Internetová Poradna

o osobních automobilech

Přenechám leasing na dodávku bez placení předem, akontace

Jméno
Petra D.
Otázka

Přenechám leasing na plachtovou dodávku 8 paletu Citroen Jumper 2,2 Hdi, r. 2013, naj. 307 tis.km Zbývá doplatit 35x 5342 Kč. Dodávka pracovala 5 let pro soukromé účely a 1 rok ve firmě. Předám dál z důvodu ukončení živnosti. Pravidelný servis, TK do 02/21.udržovaná. Více info na tel. 728 188 263.

Jméno
Pavel
Odpověď

Dobrý den, dostal jsem se nedopatřením do registru Solus a nedostanu nic na splátky. I když to mám zaplacené a už není žádný důvod, proč by jsem měl být v tom registru. Dodávku, kterou potřebuji nikde na splátky nemohu dostat. DOkázal by mi někdo poradit nebo i nabídnout? Hledám ideálně někoho, kdo by mi prodal dodávku na splátky - dělám v lese a peníze mám dobré. Platit mohu, ale mám Solus. Děkuji za nabídky na email lpzsms@seznam.cz.

Jméno
Pavel
Odpověď

Dobrý den, dělám v lesnictví hledám někoho, kdo by mi prodal dodávku. Klidně i starší na splátky, mohu dávat 5000 měsíčně. Děkuji za případně nabídky na email 1lesnicka@seznam.cz.

Jméno
Petra D.
Odpověď

Počítám s tím, že pokud někdo projeví zájem, tak si leasing přepíše na sebe. Dodávka je stále k dispozici. Prosím, telefonujte, protože nemám čas číst diskusi a každému zvlášť odpovídat.

Jméno
Patrik
Odpověď

Už jste někoho našel? Pokud ne, tak mi napište na patrikk01@centrum.cz. Můžete rovněž poslat i nějaké foto? Splátky přenecháte jak jsou nebo se jedná i o přepis leasingu?

Jméno
1lesnicka@seznam.cz
Odpověď

Rovněž koupím dodávku na splátky - nabízím slušný úrok. Děkuji za případné nabídky na 1lesnicka@seznam.cz.

Jméno
Pavla
Odpověď

Dobrý den, mám zájem o dodávku na splátky od soukromé osoby s nulovou akontací. Jsem samoživitelka a jsem v registru. Mohu platit 3000kč/ měsíčně. Něco do 150000 Kč s úrokem počítám. Prosím nabídky posílejte na tel.703507529. Budete má záchrana.

Jméno
Miroslav
Odpověď

Je možné se nějak domluvit? Dodávku ani leasing si nemohu vzít na sebe. Ale pokud mi umožníte auto používat, tak jej budu pravidelně platit místo vás. A až bude vše doplaceno, tak jej přepíšeme na mě? Děkuji za odpověď!!!

Jméno
Petra
Odpověď

Ty splátky se platí leasingu nebo se platí vám? Pokud by jsem peníze platila vám, tak by jsem měla zájem. Volejte 607556653. Bohužel si to nemůžu vzít na své jméno.

Jméno
Jirka Morávek
Odpověď

Dobrý den rozbilo se mi auto a potřebuji akutně jiné. Půjčka a leasing nepůjde - mám taky Solus. Našel jste nějaké řešení nebo se vám někdo ozval? Mohl bych splácet měsíčně max 6000 Kč. Klidně o polovic předplatím. Např. pokud má vaše auto hodnotu 100 000 Kč tak vám budu měsíčně dávat 6000 Kč dokud vám za něho nezaplatím 150 000 Kč. Klidně napište na email i s fotkou děkuji, mulale@seznam.cz.

Jméno
Tatiana
Odpověď

Dobrý den je to stále aktuální? Ještě pořád nabízíte tu dodávku a nepožadujete akontaci? Rozjíždím živnost a hledám dodávku, ale ne od leasingové společnosti, od soukromníka. Peněz nemám nazbyt ... vaše nabídka je zkrátka ideální. Prosím, prosím napište, jestli je ten Citroen ještě aktuální.

Jméno
1. lesnická
Odpověď

To se skutečně nenajde nikdo, kdo by mi nabídl jeho dodávku? Pokud to prodáváte do autobazaru, tak dostanete méně peněz, než kolik jsem vám ochotný zaplatit. Jsem ochotný přeplatit a dostanete i tak úrok navíc. Na značce nebo typu nezáleží. Pokud někdo máte, napište na email.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti