Internetová Poradna

o osobních automobilech

Přenechám úvěr (leasing) na dodávku (pro podnikání)

Jméno
Tomáš
Otázka

Přenechám úvěr na Citroen Jumper Maxi 2,8hdi. Je v dobrém stavu. Jde o chladící/mrazící dodávku. Má přídavná dálková světla. Najeto má 314000 Km. Auto bylo pravidelně servisované. Má nové tlumiče, uložení tlumičů, přední kotouče, ložiska, homokynetické klouby, nové zimní pneu. Je skoro v plné výbavě, nezávislé topení webasto, rok výroby je 2005. Na leasing, který vám přenechám, je třeba uhradit 54 x 4092 Kč. Případně můžete vše zaplatit i hotově.Vše bude provedeno oficiální cestou, žádné kličky okolo - vše jen poctivě. Odstupné na tomto úvěru nevyžaduji, nemusíte mi nic platit. V případě zájmu o fotografie, další informace nebo osobní setkání pište na tomasom@centrum.cz. Na nabídku reagujte jen v případě, že máte skutečně zájem a že máte peníze.

Jméno
P. Jeník
Odpověď

Měl bych zájem o dodávku, ale ne s mrazícím nebo chladícím boxem. Klasickou skříňovou na převážení materiálu. Může někdo nabídnout přenechání leasingu? Napište mi prosím. Ideálně najeto do 100 000 Km a maximální měsíční splátka do 5000 Kč.

Jméno
Robert Záruba
Odpověď

Dobrý den, jako začínající živnostník rovněž sháním dodávku. Z důvodu předchozích problémů,které mě donutili se stát živnostníkem, jsem veden v registru neplatičů. Proto bych velmi uvítal, kdyby mi někdo mohl nabídnout přenechání dodávky na leasing. Jelikož mě samotnému nemůže být schválen žádný leasing ani úvěr, tak bychom to řešili tak, že by bylo vše psáno i nadále na Vás. U konkrétní vozu na značce nezáleží, i když bych upřednostnil VW. Mám možnost platit až 6000 Kč měsíčně. Další informace Vám mohu poskytnout na čísle 736292827. S pozdravem Záruba.

Jméno
Jan Hrabal
Odpověď

Neměl by někdo zájem o užitkové vozidlo Iveco Daily 2.8 35S11? Najeto 326 000 Km, nafta, rok výroby 2002. Cena by byla 75 000 Kč. Leasing je již splacen, takže by jste jej museli financovat ze svých úspor nebo si zajistit nějaké jiné financování v podobě úvěru apod. Stav dodávky odpovídá najetým kilometrům a 13 letům používání. V nejzazším případě bych byl ochoten se i domluvit na několika splátkách (3 až 4).

Jméno
Bára K.
Odpověď

Rovněž bych měla zájem o přenechání leasingu na užitkovou dodávku. Bez placení poplatku a vše řádně vyřešeno s leasingovou společností. Mohu si dovolit dodávku s měsíční splátkou mezi 3000 Kč až 4500 Kč. Na značce dodávky nezáleží, staří od roku 2011. Prosím pošlete mi Vaše konkrétní nabídky na klusakova59@seznam.cz.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Mám zájem o dodávku Iveco, Volskwagen, Hyundai nebo Kia pro mé podnikání. Najeto méně než 100 000 Km, od roku výroby 2010. Nebourané, první majitel. V případě přenechání leasingu jsem ochotný zaplatit i nějakou tu korunu za přenechání. Výše splátek nerozhoduje. Nabídněte prosím včetně fotografií a plné specifikace. Pokud máte jinou značku, tak se rád podívám i na Vaši nabídku. Rovněž možno i ne jako přenechání leasingu, ale i přenechání úvěru.

Jméno
Imrich Heka
Odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o novější dodávku na splátky. Ale pouze dohodou mezi námi nebo přes notáře. Ne leasingové společnosti a nebankovní půjčky. Mohu si dovolit platit do 10 000 Kč měsíčně. Můj email je nicolasheka@seznam.cz nebo mne kontaktujte na telefonním čísle 775475244. Děkuji.

Jméno
Jiří
Odpověď

Pronajmu dodávku - plachta, valník na 8 palet, kompletní servis, pojištění, dálniční známky: Česká + Rakouská. Práce zajištěna přes spedici, fakturace zajištěna do 3 dnů, plat 30000 Kč. Volejte na 721833517.

Jméno
Kimbo
Odpověď

Dobrý den, pokud by někdo měl nějaké pěkné a slušné auto na splátky. Nebo pokud by se někdo našel kdo by dokázal vyřídit auto na splátky s 0 akontací + bez registru dlužníků. Pokud by se ozval někdo s osobní nabídkou vozidla, tak vše by se vyřídilo přes notáře. Splátky bych chápal i z vysokým úrokem. Určitě se solidně domluvíme s jakoukoliv nabídkou a podmínkami přenechání úvěru. A tak bych byl rád za nabídku na e-mail kimborolex@seznam.cz nebo mobil 791926106. Prosím předem psát SMS ohledně auta. Ale jenom pěkné auto a jenom na splátky. Děkuji.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Nabízím přenechání leasingu na Nový Peugeot Boxer L2H2, bílá barva, standardní výbava + doplňky a příslušenství: paket look (přední mlhovky, ozdobné kryty kol, denní světla s LED diodami), vyhřívané sedadlo řidiče, rádio + USB + ovládání na volantu + HF Bluetooth, manuální klimatizace, zadní parkovací asistent, optiway Servis 90000 km/2 roky, speciální dřevěná podlaha, gumový koberec kabiny, zámek zpátečky, sada 4ks zimních pneumatik včetně disků. Najeto toto auto má cca 1000 Km. Měsíční splátka 10 991,- Kč včetně zákonného a havarijního pojištění. Uhrazená akontace 220 000,- Kč. Nabídněte. Kontaktujte mě na email: petergrich@seznam.cz nebo mobilním telefonním čísle 777 690 812.

Jméno
Bibi
Odpověď

Přenechám úvěr na dodávku Iveco Daily. Rok výroby 2011, objem 2300, najeto 175000 Km, maxi verze, objem nákladového prostoru 15,6m3, nové vstřiky, neoboucháné, nerezavé, dodávka je v moc pěkném stavu. Splátka 7500,- Kč včetně všech pojistek po dobu 63 měsíců. Kontaktujte mě na market.ures@email.cz nebo na telefonu 774332737.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti