Internetová Poradna

o osobních automobilech

Prodám vlastní auto na splátky bez odstupného, bez akontace

Jméno
Argam
Otázka

Prodám Seat Alhambra 1,9 TDI 85KW 2003 formou splátek a smlouvy, kterou uzavřeme mezi sebou - Na autě jsem čerstvě všechno vyměnil (brzdy, kotouče, podvozek komplet) STK do 2018. Auto nemá havárku, stačí, když nový kupec zaplatí havárku na moje jméno a zaplatí cca 5000 Kč právníkovi. A já předám auto a muže jezdit a splácet do úplného zaplacení. Auto prodávám za 100000 Kč, ale půlku nákladu za právníka a havárku vracím z poslední splátky. Auto je spolehlivé, ale vyžaduje samozřejmě pozornost. Vhodné pro lidi se Solusem nebo pro ty, kteří nedostanou úvěr nebo leasing. Fotky zašlu mailem. Telefon 725809809.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky. Jsem zaměstnán déle než rok s příjmem 25000 Kč. Smlouva na neurčito. Bohužel jsem v registru dlužníků. Auto potřebuji na dojíždění do zaměstnání. V případě, že bychom se spolu mohli domluvit, pište prosím na email: tomasimra2@seznam.cz. myslíte, že by jsme se mohli domluvit? Děkuji.

Jméno
M. M.
Odpověď

Hledám pro mě a mého klučinu auto na splátky bez odstupného. Ale protože všechny leasingové společnosti nás chtějí akontaci (kterou si nemůžu dovolit), tak to zkouším tady. Měsíčně bych si mohla dovolit splácet do 3000 Kč. Celkem bych za auto chtěla zaplatit asi 30 000 - 40 000 Kč. Bez odstupného a bez akotance, najde se někdo? Kontakt: marketa.majer@gmail.com.

Jméno
Jan Hrabal
Odpověď

Mám zájem, jaký je Váš email? Hrabal

Jméno
Dotaz
Odpověď

Mám otázku na toto téma. Jak konkrétně funguje prodej na splátky mezi dvěma soukromími osobami? Sám vlastním auto, které jsem chtěl prodat do autobazaru. Ale při pročítání podobných diskusí jsem zjistil, že když ho prodám soukromě na splátky (bez odstupného, akontace nebo bez Solusu aj.), tak ho můžu prodat třeba i o polovinu dráž. Jak to ale probíhá? Předpokládám, že vlastníkem auta zůstává původní majitel až do splacení celé částky a rovněž je v jeho prospěch i uzavřeno havarijní pojištění. Jak je ale právně vyřešeno, že splátky se platí za to auto a že po zaplacení určité sumy musí dojít k přepisu? Lze toto vyřešit nějakou jednoduchou smlouvou? Lze ji stáhnou z internetu? Máte k tomu někdo více informací? Díky za každou radu.

Jméno
Marek T.
Odpověď

Ano v podstatě se to řeší tak, jak jste popsal. Auto zůstává napsané na původního majitele, k přepisu dochází až po splacení. samozřejmostí je havarijko. Smlouvu vám nachystá každý právník za 3 - 5 tisíc korun. Není na tom nic složité.

Jméno
Jaroslav Slovák
Odpověď

Dobrý večer, koupím automobil na splátky. Nejlépe jen na notářsky ověřenou smlouvu. Úrok respektuji, děkuji za nabídky. Můj email je prosím vás pan.re@email.cz. S pozdravem Slovák Jaroslav.

Jméno
Mirek
Odpověď

Hledám někoho, kdo nechá auto na splátky cca 2500 - 3000 Kč měsíčně. Jsem v Solusu proto hledám touto cestou. Nebankovní společnosti ani banky mi kvůli Solusu nepůjčí. Můj email je l.t.pan@seznam.cz.

Jméno
Matěj
Odpověď

Hledám auto na splátky, okolí Ostravy, cca 3000 Kč měsíčně. Mám stálou práci a měsíční příjem 20000 Kč. Email: Mintel.Matej@seznam.cz.

Jméno
David
Odpověď

Koupím auto v benzínu na splátky. Na smlouvu mezi osobami, něco staršího, třeba Octavia nebo tak něco. Tak do 50 000 Kč. Děkuji za nabídky, email davidek257@seznam.cz nebo telefon 604555494.

Jméno
Martin
Odpověď

Zdravím, jelikož jsem v Solusu, zkouším to zde. Jsem zaměstnaný, ale nemohu si dovolit koupit auto za hotové. Jsem schopný měsíčně splácet 3000 Kč. Samozřejmě i já bych byl rád,kdyby vše bylo ověřené právní formou. Úrok akceptuji. Předem děkuji za jakoukoliv nabídku. Můj email je cervis@seznam.cz

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti