Internetová Poradna

o osobních automobilech

Nejlevnější auto půjčka s nejnižším úrokem výhodně

Jméno
Kája Pšeničková
Otázka

Přeji hezký den. Přestěhovala jsem se do Brna kvůli práci. Ale musím si rychle koupit auto, protože musím na mé pracoviště dojíždět. A nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Mohli by jste mi prosím poradit, jaká je nejlevnější auto půjčka? Vůbec se v tomto neorientuji, takže mi nejvíce pomůže i jemné nastínění trhu apod. Jinak jsem již zaměstnaná, ale na zkušební dobu. Bydlím v podnájmu a nemám žádné dluhy. Nemám majetek jako zástavu ani ručení. Mockrát děkuji.

Jméno
Anka Gregorová
Odpověď

Já mám účet u ČSOB a minulý týden mi nabízeli bankovní půjčku od 20 000 Kč až do 600 000 Kč bez zástavy a ručení (bez zajištění). Peníze byly na cokoliv, ale byly tam i nějaké zvýhodněné sazby na účelové potřeby. Úrok začínal od 8,9%. Minimální splatnost byla 1 rok a maximální 7 let. Ale nevím, jestli je to nejvýhodnější auto půjčka. Ale taky je to možnost.

Jméno
Štěpán Panka
Odpověď

Použil jsem srovnávač půjček. A jako nejvýhodnější nabídku na auto mi to nabídlo peníze od banky Zuno. Porovnával jsem pro 100 000 Kč (na dojíždění do práce to musí stačit). A nejvýhodnější byla ta Zuno, u které jste přeplatila 1700 Kč. Druhý byl Home Credit s 1800 Kč, třetí mBank s 1900 Kč, další Komerční Banka s 1950 Kč. Nejhůř dopadla ČSOB s 2500 Kč. Konkrétně u Zuno jde žádat o padesáti tisíc korun až po půl milionu korun. Úrok viz výše a doba splatnosti až na 72 měsíců. Snad Vám to pomůže. Ale můžete se tam podívat i sama.

Jméno
Anežka
Odpověď

Penězům nějak moc nerozumím, ale řešila jsem podobnou situaci. Narodila se nám holčička a protože jsem s ním zůstala sama na vesnici, takže jsem řešila podobný problém. Peníze si vzala od Komerční Banky (nabízeli mi až 2 500 000 Kč). Koupila jsem auto za 150 000 Kč. Vrátila jsem celkem asi 170 000 Kč. Ale jsou tam i všechny poplatky a podobně. Nevím, jestli to bylo nejvýhodnější. Ale můžeš se na ně podívat.

Jméno
Rychlé peníze
Odpověď

Dobrý den, pracuji jako zprostředkovatel pro nebankovní investory. Hledám klienty, kteří by měli zájem vypůjčit si až 170 000 Kč na dobu maximálně 6 let. Nepožadujeme zástavu a ani ručitele. Neplatíte poplatky předem, netelefonujete na placená čísla a nepodepisujete směnky. Peníze dostanete na klasickou úvěrovou smlouvu, kde jsou jasně uvedeny všechny podmínky. Vše může být vyřešeno již do 2 dnů! Ano, můžete mít finanční prostředky na Vašem bankovním účtu. Můžete je následně použít na cokoliv - na domácnost, nutné výdaje, koupi auta. Mezi nebankovními společnostmi vynikáme nejnižším úrok. Vyberte si zde jeden z našich produktů a klikněte. Následně Žádejte na našich WWW stránkách. Děkuji a těším se na spolupráci.

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Sám za sebe bych se nerozhodoval jen podle úroku - nejvýhodnější peníze na auto nemusí být určena tím, že má nejnižší úrok. Dám jednoduchý příklad. Leasing vs. úvěr. U leasingu Vám automobil nepatří do té doby, než splatíte i tu poslední korunu. U úvěru je vůz ihned Vás. A můžete jej předčasně prodat a splatit celý úvěr. Či jej zastavit vůči jinému finančnímu produktu. Jednoduše řečeno, nedoporučuji se dívat pouze na RPSN a kolik přeplatíte. Ostatní parametry mohou mít ve Vašem případě zcela zásadní dopad.

Jméno
Lucka Flekancová
Odpověď

Společně s mým druhem žijeme na vesnici a já mám zaměstnání ve vzdáleném městě. Už jsme si dříve říkali, že by jsme si koupili nějaké rodinné auto a klidně i ojeté. Navíc se teď měnil jízdní řád a já se nemám jak pohodlně každý večer dostat domů. Jenomže bankovní nepřipadá v úvahu kvůli registru. A mezi nebankovními nabídkami jsem nebyla nikde schválena. Nebyl by mi prosím někdo schopný pomoci nějakou půjčkou na auto? Nejlíp s nižším úrokem, protože jsme mladá rodina a nemáme moc peněz. Napište mi prosím na lucie.flekancova@seznam.cz. Bylo by to tak pro nás celé výhodnější. Lucka Flekancová

Jméno
Jan Moravčík
Odpověď

Dobrý den, mám také dotaz. Jsem zaměstnaný, ale mám exekuci. A proto mi nikde nikdo nepůjčí. Ale do práce jezdit musím. Bydlím na malé vesnici se špatným spojením. Moje staré auto již vypovědělo službu. Mohl bych někde dostat půjčku na koupi ojetého vozu? Děkuji za pomoc. Můj email je moravcik29@seznam.cz. Děkuji za odpověď a případně i za radu, kde bych takovou půjčku mohl dostat. Moravčík Jan

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti