Internetová Poradna

o osobních automobilech

Ojeté Auto - Soukromý prodej na splátky

Jméno
Matěj Vlček
Otázka

Dobrý den. Koupím auto na soukromé splátky. Chtěl bych auto pouze dieslové, nejlépe bych chtěl značky Škoda Octavia (kombi), VW Golf 3 (kombi), Sharan, Bora (kombi), Passat (kombi), Transporter, Multivan, Cravelle, Seat Alhambra, Ford Galaxy, Audi A4 (kombi). Nabídky s fotkami mi můžete psát na email vlcekmatej01@seznam.cz. Kdo bude chtít přes e-mail dám i své telefonní číslo. Všem děkuji za nabídky a přeji hezký den.

Jméno
Judita Jančová
Odpověď

Dobrý den, měla bych zájem o auto na splátky. Mohu měsíčně platit 3000,- Kč. Potřebuji auto, dojíždím do práce a na nákupy. Moje telefonní číslo je 773201018 nebo 739204403.

Jméno
David
Odpověď

Dobrý den, hledám auto na splátky s cenou 80.000 Kč - 160.000 Kč. A že by nejlepší byla Škoda, VW nebo Ford. Nebo pokud by se našel někdo, kdo by dokázal zařídit auto na splátky s 0 akontací k tomu. A bez registru. Vše by bylo notářsky vyřízené. A tak bych byl rád za nabídku na e-mail davidoff602@gmail.com. Ale jenom pěkné auto a jenom na splátky. Děkuji za nabídky.

Jméno
Jaroslav Trmota
Odpověď

Koupím Alfu Romeo na splátky. Pracuji normálně na smlouvu. Aniž bych byl veden někdy na Úřadu práce. Mohl bych splácet pravidelně měsíčně až 5000 Kč. Splátku mohu dát již při koupi auta. Děkuji za nabídky.

Jméno
Ludvík Mizer
Odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Provádím rekonstrukce bytu a koupelen: obklady, dlažby, sádro-kartony atd. Provedu práci dle přání. Místo zaplacení bych akceptovat i automobil. Děkuji za odpověď. Pozdravem Mizer, telefon 736719036, email michal.mizer@seznam.cz.

Jméno
Pavel K.
Odpověď

Dobrý den. Koupím soukromé auto na splátky. Maximální možná měsíční splátka by byla 4000 Kč. Nejlépe nafta, rok výroby 2005+. Kombi. Nabídky soukromého prodeje auta na splátky mi prosím posílejte na email: Pavel.koki@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Helena
Odpověď

Dobrý den. Hledám na splátky slušné ojeté auto do 150 000 Kč. Nejlépe větší. Mám 2 děti, jsem na mateřské a nikde neprocházím. Finance mám, ale neprokazatelné u banky. Jinak zajištěná finančně jsem. Prosím kontaktujte mne kdykoliv. Děkuji za nabídky. Můj kontakt je tijanka91@gmail.com a nebo telefon 735868322. Děkuji, Helena.

Jméno
Jarda
Odpověď

Sháním auto Renault Mango, Citroen Berlingo nebo Peugeot Partner na splátky od soukromé osoby. Jsem v částečném invalidním důchodu a auto potřebuji k převozu větších nákupů potravin, které rozvážím lidem až do domu. Banka mi nepůjčí. Děkuji za nabídku. Telefonní číslo 739135405.

Jméno
Nikolka
Odpověď

Dobrý den, potřebovali by jsme auto na soukromé splátky. Jsme mladá rodinka. Najde se někdo, kdo by nám auto takto prodal? Nebo lze někoho kontaktovat, kdo by prodal auto mezi dvěma osobami? Za všechny odpovědi děkuji.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den. Mám vybrané auto v ceně 50 tisíc korun. Nádherný stav. Bohužel banky mi nedají peníze. Proto mi zbývá soukromý prodej na splátky. V případě, že by se tady našel někdo, kdo by byl ochotný vzít tento automobil. Dám 12 tisíc a měsíční splátku 4 tisíce po dobu 12 měsíců. Email: Tomas.achnaton@seznam.cz. Děkuji za nabídky.

Jméno
Luděk
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky od soukromé osoby. Možná splátka je do 7000 Kč měsíčně. Přeplatek respektuji. Prosím, nabídněte konkrétní auto. Můj email je ludekasd@gmail.com nebo telefon 702991263.

Jméno
Jaroslava Richterová
Odpověď

Dobrý den, jsem v ID (invalidním důchodu) a ráda bych si koupila auto na splátky. Měsíčně můžu splácet 2 - 3 tisíce korun. Najde se někdo?

Jméno
Mirek
Odpověď

Dobrý den, koupím auto Škoda Octavia 1,9d, na splátky. Můžu dát akontaci 10.000 Kč (předem) a pak po domluvíme na měsíční splátce. Děkuji za nabídky, telefon 774975006.

Jméno
Vašek 1982
Odpověď

Hledám soukromé auto na splátky, ale jsem v registru. Splátka maximálně 4500 Kč měsíčně, přeplatek akceptuji. Za nabídky děkuji, prosím telefonujte na číslo 722401619.

Jméno
Robert
Odpověď

Dobrý den, sháním auto Škoda Octavia jedničku v kombíku v benzínu. Bohužel jsem v registru a nemohu jít do banky, tak to zkouším touto cestou. Je tady někdo, kdo by pomohl mladé rodině, která potřebuje auto? Splácet můžeme 3000 Kč. Děkujeme za nabídky, můžete psát na robertrohac@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti