Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto na splátky. Do 150.000 Kč. Kdo prodá?

Jméno
Nick Sboiev
Otázka

Dobrý den. Mam zájem o auto na splátky v dobrém stavu - rok výroby od 2010, najeto do 80.000 Km. Splátky navrhuji s možností doplacení nepravidelnýma částkami a v urychleném termínu. Máte-li něco k nabídnuti - tak pište své nabídky na mail sboiev@seznam.cz. Děkuji!

Jméno
Iveta Schonigerová
Odpověď

Dobrý den, já bych taky měla zájem o koupení auta na splátky, ale nemuselo by být ani tak drahé. Stačilo by mi něco do 80000 Kč s měsíční splátkou maximálně do 3200 Kč. Nikde mi nedají leasing ani nepůjčí peníze, protože jsem kvůli operátorovi v registru. Buď bych chtěla Škoda nebo Volkswagen. Je jedno jaká konkrétně značka, ale známí mi doporučil tyto dvě. Děkuji a případné nabídky mi posílejte na IvetaSchonigerova@seznam.cz.

Jméno
Milan Tvrdík
Odpověď

Dobrý den, zrovna mám teď v autobazaru Volkswagen Golf 1.6 s výkonem 74kw. Najeto má 227 000 Km a je na ceněno na 29900 Kč vč provize bazaru. Je to benzín z roku 1996, ale STK má platnou až do 6/2015. Momentálně jej budu ale stahovat, protože se mi ho nedaří prodat a nevím co s ním dál. Byl bych ochotný ho prodat i na splátky, třeba za 5000 Kč měsíčně ve 6 splátkách. Sice hledáte něco okolo 150000 Kč, ale třeba by to někomu na nějaké dojíždění do práce ještě dobře posloužilo. Jsem z Liberce a osobní prohlídka na místě není problém. Když tak se mi ozvěte.

Jméno
Josef Hlinský
Odpověď

Hledám libovolné auto na splátky do ceny maximálně 140 - 150000 Kč (měsíčně max. 7500 Kč). Najeto do 100 000 Kč, případně jen o trochu více. Vyžaduji kompletní doklady a platnou STK, převod můžeme uskutečnit až po poslední splátce, chci ale mít vše právně podloženo. Případně převod na mě a pojištění na vaše jméno (k vyplacení pojistky). Pokud někdo něco takového máte, tak mi dejte vědět na pepahlinsky@seznam.cz. Jsem z Prahy 4. Najde se někdo, kdo soukromě prodá?

Jméno
Iveta Schonigerová
Odpověď

Ozval se vám někdo? Už to takto marně zkouším delší dobu a podávala jsem si mnoho inzerátů, ale nikde mi nechtějí pomoci. Nikdo se mi zatím vůbec nikde neozval a nedává vědět. Kdybych nebyla sama s malým, tak bych to tak neřešila, ale to auto potřebuji akutně kvůli němu. A na splátky u banky si to vzít nemohu, protože jsem u nich v registru. Máte někdo nějakou jinou radu? Klidně zaplatím i vysoký úrok.

Jméno
J. Plachý
Odpověď

Sháním na splátky BMW řady 5 (X5) s najetými maximálně 150 000 Km. Nebourané! Jsem na splátkách ochoten přeplatit i o 50 000 Kč více. Preferuji benzínový motor. Pokud by nikdo nic takové neměl, tak bych měl zájem o Mercedes-Benz třídy M. Opět je cenové rozpětí od 150000 Kč do 200000 Kč + samozřejmě nějaká úroková sazba dle domluvy. Najeto opět do 150 tisíc kilometrů a nikdy nebourané. Může se třeba jedna i o dovoz z Německa nebo Švýcarska, to neřeším. Ale papíry ať jsou v pořádku. Pište: jarek-plachy@post.cz.

Jméno
Barbora Kratochvílová
Odpověď

Dobrý den pane Tvrdík, měla bych zájem o auto na splátky, ale nemůže to být přes nějakou společnost. Potřebovala bych smlouvu jen mezi mnou a vámi, pokud by to bylo možné. Chtěla bych třeba Škoda Octavia do 130000 Kč. Děkuji mnohokrát za odpověď. Barbora Kratochvílová, můj email je suzan112@seznam.cz.

Jméno
Ondřej
Odpověď

Dobrý den pane Tvrdík. Je stále možnost splátek ohledně vašeho auta Golf? Jsem z Mimoně, což je od vašeho bydliště asi 40 Km. Odpověď mi prosím zašlete na tento e-mail: OndrejKahanek@volny.cz.

Jméno
Fufaj1
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky do 130000 Kč. Bohužel mi nikde leasing ani úvěr neposkytnou, jelikož jsem v registru. Nutně potřebuji auto pro rodinu. Ideální by byly splátky do 3000 Kč s 0 Kč akontací. Nemůžu si dovolit dát peníze předem. Typ auta Ford Mondeo, Ford Focus, Škoda Octavia. Děkuji.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti