Internetová Poradna

o osobních automobilech

Prodám auto do 50000 Kč (první majitel, ne bourané)

Jméno
Marie Telková
Otázka

Nabízím k prodeji Renault Thalia 1.4i, 55 kW, benzín za cenu do 50000 Kč. Prozatím jsem ho nenabízela na žádných placených inzercích, takže máte možnost reagovat jako první. Peníze potřebuji rychle. Rok výroby 2006, najeto má 192 000 Km, jsem první majitel a nikdy nebylo bourané. Souačástí i servisní kniha. STK platné až do prosince 2015. Máte-li zájem, tak mě prosím ihned kontaktujte na marie.telkova@seznam.cz. V případě rychlého jednání jsem ochotna z 50000 Kč slevit.

Jméno
Lucie Vrbová
Odpověď

Jsem moc ráda, že jsem našla tento inzerát. Když jsem byla mladá, tak jsem si z nerozvážnosti vzala několik kreditních karet a nebankovních půjček, které jsem nebyla schopná splácet. To vedlo k dalším problémům a ocitla jsem se v exekuci. S přítelem jsme si rozhodli založit rodinu, ale moje minulost mě táhne dolů. Zkoušela jsem už všechny možnosti jak požádat o nějaký úvěr. A proto bych se chtěla zeptat vás, jestli by jsme se s vámi mohli nějak domluvit na postupném prodeji. Mohla bych vám splácet do 3200 Kč měsíčně a zaplatila bych vám za to auto nejen 50 000 Kč, ale třeba i 60 000 Kč. Zkoušela jsem se ptát i na inzertních stránkách, tam ale inzerují veliké firmy a s nimi se nejde domluvit. Pokud by to šlo, tak mi prosím napište na lucinka-tuxi@seznam.cz.

Jméno
Marie Telková
Odpověď

Dobrý den, auto se mi podařilo již prodat a tato nabídka není aktuální. Pokud to jde, tak můžete vše smazat. Děkuji.

Jméno
Petr Vydra
Odpověď

Sháním jakékoliv auto do 50 000 Kč. Ideálně Škodu, Peugeot nebo Ford.Rok výroby od 2002 a ne najeto více než 80000 Km. Nemusí být po prvním majiteli, ale nesmí být nikdy bourané. Pošlete mi prosím konkrétní nabídky na e-mail petr.vydrus@seznam.cz. Mám zájem o soukromé lidi, co prodávají svoje auto. Ne o autobazary, kdybych chtěl něco od nich, tak vím jak si je najít. Požaduji ale velký i malých technický průkaz a servisní knížku. Zaplatím v hotovosti nebo převodem na bankovní účet.

Jméno
Martin Votruba
Odpověď

A proč se nepodíváte do nějaké online nabídky? Je tam spousta použitelných aut. Pokud bych vám měl já doporučit, tak se zkuste podívat po Škoda Fabia. Nekupujte ale nic z roků okolo 2000. Jde najít slušné z roku 2005 do 50000 Kč. Najeto mívají okolo 150 000 kilometrů. I když spousta lidí vám řekne, že auta nad sto tisíc kilometrů jsou vraky, tak nesouhlasím. Jednak to byly silné a ověřené ročníky. A taky díky dalším okolnostem v případě problému lehce dostanete náhradní díly v podstatě zadarmo. A se servisem taky není problém. Rozhodně bych nevolil Ford nebo Peugeot. Tipuji, že by jste do toho musela v příštím roce investovat minimálně ještě jednou tolik.

Jméno
Romana Fischerová
Odpověď

Ráda bych se vás na něco zeptala a nechci zakládat novou diskusi. Mám Ford Focus 1.8 TDCi, datum výroby leden 2003, najeto má 118 451 Km, nedávno jsem platila ekologický poplatek. Minulý týden jsem ho přivezla do AAA Auto a nabídli mi jej vykoupit za 30000 Kč. Jenomže co jsem se bavila s kamarádem, tak mi říkal, že bych za něho mohla dostat minimálně 50000 Kč. Je ve velmi dobrém stavu a vždy jsem ho parkovala v zateplené garáži. Co si o tom myslíte?

Jméno
Jaroslav Pech
Odpověď

Musíte chápat jejich riziko, pokud jej pouze vystaví, tak jej nemusí prodat a pouze jim zabírá prostor na place. Takže vám mohou nabídnout vyšší cenu a nic neriskují. V případě odkupu vám cenu samozřejmě sníží, pokud jim tam bude stát a nikdo jej nekoupí, tak jeho cena bude klesat. Dívala jsem se na nějaké portály (Sauto apod.) a máte pravdu, že se podobné se prodávají za 50000 Kč. Jejich cenu považuji za luxusní pokud je to skutečně okamžitý odkup. Musíte ale počítat s tím, co jsem napsal výše. Proč jim ho vůbec chcete rovnou prodat?

Jméno
Mirek
Odpověď

Dobrý den, sháním touto cestou jakékoliv sedmimístné auto na splátky. Máme 5 dětí a za hotové si nemůžeme dovolit. Půjčku nebo úvěr rovněž nezískáme. Jezdíme často po doktorech a auto by se nám hodilo. Může mít kosmetické vady, avšak musí být plně pojízdné. Auto by mělo být se zaplaceným EKO poplatkem a s STK. Cena do 30000 Kč se splátkami max. 3000 Kč. Nabídky prosím posílejte na číslo 728386593 nebo email pavlina.cubrova@seznam.cz. Předem děkuji.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti