Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto v insolvenci, kdo prodá auto soukromě?

Jméno
Emilio
Otázka

Dobrý den. Koupím auto na měsíční splátky do výše 5.000 Kč/měsíc. Jsem v insolvenci, neprojdu žádnou kontrolou a nikde mě neschválí. Ale jsem schopný pravidelně měsíčně splácet. Samozřejmostí řádně uzavřena smlouva mezi námi a velký technický průkaz při poslední splátce. Nutně potřebuji auto pro práci a pro rodinu. Potřebuji něco v combi nebo mpv. Děkuji za nabídky. R. V. Od 2006 a najeto pod 200 tisíc. Za umožnění nákupu na splátky přeplatím navíc. Můj tel. 778751706. Děkuji.

Jméno
Jan
Odpověď

Našel jsi něco? Jsem na tom podobně - koupil bych od někoho auto na splátky, mám ještě rok a půl do doplácení insolvence. Mám dobrou platební morálku, slušnou práci - dobře placenou. Auto max do 50 000 tisíc. Našel jsi něco?

Jméno
Emilio
Odpověď

Prozatím nic.

Jméno
Květa
Odpověď

Nevíte kdo by dal auto na měsíční splátky? Nebo půjčil 70000 Kč na koupě auta? Manžel je rok po zaplacení insolvence - ale i tak nemůžeme nikde sehnat nikoho, kdo by nám umožnil si vzít auto na splátky/leasing. Děkuji email energystars2@email.cz

Jméno
Vlastík
Odpověď

Posílají vám lidé nabídky, když sem uvedete svůj email? Já jsem v registru, manželka v insolvenci. Začal jsem podnikat, ale odešlo mi auto. Prosím potřebuji nutně nové. Děkuji za případnou odpověď vlastik26@hotmail.com.

Jméno
Vlastík
Odpověď

Víte někdo o nějakém řešení, které by bylo pro mě? Začal jsem podnikat a mám dvě malé děti, bohužel mi odešlo auto, jsem díky své mladičké nerozvážnosti v registrech a manželka v insolvenci. Sháním touto cestou nejlépe kombi do 60000 Kč.

Jméno
Jaroslav H.
Odpověď

Dobrý den, nabídněte mi prosím auto na splátky. Nutně jej potřebuji, ale jsem bohužel v Insolvenčním řízení. Můj email Lili1500@seznam.cz . Děkuji za nabídky, prosím co nejrychleji to bude možné. Na výši splátky se domluvíme.

Jméno
Simona
Odpověď

Jako i ostatní, tak sháním auto na splátky v lepším stavu, nejlépe nějakou škodovku, jsem na MD takže za rozumnou cenu. Pokud možno ne na leasing, jsme po insolvenci ale stále v registru ale žádné dluhy nemáme. Prosím pište na email simnasa@seznam.cz Děkuji Simona H.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, sháním vůz na splátky do 4 tisíc, jsem bohužel v insolvenci a nikde nic nedostanu. Finanční prostředky mám, jsem zaměstnaný a i tak mi zbývá cca. 20 tisíc. Vše může být zaručeno samozřejmě smlouvou. Děkuji za nabídky tel: 602604262.

Jméno
Radka Hrdličková
Odpověď

Můžete se mi prosím ozvat, ráda bych využila Vaší nabídky financování vozu, jsem v insolvenci a nemám jinou možnost, splátky 3-4000 tis. Napiště radkahrdlickova10@seznam.cz.

Jméno
František
Odpověď

Nenabízí prosím někdo na prodej (samozřejmě na splátky) nějaké rodinné auto tak do 100000 Kč. Jsem v insolvenci, ale i přes to mám příjem 40000 Kč. Děkuji za nabídky.

Jméno
Miroslav
Odpověď

Chci se zeptat, je tady v ČR nějaká možnost dostat půjčku 200.000 Kč na auto, když jsem v insolvenci? Zkoušel jsem nabídky jako Ferratum, Home Credit atd. ale nic mi neschválí. Našel někdo nějaké řešení?

Jméno
Štefan
Odpověď

Koupím auto na splátky. Cena do 50000 Kč. Jsem i insolvenci. Můžu splácet 2000 Kč. Měsíčně.

Jméno
David
Odpověď

V listopadu 2017 mi skončila insolvence (ale ještě stále mám zápis, který mi nesmazali). Mám příjem 22000 Kč, ale auto na splátky mi nikdo neposkytne. Našel by se zde někdo kdo by mi pomohl vozidlem? Díky za napsání.

Jméno
Jirka
Odpověď

Nikdo nic? Stále čekám na nějakou odpověď nebo nabídku... . Kontaktuje mě soukromě nebo přímo zde.

Jméno
Jirka
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky od soukromé osoby (vše podloženo smlouvou) jelikož jsem v insolvenci leasing ani úvěr nedopadl. Jsem osvč se slušným příjmem - měsíční splátka cca 5000 Kč. Upřednostňuji kombi. Předem děkuji za případné nabídky na email meister448@seznam.cz.

Jméno
Marek
Odpověď

Koupím auto na splátky. Jsem zaměstná na dobu neurčitou, ale jsem po insolvenci. Tudíž mi nikdo nepůjčí. Jinak momentálně nikde nic nedlužím a insolvencí jsem doplatil dřív a to do 100%. Měsíční splátka do 5000 Kč. Nabídky na szkanderamarek@seznam.cz a nebo 605529293.

Jméno
Tatiana
Odpověď

Kdyby někdo něco věděl kde dávají o při insolvenci, tak volejte 797630293.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti