Internetová Poradna

o osobních automobilech

Nebankovní půjčka na auto - bez registru

Jméno
Michal J.
Otázka

Kvůli opožděné faktuře od T-Mobile jsem v bankovním registru. Takže nemám skoro nikde šanci dostat jakékoliv peníze. Aspoň kde jsem doposud zkoušel žádat. Nemáte někdo prosím zkušenost s nebankovní půjčkou na auto? Ale bez nahlížení do registru. Potřebuji cca 150000 Kč. Ale čím více, tím lépe. Ideálně bych potřeboval až 200000 Kč. Poradíte? Michal

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Podle mých zkušeností není možné získat více než 40 000 Kč. A to mluvím o předpokladu, že se nacházíte v bankovním registru. Buď by jste musel vyřešit váš záznam nebo by jste musel nabídnout zástavu nemovitosti. Nevidím vůbec reálně, že by jste mohl dostat 200 000 Kč jen tak.

Jméno
Štefan Krátký
Odpověď

Dobrý den, prosím moc o pomoc. Potřebuji nebankovní půjčku abych si mohl koupit osobní auto. Pracuji jako OSVČ a vůz potřebuji nutně k výkonu mého povolání. Měl jsem Ford Transit, ale tento týden se mi pokazil. A podle servisu by byla oprava dražší než je jeho cena. Ale ocitl jsem se v bankovním registru. Nabídne mi prosím někdo nebankovní řešení? Mockrát děkuji za každou radu. Štefan Krátký

Jméno
Pavel Sokola
Odpověď

Můžu Vám nabídnout nebankovní hypotéku až 1 000 000 Kč se zástavou nemovitosti. A to formou americké hypotéky, kdy můžete peníze utratit za co chcete. Je úplně jedno zda-li jste OSVČ, zaměstnanec nebo na úřadu práce. NA tomto nám nezáleží. Taky se nedíváme do registrů, bez registru a bez placení čehokoliv předem. Pokud máte zájem, tak mi zatelefonujte na telefonní číslo 605829070. Nebo chcete vše zdarma a rychle z domova? Tak klikněte zde na naše WWW stránky a vyplňte formulář. Odpovíme Vám ještě dnes (platí mezi 9:00 a 17:00). Děkuji, Pavel Sokola.

Jméno
anonym
Odpověď

Našel jsem výhodné nabídky od bank Zuno, ČSOB, KB, RF a podobně. Ale to y jste nesměl být veden v registru. Pokud se podívám mimo, tak mi připadá v úvahu Home Credit nebo Cetelem. Zde nedostanete sice peníze na ruku a na cokoliv, ale můžete je utratit jen u vybraných prodejců. Zároveň jsou zde vyšší úroky. Podle toho co jsem viděl, tak stejně jinou možnost nemáte. Podívejte se na to, poklikejte na odkazy a uvidíte co Vám z toho vyjde.

Jméno
Pavel R.
Odpověď

V žádném případě nedoporučuji Home Credit, Cetelem a podobné firmy! Měl jsem normální život, ale od té doby, co jsem si od nich půjčil, tak jsem si prošel doslova peklem. U nich musíte splácet úplně každý týden a je jedno, že máte příjem jednou za měsíc. Kdyby mi nepomohla rodina, tak skončím v osobním bankrotu. Neberte si peníze od těchto lichvářů!

Jméno
House Invest
Odpověď

Pokud Vám hrozí exekuce nebo nedobrovolná dražba nemovitosti či auta, tak Vám pomůžeme. Dokážeme vyplatit takřka cokoliv - máme pouze jedinou podmínku. Musíte mít nějaký majetek, který by jste nám poskytl jako záruku. Může to být byt, dům nebo i osobní automobil. Pokud věnujete naší žádosti čas, tak ji zpracujeme úplně zadarmo. Požádejte na našich internetových stránkách.

Jméno
Lucka Flekancová
Odpověď

Bydlíme s přítelem na malé vesnici a za prací musím dojíždět do města. Teď se měnili jízdní řády a mně to nevychází. Navíc jsme si už říkali, že by jsme si chtěli nějaké autíčko na splátky vzít. Ale asi jako každá rodina, tak to máme s penězi těžké. Nemohl by mi prosím někdo nabídnout nebankovní peníze bez registru? Ozvěte se mi na lucie.flekancova@seznam.cz. Moc by nám to pomohlo.

Jméno
Anonym
Odpověď

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda někdo neposkytuje půjčku na vůz? Potřebovali by jsme 100 000 Kč a zaručili by jsme se kupovaným vozem. Bohužel mám resty z mládí, které jsi poctivě platím. Mohu doložit, jenže jsem se kvůli nim dostal do registru. A bohužel nedostanu v bance nic. Za případnou nabídku děkuji. Kontakt na mě je email kebab123@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti