Internetová Poradna

o osobních automobilech

Pronájem soukromého auta na měsíční splátky do 5000 Kč

Jméno
Josef R.
Otázka

Dobrý den, prosím dobré lidi, kteří by prodali své ojeté auto na měsíční splátky, které si představuji do 5000,-Kč/měsíc nebo dohoda. Prosím jen pojízdné auto s platnou STK ke každodennímu ježdění. Děkuji a prosím své případné nabídky zasílejte na - email: geniuskomplex@seznam.cz, telefon: +420 608 949 006. Kontrolou registru neprojdu, tak prosím ne nabídky od zprostředkovatelů. Jen od soukromých lidí. Představuji si to tak, že po kompletním doplacení všech měsíčních splátek by bylo auto přepsáno na mé jméno. Děkuji.

Jméno
Vojtěch
Odpověď

Poslal jsem vám email. Prosím přečtěte si jej a pokud budete mít zájem, tak se ihned domluvíme!!!

Jméno
Lucie
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky, nejlépe v naftě - bohužel jsem v registru. Proto podávám tento inzerát tady. Na splátkách se domluvíme a jsem ochotna zaplatit i něco navíc. Nechci ale aby to byl jen pronájem, jak zaplatím všechny splátky, tak auto bude moje. Prosím kontaktujte mne na Lucie3200@seznam.cz.

Jméno
Rada Zahor
Odpověď

Již jste něco našla? Bylo to od nějaké firmy nebo od nějakého člověka? Já hledám auto na splátky, do 80000 Kč - nejlépe kombik. Dám akontaci 10000 Kč a měsíční splátky do 2000 Kč, děkuji. Pište na email rada.zagor@seznam.cz, nebo volejte na t.c. 603976965.

Jméno
Odpověď
Odpověď

Ano, již jsem našla. Bylo to od jednoho pána, co mi napsal na email.

Jméno
Veronika
Odpověď

Ruším moji poptávku. Podařilo se mi pronájem auta vyřešit. Pokud někdo má tuto možnost, tak prosím smazejte můj příspěvek nebo alespoň odstraňte můj telefon, ať mi už lidé nevolají.

Jméno
Jirka
Odpověď

Zdravím, také bych rád sehnal auto na splátky do 30 tisíc s měsíční splátkou 4 tisíc. Auto bude psáno na vás, já jej jen budu používat a platit jako pronájem, ale po zaplacení bude přepsáno na mě. Tedy spíše soukromý leasing než pronájem. Jsem zedník a firma pro kterou jsem pracoval mi nezaplatila a myslím si že už ty peníze ani neuvidím, nyní mám své zakázky, ale bohužel mi chybí vozidlo, byl bych vděčný za jakékoliv vozidlo s platnou STK. Mé tel čislo 704387690 a email jirkaopalka@atlas.cz. Děkuji za nabídky.

Jméno
Maya
Odpověď

Hezký den, jako většina tady, hledám člověka s dobrým srdcem, který by mi nabídl auto na splátky... Nebudu tu rozepisovat svůj životní příběh, abych někoho obměkčila (své soukromí si chráním). Mám ráda rovinu a upřímnost. Předem všem děkuji za nabídky. S přáním hezkého dne Maruška můj email je: maruska.lady@seznam.cz Jakékoliv pojízdné vozidlo k pronájmu za měsíční splátku.

Jméno
Danny
Odpověď

Touto formou prosím o nabídky vozidel Škoda Octavia, Škoda Octavia II, Škoda Fabia nebo VW. Od roku výroby 2015. Měsíčně platím do 5000 Kč, celkově do 150000Kč. Telefon 737598562.

Jméno
Jarmila Holá
Odpověď

Prosím o smazání mého příspěvku. Vozidlo je již pronajato.

Jméno
Jolana
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky od soukromé osoby bez registru. Auto do 50000 kč se splátkou 2000-3000 kč měsíčně. Nejlépe něco v kombiku. Prosím o nabídky na jolanka.stipakova@seznam.cz. Mám dvě dcery a potřebuji nutně auto na dojíždění. Děkuji předem za nabídky.

Jméno
Aleš
Odpověď

Přijmu nabídky pouze od fyzické osoby, pište A.Mill@seznam.cz.

Jméno
Robo
Odpověď

Dobrý den, sháním auto do 50 000 Kč na splátky do 5000 Kč s maximální akontací předem 5000 Kč. Ponuky na mail robomeces@gmail.com. Robo.

Jméno
Přema
Odpověď

Sháním auto na splátky do 120000 tisíc. Jsem v registru, ale mám výdělek kolem 30000 tisíc, splátka klidně 3500 tisíc, nabídky zašlete na leleupka@seznam.cz. Předem děkuji.

Jméno
Alena
Odpověď

Už mi prosím nepište, už auto mám. Děkuji

Jméno
Pavel T.
Odpověď

Hledám někoho, kdo mi prodá auto na splátky fo 5000 Kč, jsem v registru kvůli vlastni blbosti jsem ochoten dát dobrý úrok. Nabídku na mail teeteetea21@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Jirka
Odpověď

Prodám na splátky nebo pronajmu (dlouhodobě/krátkodobě) VW Passat 2003 1.9 tdi. Telefon 776180686. Akontace 30000 Kč. Pouze telefonicky.

Jméno
Aleš
Odpověď

Napsal jsem vám email, ještě bych rád dodal že můj příjem je 25000 Kč a předem vám můžu dát 15000 Kč. Ale musí tam být platná STK. Prosím o odpověď.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti