Internetová Poradna

o osobních automobilech

Prodám auto na splátky - Bez registru a příjmu

Jméno
Andrea
Otázka

Dobrý den. prodám auto Renault Laguna i formou splátek soukromé osobě (bez registru a příjmu). Taky jsme se dostali do finanční tísně a proto nabízím k prodeji naše vozidlo Renault Laguna Combi. Je ve velmi v dobrém stavu. Má nově udělanou STK 15/6/17. Ekologický poplatek je zaplacen. Spotřeba auta je 6 - 6,5 na 100 Km. Velmi spolehlivé autíčko, nic neteče, netluče, nebourané. Ale čekáme přírůstek do rodiny a tak se hodí každá kačka. Chtěla bych za ni 20 000 Kč, ale umím si představit i nějakou slevu. Případně se domluvit i na nějakých splátkách jako soukromé osoby. To bychom potom asi řešili i bez registru a bez příjmu. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli by někdo měl zájem? Chtěl by toto auto někdo koupit? Děkuji za nabídky.

Jméno
Jana
Odpověď

Měla bych zájem. Můžete mi napsat o jaký typ se jedná a z jakého roku je? A případně by jste mi mohla poslat i foto? Mohu vědět odkud jste? Budu velmi ráda, pokud mi zde zanecháte i nějaké kontaktní informace na Vás.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dáváte ji i na splátky? A mohla by jste zde napsat své telefonní číslo nebo email, kde bych vás mohl kontaktovat ohledně podrobností a koupi tohoto auta na splátky? Mockrát vám děkuji.

Jméno
Kristýna
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky, bez registru, bez doložení příjmu. Cena do 4000 Kč měsíčně. Celková cena po splacení všech splátek do 80 000 Kč - 90 000 Kč. Děkuji za zprávu.

Jméno
S. W.
Odpověď

Zdravím, hledám solidní nabídku. Bohužel za hotové si nemohu dovolit. Našlo by se pro mě řešení ve formě splátek? Ale po všech požaduji právně podložené dokumenty. Na druhou stranu po majiteli nežádám přepis dříve než po doplacení celkové částky. Za nabídky děkuji. Mail: samikwelsik@gmail.com.

Jméno
Lukáš N.
Odpověď

Zdravím všechny, hledám auto na splátky s cenou cca 60.000 - 100.000 Kč. Jen prosím vážní zájemci co chtějí prodat. Notářská smlouva je samozřejmostí. Pronájem vozu s možností odkupu, i směnka je možná. Záleží na vašich podmínkách a společné domluvě. Přizpůsobím se. Jestli to bude bez registru, bez doložení příjmu atd. - na všem se domluvíme. Splátky do 7.000 Kč. Při prodeji na měsíční splátky akceptuji i váš úrok. Nabídněte jen s vážným zájmem prodat. Pište prosím na email lucanew67@gmail.com. Nejlépe Combi, SUV, MPV. Všech značek. Bez úvěru a jiných bankovních i nebankovních produktů.

Jméno
Josef Hrubý
Odpověď

Sháním soukromého investora, který nenahlíží do registrů. Potřebuji od něj úvěr na auto. Prosím kontaktujte mě na e-mail: josefhruby.skalice@gmail.com nebo telefonu: 797996082. Denně od 09:00 - 09:30 nebo odpoledne od 16:00 - 20:00. Děkuji za nabídky.

Jméno
Palánová B.
Odpověď

Zdravím. Společně s manželem hledáme nějaké autíčko na splátky. Říkali jsme si, že by nejlepší byla Škoda, VW nebo Ford. U úvěrových společností a bank bohužel neprojdeme, protože nejsme v jejich očích dostatečně bonitní. Našel by se tady někdo, kdo by nám nabídl nějaké autíčko s měsíční splátkou do 2500 Kč a celkovou cenou auta do 60 000 Kč? Kvůli minulosti pouze bez registru a kvůli manželovi i bez doložení příjmu. Pouze já bych mohla doložit příjem. A pouze já nejsem v registru. Budeme moc vděční za jakoukoliv nabídku auta na soukromé splátky. Palánovi.

Jméno
Kimbo
Odpověď

Dobrý den, pokud by někdo měl nějaké pěkné a slušné auto na splátky. Nebo pokud by se našel někdo, kdo by dokázal zařídit auto na splátky s 0 akontací k tomu. A bez registru. Bylo by super dostat nabídky vozidel s automatickou převodovkou. Vše by bylo notářsky vyřízené. A tak bych byl rád za nabídku na e-mail kimborolex@seznam.cz. Ale jenom pěkné auto a jenom na splátky. Děkuji

Jméno
Lukáš
Odpověď

Koupím auto na dvě splátky. Každá po 10.000 Kč. Tedy celkem auto za 20.000 Kč. Prosím, posílejte mi nabídky na lucanew67@gmail.com. Děkuji.

Jméno
Luděk
Odpověď

Koupím auto na splátky, cena maximálně do 60000 Kč. Úrok respektuji, splátky možné od 5000 Kč do 7000 Kč měsíčně. Můj email je ludekasd@gmail.com, telefonní číslo 702991263. Jen férové jednání. Děkuji za odpověď s nabídkou auta na splátky.

Jméno
Marek
Odpověď

Koupím osobní auto, nejlépe větší a na splátky. Je to pro moji přítelkyni jako dar. Mohu si dovolit maximálně 2500 Kč měsíčně. Prosím nabídněte, můj telefon je 739162771.

Jméno
Diana
Odpověď

Dobrý den, měla bych zájem o Vámi nabízené auto na splátky paní Andreo. Můžete mi na sebe dát nějaký kontakt, abychom se popřípadě domluvili? Krásný den.

Jméno
Iveta
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky. Nejlépe kombi, měsíční splátka 2000 Kč. Nejlépe Kolín a blízké okolí. Volejte na číslo 722262053. PS: Pouze nabídky půjčky/vozu bez registru.

Jméno
Emiliana
Odpověď

Měla by jsem zájem o více informací ohledně auta. Již dlouho sháníme něco takového, co tu nabízíte. Tímto prosím o více informací o vaší nabídce přes email: emiliana07@seznam.cz. Děkuji předem.

Jméno
Jan Seemann
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky. Jakýkoliv typ a co nejdříve je to možné. Mohu platit 4000 Kč měsíčně. Děkuji za nabídky. Můžete mi posílat nabídky na mobil ve formě SMS telefon: 735841006. Moc děkuji.

Jméno
Iveta
Odpověď

Zdravím, sháním auto na splátky. Nejlépe combi do 25000 Kč bez registru, na splátce by jsme se dohodli. Kolín a okolí. Díky, kontakt ivetick1@email.cz.

Jméno
Tomáš B.
Odpověď

Dobrý den, Paní Andreo máte Lagunu ještě volnou? Popřípadě mohu poprosit o nějaké informace o autu či foto na můj e-mail: tomasbartes@seznam.cz. Děkuji, Tomáš B.

Jméno
Tomáš B.
Odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o auto na splátky, bez nahlížení do registrů do 20 tisíc - maximálně 30 tisíc korun. S STK. Zaměstnaný jsem. Děkuji za jakékoliv odpovědi na můj e-mail: tomasbartes@seznam.cz.

Jméno
Jozef
Odpověď

Dobrý den, jsem v průšvihu s dojížděním do práce a brzičko mne opustí půjčená stará Škoda Forman. Jsem v insolvenci a práci si musím udržet. Lagunu za 20 000 Kč bych zvládal splácet. Prosím moc o podrobnosti na email. Spěchá, jozefem@seznam.cz.

Jméno
Roman
Odpověď

Mám zájem.

Jméno
David
Odpověď

Dobrý den, sháním nějaké auto do 80 tisíc korun. V registru jsem čistý, ale nikde nepracuji. Nejlepší přes notáře, splátka do 4 tisíc korun měsíčně. Můj email: leon-12@seznam.cz. Můj telefon: 737467042.

Jméno
Honza
Odpověď

Dobrý den měl bych zájem na splátky. Děkuji.

Jméno
Štefan Poláček
Odpověď

Mám zájem o nabízenou Lagunu. Nabízím 4000 Kč měsíčně. Telefonujte na 720 367 167. Děkuji za rychlou odpověď.

Jméno
Lukáš
Odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o více informací. Děkuji

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den. Nutně sháním auto na splátky bez řešení registru. Měsíční splátka, kterou bych mohl dát je 3000 Kč - 4000 Kč. Samozřejmě chápu přeplacení vozidla, očekávám ovšem nabídku auta, které již není vrak a je bez skrytých vad. Prosím pouze solidní jednání. Děkuji za nabídky. Tel. 732 883 485 nebo mail: martinjanu30@seznam.cz.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den, měl bych velký zájem o vůz. Potřebuji auto, abych sem se mohl dostávat do práce. Mohla by jste se mi prosím ozvat děkuji. Gajus.com@email.cz

Jméno
Josef
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky, ideálně do 60 tisíc. Mohu platit 2000 až 2500 Kč měsíčně. Pokud by jste měli odpovídající nabídku, tak se mi prosím ozvěte.

Jméno
Petra
Odpověď

Dobrý den, neprodá mi někdo na splátky auto značky Octavia nebo Fabia? Cenově si mohu dovolit do 100000 Kč. Posílejte nebo nabízejte. Odpovím naprosto každému a budu ráda za každou nabídku. Celkem to spěchá. Nabídky klidně posílejte na 9-petula@email.cz. Děkuji.

Jméno
Jan
Odpověď

Zdravím. Hledám někoho kdo mi poskytne auto na měsíční splátky bez registru. Mohu doložit pracovní smlouvu na neurčito a výplatní pásku. Splátka tak 5000 Kč měsíčně. Nabídky prosím na mail admin@digitalnidoba.eu.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti