Internetová Poradna

o osobních automobilech

Převezmu leasing/úvěr na osobní automobil - Soukromé osoby

Jméno
Jan
Otázka

Převezmu leasing nebo úvěr na osobní automobil. Může se nejlépe jednat o značky BMW, Audi, MB, SUV a podobně. Odstupné od vašeho leasingu nebo úvěru maximálně 500€. Nebo i bez odstupného. Auto převezmu pouze na notářský zápis, jinak ne. Můj kontakt je: 0917422487. Děkuji předem.

Jméno
Zdeňka Candráková
Odpověď

Prodá zde někdo auto na splátky (převezmu úvěr nebo leasing od soukromé osoby, případně i možnost domluvení splátek jen mezi námi)? Koupím auto na splátky. Na typu nezáleží, nějaké osobní, aby nemělo moc najeto, mělo tažné zařízení, ABS, ASR, Airbag a zkrátka ty nejdůležitější věci. Nabídněte mi prosím konkrétní vozy. Nejlépe značky Škoda Fabie, Octavie. Celková cena po doplacení leasingu/úvěru/osobních plátek do 35000 Kč. Nabídky mi prosím posílejte na mail pipindruse@email.cz.

Jméno
Kamča
Odpověď

Dobrý den, hledám auto na splátky. Bohužel pro převzetí leasingu nesplňují podmínky (registr). Jelikož jsem ručil rodině na úvěr a jak to tak bývá, tak mě v tom nechali. Hledám tak někoho, kdo prodá na notářskou smlouvu nebo splátky. Po dobu splácení můžete zůstat vlastníkem vozu. Velký TP u vás po dobu splácení, postačí plná moc k užívání vozu. Veškeré náklady s užíváním vozu na mě (pojistka atd.). S měsíční splátkou maximálně 6000 Kč. Nabídky s fotem prosím na email k.ka.kamca@centrum.cz.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, sháním nějaké auto na splátky od nějaké soukromé osoby. Leasing mi neschválí, ale i tak beru 20000 Kč měsíčně. Ale někde prý něco mám, nějaký malý škraloup a proto nemůžu dostat normální úvěr nebo leasing. Pro informaci jsem z Liberce. Prosím kontaktujte mě na 735849388.

Jméno
Andrea
Odpověď

Dobrý den, sháním malé pojízdné auto se zaplacenou EKO daní a platnou STK do 12000 Kč. Auto chci na splátky do 3000 Kč měsíčně nebo mohu i převzít váš úvěr, pokud to bude možné. Jsem férová, férové jednání. Telefonní číslo 739 129 268 nebo email: andybaresova@seznam.cz.

Jméno
Gabriela Nová
Odpověď

Prosím, nechal by někdo auto na splátky nebo nepřenechal by mi leasing (úvěr), abych ho doplatila? Moc je to důležité, ale nemůžu nikoho takového najít. Nejlepší by byla Škoda Felicie nebo Škoda Fafie, dost i záleží na ceně a na měsíční splátce, aby to nebylo drahé. Nenechal by někdo auto na splátky? Škoda Felicie nejlépe. Telefonní číslo 722644895. Děkuji.

Jméno
Tereza Pawlasová
Odpověď

Přenechám leasing na Mazdu 6 diesel rok 2007. Měsíční splátka leasingu je 2330 Kč. Zbývá doplatit necelých 90000 Kč. Auto má vadu motoru. Pro více informací mi napište na e-mail terkatesla@seznam.cz nebo volejte na 734492020.

Jméno
Lukáš P.
Odpověď

Přenechám leasing na osobní automobil Mazda 6 2.0 MZR-CD 2007 combi 89kw. Prodám je na splátky od soukromé osoby či přenechám leasing o výši necelých 85 tisíc korun. Auto vykazuje závadu motoru - netěsnost olejové vany, zadřená klikovka. Auto je nutné odtáhnout a opravit. Původní cena 135 tisíc korun. Auto má plnou výbavu. Přenechám i těm, co si nemohou převzít leasing. Smlouva bude notářsky i právnicky ověřená - po těchto zájemcích budu požadovat 3 měsíční splátku dopředu z důvodu neplacení. Měsíční splátka je 2332 Kč. Přepis vozu a předání velkého technického průkazu až po splacení. Zájemci pište na pawlaslukas@seznam.cz.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Sháním nutně auto na splátky, bohužel jsem v registru kvůli mladistvé nerozvážnosti. Splácet mohu 5.000,-Kč/měsíc. Kdyby jste někdo prodával, prosím obraťte se na vihonskytomas@centrum.cz, díky.

Jméno
M. Bednářová
Odpověď

Dobrý den, koupím na splátky auto značky Škoda Fabia nebo Octavia, nejlépe combi. V případě nabídky mě kontaktujte na emailovou adresu: bednarova.martucha@seznam.cz. Pouze na splátky od soukromé osoby. Předem děkuji za nabídky.

Jméno
Frenki
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky. Akontaci do 20000 Kč jsem schopný zaplatit ihned. A měsíční splátky do 5000 Kč. Pište SMS na telefonní číslo: 731072304. Ozvu se vám zpětně. Děkuji.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti