Internetová Poradna

o osobních automobilech

Převezmu Leasing - Koupím Vaše auto na splátky s 40% navýšením

Jméno
Martin
Otázka

Zdravím, chcete si na vašem voze vydělat o 40% navíc? Koupím vaše auto na splátky s 40% navýšením na ceně. Vše na řádnou domluvu. Posílejte své nabídky formou SMS. Bydliště Ústí nad Labem. Telefonický kontakt 730 961 729. Převezmu i leasing v částce do 5000 Kč za měsíc za váš vůz a vše doplatím. Posílejte SMS na stejné číslo s nabídkou, děkuji.

Jméno
Milaníková Jana
Odpověď

Dobrý den, taky by jsem měla zájem o auto na splátky, sama ale bohužel žádný úvěr nebo leasing nedostanu. Mám z minulosti záznamy v registru a navíc nemůžu doložit příjem (který ale mám). Nenašel by se tady někdo, kdo by mi přenechal jeho leasing? Já bych za Vás platila splátky, ale muselo by to být asi psané u leasingové společnosti na Vás. Nějak by jsme se domluvili. Nebo bych i koupila auto na splátky od soukromé osoby na splátky. Samozřejmě vše s nějakým navýšením, aby jste na tom netratili.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Splácím leasing na Hyundai i30. Jsem první majitel, nikdy nebylo bourané a parkované v garáži. Doklady jsou kompletní. Najeto má 93218 Km a měsíční splátka je 2800 Kč. Nejsem si jistý kolik toho ještě zbývá doplatit, ale už moc ne. Kupuji si nové auto a nechce se mi doplácet tento leasing. Měl by někdo zájem?

Jméno
R. Grygárek
Odpověď

Prosím, nutně potřebuji nějaké auto na dojíždění do práce. Minulý týden jsem měl autonehodu a protože jsem neplatil havarijní, tak teď nemám nic. Potřebuji cokoliv na splátky v jakékoliv ceně, klidně i s vyšším navýšením. Jde mi o to, že nesmím přijít o práci. Prosím zavolejte mi na 736292827. Můžu splácet až 6000 Kč měsíčně. Klidně to může být i formou leasingu, který bych hradil za Vás.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

Nemáte někdo tušení, jakým způsobem by se dal převést leasing na někoho jiného? Zatím je psaný na mě a splácel jsem ho vždy já, nyní jsem našel zájemce, který by chtěl auto a leasing za mě doplatit. Bohužel jeho ale leasingová společnost neschválí. Takže to asi nepůjde tou cestou, že by se pouze současná smlouva převedla na něj. Šlo by to udělat nějakou právní kličkou, kdy by mi podepsal smlouvu, že to bude platit za mě a já bych mu zase podepsal, že až auto doplatí, tak jej převedu na něj? Nemáte s tím někdo zkušenost?

Jméno
Lída Vašková
Odpověď

Ozval se vám už někdo?

Jméno
Bětka
Odpověď

Zkoušela jsem si zadávat poptávku na jednom inzertním webu, ale pořád nic. Můj příběh ve stručnosti je takový, že kvůli příteli jsem si na sebe nechala napsat půjčky a dostala jsem se díky nim až do registru. On později uznal, že je to jeho chyba a už nic nedlužím, ale stále jsem psaná v registru. Navíc jsem teď maminka na mateřské s malou holčičkou. A takovým lidem se u nás prostě nepomáhá, leasing ani půjčku na auto nedostanu. Přijmu takové auto, jaké mi nabídnete. Opravdu mi nebude vadit kolik má najeto nebi jaká je to značka. Fabia, Octavia nebo cokoliv v této cenové relaci. Můžu si dovolit měsíční splátku 3000 Kč. Děkuji, Bětka.

Jméno
Hyundai i30
Odpověď

Dobrý den, reaguji na Váš inzerát. Ohledně přepisu leasingu. Pokud stále vozidlo máte, ráda bych o domluvu přes telefon. Vy zde nemáte uveden kontakt, proto píši sem svůj telefon 776 536 093. Pírková

Jméno
Jan Suchý
Odpověď

Přenechám úvěr na ŠKODA FABIA Combi 1.9 TDI 74kW, 5 rychlostí manuál, rok výroby 2006. Je v černé metalíze, STK do 2017. Najeto má 146 000 Km, servisní historie úplná. Nikdy nebylo servisováno jinde než ve ŠKODA. Tempomat, klima, rádio s CD, vyhřívané sedadla, parkovací senzory. Ve výborném technickém stavu, žádná investice do oprav není nutná. Splátky úvěru 3000Kč, 48x (cena BEZ zákonného pojištění). Odstupné 11 000 Kč (AKONTACE) + 7000 Kč přepis úvěrové smlouvy. Více informací a fotografie zašlu po napsání na můj email hanz.such@seznam.cz. Prosím, aby reagovali jen ti, kteří na úvěr splní podmínky a kteří mají skutečný zájem. Případně uvádím i telefonní číslo 728 576 109.

Jméno
Ondřej
Odpověď

Zdravím, ta i30 je ještě k mání? Jaký je to ročník? Můj Email: volnas.kun@seznam.cz.

Jméno
Lukáš
Odpověď

Přenechal bych leasing na škoda Octavia II, 2l TDI. Auto má nové rozvody, kapaliny, nová vodní pumpa atd. Momentálně platím 3961 Kč/ měsíčně. Chtěl bych určitě akontaci. Pokud o toto auto máte zájem, tak se ozvěte na Lukas.toth7@gmail.com.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti