Internetová Poradna

o osobních automobilech

Kupim auto na splátky od sukromnej osoby.

Jméno
Silvia
Otázka

Dobry večer. Chcem sa opytat či nahodou niekdo nepredava auto na splatky Škoda Fabia len od sukromných osob. Ja som na materskej a bohužial priatelovi zamietli povolenie k pobytu. Takže žiadna banka nam na auto nepožičia. Mame staru Feliciu, ale ta už pomaly dojazdila. Najde sa nejaky človiečik, ktory predava spolahlivu neburanu Fabiu? Nieje problem potvrdenia o prijme a zmluva je samozrejmostou. Najlepšie okolie Nymburku alebo Mladej Boleslavy. Dakujem za ponuky. Ponuky prosim na email: skalujova@gmail.com.

Jméno
Robin
Odpověď

Já, řidič kamionu po rozchodu, kde jsem neměl ošetřený majetek a společný účet. Byl jsem bohužel mou ex luxusně oškubán, tudíž na účtu mám teď velké nic. A potřebuji akutně auto do práce. Zase nechci žádnou vraždu. Něco normálního do 120 tisíc, splátka měsíčně po 10 tisících není problém. Upozorňuji pokud se najde chytrák, co se bude chtít zbavit vraku, tak ani nevolejte. Můj telefon je 777967333, pište SMS, obratem zavolám. Nebo mě kontaktujte na email robinzmol@gmail.com. Díky za nabídky.

Jméno
Vlaďka
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky Ford Focus benzín nebo Škoda Fabie Combi. Benzín od roku 2002. Prosím nabídněte, potřebuji auto kvůli zaměstnání. Na smlouvu notářsky ověřenou. Děkuji, prosím pište na email solarovavladka@seznam.cz. Jen vážní zájemci, Olomoucký kraj.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, sháním Golf 5 tdi na splátky od soukromé osoby. Mohu splácet 3000 Kč měsíčně. Peníze na víc respektuji. Můj email je martinsvoboda21@email.cz. Zasílejte tam nabídky, děkuji.

Jméno
Michaela
Odpověď

Dobrý den, sháním nějaké auto na měsíční splátky. Jsem sama, matka samoživitelka s registrem. Takže žádat o úvěr je marné. Případné odpovědi posílejte na Michaela.2015@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Jaroslav Matoušek
Odpověď

Dobrý den, sháníme auto na měsíční splátky, nejlépe kombi nebo dodávku. Auto potřebujeme jako pracovní. Cena do 100 000 Kč. Nabídněte konkrétní značku a typ vozidla. Rovněž jaké budou měsíční splátky. Děkuji. Jaroslav Matoušek

Jméno
Eliška
Odpověď

Koupím auto na splátky od soukromé osoby, do ceny 100 000 Kč. Serióznost požaduji i nabízím, vše podložíme smlouvou. Nezáleží na barvě ani typu karoserie, převodovce, najetých km. Uvítám menší spotřebu pohonných hmot. Budu ráda za Vaše nabídky, děkuji. Email je: wikisgroup@seznam.cz

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, koupím auto od soukromé osoby na splátky. Rád přeplatím úrok soukromé osobě, než společnostem okrádající lidi na úrocích. Pokud by se někdo takový našel budu rád, doložím vše potřebné co bude potřeba, jsem státní zaměstnanec, mám stálý plat. fastmoneycz@gmail.com

Jméno
Robert
Odpověď

Dobrý den. Chtěl bych koupit auto na splátky, jsem v registru dlužníků. Jsem zaměstnán na plný úvazek. Měsíční splátka do 2000 Kč. Děkuji za nabídky Můj email je maudli@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti