Internetová Poradna

o osobních automobilech

Přenechám leasing od GE Money na Škoda Octavia I 1.9 TDI

Jméno
Markéta
Otázka

Dobrý den, přenechám leasing na škodu Octavia I, 1.9 TDI, rok výroby 2005, najeto 266000 Km. Auto je v pěkném stavu, spotřeba kolem 4l - 5l/100km. Čip na 110kw, tudíž je to žihadlo. Klíče, technická nyní hotová. Auto je u společnosti GE Money Auto, je potřeba doplatit 60×3117 Kč = 187 000 Kč. Odstupné nepožaduji.

Jméno
Zdeněk
Odpověď

Dobrý den, koupím osobní auto na splátky (je jedno jakou formou). Buď soukromé splátky nebo na leasing - pokud bych splňoval podmínky a mohl to doplatit já na mé jméno. Předem Vám velice děkuji za nabídky. Prosím ozvěte se mi na damionek@seznam.cz.

Jméno
Lucie
Odpověď

Dobrý den, byl by tu někdo, kdo by prodal nějaké auto na splátky? Máme 2 děti a auto je potřeba, ale bohužel hotovost nemáme a ani veliké odstupné si nemůžeme dovolit. Rovněž leasing na auto nám nedají. Vše se můžeme právnicky ověřit. Předem děkuji za nabídky, Středočeský kraj. Email: malilickata@seznam.cz, telefon 721 079 620.

Jméno
Jiří Dytrt
Odpověď

Dobrý den, potřeboval bych auto na splátky do 200000 Kč. Přeplatím klidně 80000 Kč. Splácet mohu maximálně 8000 Kč. Kdyby jste měli někdo Ford Mondeo Combi, tak bych byl velmi rád. Děkuji, Jiří Dytrt. Kontakt 736607543 nebo email 1dytrt@seznam.cz.

Jméno
Lenka
Odpověď

Dobrý den, poptávám zde taktéž osobní automobil za rozumné splátky. Důvodem je stěhování z města na vesnici, kde bude potřeba auto, aby jsme se měli jak dopravit do města. Leasing od GE Money Auto apod. si nemůžeme dovolit, protože nám jej neschválí. Děkuji předem za nabídky. Můj email lilien0601@gmail.com.

Jméno
Radek Rada
Odpověď

Sháním auto na splátky. Bohužel jsem v registru a kvůli tomu mi leasing neschválili. Sháním nějakou novější Škoda Octavii, jezdím v kamionu, peníze měsíčně by nebyly problém. Prosím ozvěte se mi na email radaradek18@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Barbora
Odpověď

Dobrý den paní Markéto, mohla bych poprosit Váš email nebo telefonní číslo? Děkuji za reakci.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti