přeplatek pro vás. Nechejte tady své číslo, ozvu se.

Jméno
Jaroslav Černý
Odpověď

Nechá mi někdo prosím auto na splátky, jsem rozvedený a v registru, prosím o kontakt 774133929. JIž jsem tady psal, ale nepodařilo se mi s nikým dohodnout!!!

Jméno
Radmila
Odpověď

Nabídněte i naší rodině, ale jen bez akontace. Manžel i já pracujeme a můžeme to doložit. Máme rodinu, která potřebuje auto na běžné ježdění. Děkuji za případné nabídky.

Jméno
Martin
Odpověď

Koupím auto na splátky do 100000 i s úrokem. Všechno ostatní osobně a ne na internetu. Kontakt 606 503 503. Ps. upozorňuji jen seriózně.

Jméno
Zdenka
Odpověď

Dobrý den, našel by se někdo, kdo by přenechal nějaké rodinné auto na měsíční splátky bez akontace? Bohužel jsem v registru. Předem moc děkuji za nabídku. Email zdenka.stajerova@gmail.com

Jméno
Lukáš
Odpověď

Je o ještě k dispozici? Pokud ne, tak nabízejte jiné - nejlépe VW nebo Škoda a klidně i 10+ let stáří. Jinak i jakékoliv jiné rodinné auto na soukromé splátky. Nabídky prosím na luky.88@post.cz

Jméno
Jan Čaganek
Odpověď

Dobrý den sháním auto na splátky bez akontace. Rodinný vůz nebo combi. Jsem v registru. Spěchá! Děkuji za nabídky. 776 377 289

Jméno
Petr T.
Odpověď

Koupím auto na Splátky do max. 8000 kč měsíčně. První splátka může být vyšší. Jsem v Registru. Pokud by měl někdo nějakou nabídku piště na Email Petrrupre@seznam.cz.

Jméno
Petr
Odpověď

Petrrupre@seznam.cz = nabízejte mi rodinná auta na splátky.

Jméno
Jana
Odpověď

Jsme velká rodina a sháníme touto cestou 7 a více místné auto. Nejlépe na splátky od soukromé osoby. Budeme ochotni zaplatit i něco navíc. Nabídky prosím na email jana.hron@gmail.com. Mnohokrát děkuji.

Jméno
Zbyvatelová Petra
Odpověď

Dobrý den pane,je Váš příspěvek o prodeji té Škodovky ještě aktuální prosím? A pro neuvádíte své telefonní číslo, ráda by jsem vám zatelefonovala? Děkuji za odpověď. Zbyvatelová

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti