Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto na splátky - Spolehlivé, pojízdné

Jméno
Vendy
Otázka

Kdo prodá spolehlivé auto na splátky? Potřebuji na dojíždění do práce. Moje auto předčasně rezignovalo a oprava je drahá. Celková cena do 70 tisíc, měsíční splátky maximálně 3 tisíce, dle situace i víc. Seriozní jednání, smlouva. Kontakt springladys@centrum.cz, sakypaky46@seznam.cz. Kraj Vysočina.

Jméno
Gabriela
Odpověď

Dobrý den, prosím o nabídku auta na splátku. Od soukromé osoby, od někoho, kdo to auto vlastní sám. Protože si nemůžu dovolit vzít auto od leasingové společnosti... . Moc děkuji. Svoje nabídky mi prosím pošlete na adresu gabi.beranek@seznam.cz.

Jméno
Vlaďka
Odpověď

Dobrý den. Prodal by někdo osobní auto na splátky do 70000 Kč na splátky? Potřebuji auto do zaměstnání. Hledám jen seriozní jednání, vše podloženo smlouvou. Děkuji za nabídky na telefonu 606938088, okres Prostějov.

Jméno
Petra M.
Odpověď

Dobrý den, prodal by někdo auto na splátky? Jsem mamina dvou holčiček a to je důvod proč nedosáhnu na leasing. Vzala by jsem v podstatě naprosto jakékoliv auto, na značce nezáleží. Důležité je, aby bylo v dobrém stavu, bylo pojízdné, bylo spolehlivé a nemusela jsem do něj investovat další peníze. Moc děkuji za nabídky. Email: petulinkanpv@gmail.com.

Jméno
Martin Příhoda
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky, maximálně do 100.000 Kč. Nejlépe kombi v naftě. Děkuji. Telefonní číslo 722640246, případně e-mail prihoda7@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti