Internetová Poradna

o osobních automobilech

Půjčka na auto - Srovnání úrok, splátky, podmínky

Jméno
Patrik Horal
Otázka

Chtěl jsem na internetu najít nějakou tabulku srovnání půjček. Kde bych se mohl podívat na úrokovou sazbu, výši splátek a ostatní podmínky. Ale nic jsem nenašel. Máte tip na nějakou internetovou stránku nebo odkaz? Díky.

Jméno
Kvasinka
Odpověď

Hledal jsem úplně to samé srovnání, ale nic neexistuje. A co víc - ony dokonce ani na Google žádné podobné nabídky nejsou. První stránka výsledků je jenom samý spam oblepený reklamou. Nepodařilo se mi najít jedinou společnost, která by skutečně takovéto financování nabízela. Jediné srovnání napříč společnostmi jsem našel na www.srovnavacpujcek.cz. Je to sice bezúčelový klasický úvěr, ale nic lepší na internetu není. Tady jsem se například díval, kdo by mi mohl dát 80 000 Kč bez registru a s příjmem na dobu neurčitou.

Srovnání půjček na auto

Jméno
Anonymní
Odpověď

To že nemůžete nic najít je logické. Normální člověk si vezme leasing. Případně to financuje za pomocí banky. Pokud Vám nic z toho nevyjde, tak nejspíše nemáte na to, aby jste si mohli dovolit splácet. Kdo by Vám pak půjčoval? Taková společnost by do měsíce zkrachovala. Pokud nemáte peníze ani příjem, tak se nezadlužujte.

Jméno
Patrik Horal
Odpověď

Díky, ale tam nevidím právě to srovnání. Mě zajímá především úrok a taky to, kolik budu muset splácet. Leasing jsem samozřejmě zkoušel, ale kvůli podmínkám jsem ho musel zavrhnout. Proto se to pokouším řešit takto. Ale i tak díky za radu.

Jméno
Markéta Javorová
Odpověď

Potřebuji půjčit 65000,- se splátkou do 4500,-. Dívala jsem se na vaše stránky, ale tam mi to nevyjede. Napíše mi to jenom, že za takových podmínek mi to nemůže nabídnout žádný výsledek. Nemohli by jste mi prosím poradit, kde bych mohla někoho požádat? Je mi úplně jedno od koho ty peníze budou. Ale tam byl nízký úrok a nebyl to podvod.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Nedoporučuji vám sednou na let autobazarům. Takový Home Credit vám dá například 100000 Kč a bude chtít zpět 120000 Kč. Ale majitel, který bude ten úvěr vyřizovat, si tam může dát libovolnou svoji provizi. A dávají si třeba i tak, že Vám to pak vyjde na 180000 Kč. Nedávno se o tom psalo a bylo to i ve zprávách v televizi. Přímo jim bych nic nepodepisoval. Nejdříve se má člověk podívat na internet a najít si tam peníze. A až pak kupovat auto. Nespoléhat na prodejce, protože ten vás na svojí provizi oškube. Podívejte se klidně do archivu na zprávy, bylo to tam.

Jméno
Magda K.
Odpověď

Na těchto stránkách v minulé diskusi byl pán, který se představil jako soukromý investor a nabízel asi od 20000,- Kč až do 200 000,- Kč. Nechal tam i na sebe kontakt. Můžete se zkusit zeptat jeho. A když my jsme si my brali leasing, tak jsme využili ŠkoFin. Nevím jak to bylo výhodné s úrokem a splátkami, těmto věcem rozumí spíše můj manžel.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, pro: Kvasinka atp. spol. Profi Credit bych nikdy nebral. Mám to z vlastní zkušenosti. Např. půjčíte si 50 000 Kč na 2 roky, měsíční splátky 4600 Kč a přeplatek o 80 000 Kč víc. Když nebudete splácet, tak za rok jste na 220 000 Kč. Lichva.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti