Internetová Poradna

o osobních automobilech

Půjčka a ručení autem, automobil jako zástava

Jméno
Svatislav Richter
Otázka

Dostal jsem se do svízelné situace. Vzal jsem si půjčku u ČSOB, kterou jsem řádně splácel. Peníze byly na koupi auta. Po více než půl roce jsem poctivého splácení jsem přišel o zaměstnání a neměl jsem na splátky. Následně jsem si vzal nebankovní půjčku u Home Credit. A nyní nestíhám nic splácet a doposud jsem nesehnal práci. Jediný můj majetek je osobní auto, jinak nic jiného nemám. Jde někde sehnat půjčku na automobil (ručení automobilem)? Protože nemám nic jiné k zástavě. Mohu ručit pouze tímto. Děkuji za odkazy na řešení.

Jméno
anonym
Odpověď

A co si třeba konečně přestat půjčovat peníze? Alespoň mi připadá, že vytloukáš klín klínem. Bankovní úvěr - ok. Splácení splátek nebankovním produktem je už hodně na hraně. A pak si na to celé brát další (nebankovní!) peníze mi připadá už moc. Dávej si pozor, aby jsi se nedostal do dluhového kolotoče. Nemyslím to špatně.

Jméno
Jozef Beláň
Odpověď

Nabízím všem lidem ve finanční tísni pomoc. Peníze můžete použít na cokoliv, ale musíte mít ručení nemovitostí (ručení autem bohužel neakceptujeme). Peníze nijak neomezujeme, můžete si říci o kolik chcete. Záleží jen na vaší bonitě. Následně si můžete domluvit dobu splácení na 12 – 240 měsíců. Tedy dostatečně dlouhá doba a možnost nastavení i minimálních splátek, které zvládnete i s minimálním příjmem. Ale musíte ručit minimálně 60% hodnotou vašeho majetku. Žádejte zdarma na našich internetových stránkách.

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Dobrý den, budu mluvit z mých zkušeností. Nejdříve jste si vzal peníze z banky. Následně i od Home Credit, tedy jste se nejspíš ocitl v registru. A následně hledáte další peníze. Naštěstí ale nabízíte ručení autem. Takže bych Vám doporučil se porozhlédnou ve zcela soukromé sféře. Tedy mezi lidmi, kteří jsou ochotni dát k dispozici své vlastní peníze. A těm by jste mohl dát jako ručení právě ten vůz. Ale neznám jedinou společnost, která by toto nabízela jako hotový balíček. Toto se bohužel v ČR nenabízí.

Jméno
anonym
Odpověď

Dobrý den, mám veliký problém. Vzala jsem si automobil na leasing a poctivě jsem ho splácela a i splácím. Ale teď se mi naskytly finanční problémy, které musím okamžitě platit. A tak bych si chtěla vzít půjčku. Ale mohla bych dát do zástavy to auto? Promiňte, že se tak blbě ptám. Ale našla jsem tady toto téma a nevím kde se jinde zeptat. Děkuji.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

To v žádném případě nemůžete. Protože automobil je majetkem leasingové společnosti a ne Vaším. Takže s ním nemůžete dále nakládat - dávat jej jako záruku oproti financím, prodat jej a podobně. Nejdříve musíte celý dluh doplatit. Takže to na co se ptáte, tak to není možné.

Jméno
Jan Bauer
Odpověď

Nabízím nebankovní finanční půjčky, kdy můžete dostat až jeden milion korun. Se zástavou vašeho osobního vozu. Ale do 60% jeho aktuální prodejní ceny. Splatnost nabízím až 120 měsíců. nemusíte dávat žádnou jinou zástavu, nemusíte nabízet ručení a tak podobně. Stačí jen Vaše auto. Zpracování včetně vyplacení financí je zcela zdarma a nemusíte platit předem ani korunu. Peníze může obdržet každý - maminky na MD, podnikatelé, zaměstnanci, žadatelé na úřadu práce... . Dáme peníze každému. Pro více informací volejte na 912345593 nebo se podívejte na naše WWW stránky. Tam můžete podat žádost zadarmo a nebudeme chtít peníze dopředu.

Jméno
Jaroslav Šubrt
Odpověď

Jsem v Solusu a potřeboval bych nutně půjčit na automobil, abych se mohl jak dostat do práce. V minulé práci mi zaměstnavatel pořád bral peníze (prémie) a tak jsem se dostal do registru. Ale už mám novou práci a vše stíhám splácet. Akorát se ztěžka do ní dostávám a tak prosím o tyto peníze. Pomůže mi někdo prosím bez poplatků předem? Telefon: 776427270, E-mail: sdh.jarda.subrt@seznam.cz. Jsem z Liberce.

Jméno
Petr
Odpověď

Pane Jan Bauer, mohu Vás poprosit o vaše www stránky? Mám zájem o vaši nebankovní půjčku na financování auta. Děkuji předem.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti