Internetová Poradna

o osobních automobilech

Poviné autopojištění - ceník bez osobních údajů

Jméno
Táborský
Otázka

Nemáte nějakou adresu stránek, kde bych si mohl projít nejvýhodnější ceníky autopojištění. Ale bez zadávání soukromých údajů? Mě štve, že se zase objevím v nějakých marketingových seznamech a od rána do večera mi bude někdo telefonovat.

Jméno
anonym
Odpověď

Tak tam zadej falešné údaje, si něco vymysli. Já to tak dělám vždycky.

Jméno
Patrik Kalla
Odpověď

Tak záleží jak kde. Mám zkušenosti, že někdy to tak nejde. Ne třeba u povinného autopojištění, ale například půjčky, úvěry a různé jiné finanční produkty. Tam to funguje tak, že se pak ozvou zpětně. Takže nelze lhát.

Jméno
Milan Karkulka
Odpověď

Ono to celé funguje úplně jinak. Všechny tyto ceníky jsou volně dostupné. Normálně je najde na jejich internetových stránkách. Ty webovky "porovnávače" akorát tyto data zkopírovali a teď je porovnávají. Ale ty informace požadují ony samy, ty porovnávací společnosti. Takže k ceníkům se dostanete, ale musíte si to vyhledat jednotlivě.

Jméno
Kateřina Hrachovcová
Odpověď

Dobrý den, pracuji v soukromém finančním sektoru a mimo jiné se zabývám zprostředkováním povinného ručení. Mohla bych Vám doporučit nejlepší nabídku na trhu v závislosti na Vašich možnostech. Nepotřebuji ani žádné osobní údaje. Postačí jméno, nějaký kontakt a odpověď na otázky okolo automobilu. Pokud by někdo měl zájem o tyto služby, tak se mi prosím ozvěte na katerina.hrachovcova@seznam.cz. V tomto měsíci máme bonus pro nové klienty! První splátka je zdarma, zaplatíme ji za Vás - platí pro smlouvy uzavřené v tomto měsíci v minimálním trvání 2 let. Dokážeme najít nejlevnější autopojištění na trhu.

Jméno
Ďuračka
Odpověď

Já tam vždycky narvu vymyšlené údaje a vůbec to neřeším. Nikde na internet bych moje soukromé osobní údaje nikomu nedával. Dneska je to samý podvodník a nevíte s kým jednáte. Nakonec si na vás ještě někdo nabere úvěry nebo udělá nějaké podvody.

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Moc nechápu co tím myslíte. Pokud navštívíte internetové stránky pojišťoven, tak jsou tam jasně uvedeny základní podmínky. Pokud ovšem chcete konkrétní podmínky, tak zajděte na pobočku či kontaktujte pojišťovnu přes internet. A požádejte o předběžnou kalkulaci/nabídku autopojištění. Jinak nedoporučuji na internetu volně šířit své osobní údaje. Na coč bohužel poslední dobou mnoho lidí nedbá.

Jméno
Marie Telková
Odpověď

Mohu Vám zpracovat osobní nabídku a i předběžný návrh povinného autopojištění. Spolupracujeme s více pojišťovnami, takže můžeme vybrat tu nejvýhodnější nabídku. Nebereme provize dle výše sjednaného pojištění. Proto Vám nabídneme tu nejlevnější cenu, která je na trhu. Nemáme žádná procenta z uzavřené smlouvy. Takže je ku našemu prospěchu Vám poctivě pomoci. Kontaktujte mě na marie.telkova@seznam.cz. Děkuji moc za Váš čas.

Jméno
anonym
Odpověď

Z mojí vlastní zkušenosti nedoporučuji využívat placené zprostředkovatele. Máme s tím v rodině špatnou zkušenost. Pán vypracoval nějaké nabídky (velmi nepřehledné), které poté byly uzavřeny. Nakonec z toho vylezla velmi nevýhodná nabídka, kde kromě povinného ručení bylo i skryté havarijní pojištění. O které neměl nikdo zájem. Pán zřejmě dostával provize za každou uzavřenou smlouvu. Proto vždy doporučuji jednat přímo se zaměstnanci pojišťoven. A ne nějakými placenými zprostředkovateli.

Jméno
Tomáš P.
Odpověď

Chtěl bych Vás upozornit na to, co se stalo mému otci. Před asi rokem uzavřel normální smlouvu (povinné autopojištění) s nějakým pojišťovacím agentem, který za ním byl doma. A všechno platil jak měl. Za nějakou dobu za ním znovu přišly s tím, že mají výhodnější ceník a nabídli mu novou smlouvu, kterou bohužel podepsal. Nevím jestli skutečně na ní ušetřil, ale dostal penále na té staré, kde byl vázaný po nějakou dobu! A tím, že uzavřel novou, tak vypověděl tu bývalou. Dávejte si velký pozor na to, co Vám takoví lidé tvrdí, protože jim nejde o Vaše dobro, ale jenom o jejich peníze. A pokud jim jednou dáte osobní údaje, tak Vás budou pořád dokola otravovat s něčím novým a ještě lepším.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti