Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto na splátky s registrem, akontace předem 20 000 Kč

Jméno
Dvořáková
Otázka

Dobrý den, koupím auto na splátky. Jsem na mateřské a přítel pracuje mohu doložit příjmy. Jsme oba dva v registru a normální cestou auto získat nelze. Proto zkouším poptávku i zde. Mohu složit akontaci 20.000 tisíc. Splácet můžeme do 5.000 Kč měsíčně. Nebo prosím o info kde lze vzít auto na splátky bez registrů pokud máte někdo osobní zkušenosti.

Jméno
Štefan
Odpověď

Nabízím k prodeji Laguna r.v. 2006. Předem chci 20000Kč, potom každý měsíc 5000Kč. Nebouraná, pojízdná, platná STK, najeto 150xxx Km. Od soukromé osoby bez prostředníků, kdo má zájem ať mi dá svůj kontakt.

Jméno
Marek
Odpověď

Zdravím a chci se zeptat. Sháním nové auto nejlépe užitkové. Je tu nějaká možnost úvěru či leasingu bez registru? Příjem na to mám - 25000 Kč a ještě podnikám jako fotograf. Ale odešlo mi auto a hledám užitkové nové. Mám vybrané, ale nikdo mi nechce půjčit, jelikož jsem v registrech kvůli rodičům. Cena je cca 330 tisíc. Splátka možná okolo 5 000 Kč. Dá se to nějak vůbec udělat? Dokáže někdo pomoci? Jak na to?

Jméno
Veronika
Odpověď

Dobrý den, rozbilo se mi mě auto a měla jsem půjčené dedovo, které jsem včera ne moji chybou nabourala a teď nemám jak dojíždět do práce. Jsem bohužel v registru dlužníků a potřebovala bych co nejrychleji půjčit na auto. Poradíte mi prosím? Veronika.soulova@seznam.cz

Jméno
Petr
Odpověď

Sháním automobil na splátky bez registru od soukromé-fyzické osoby. Jedno jaké stati, jedno kolik km. Jen aby bylo v dostatečné míře bezpečné. Potřebuji automobil na ježdění po nemocnicích se synem. Kdyby jste o něčem věděli, dejte prosím vědět. Děkuji

Jméno
Věra
Odpověď

Nepomůžu vám, protože sama hledám pomoc... . Potřebovala bych nutné půjčku na auto, ale jsem v exekuci. Sice pracuji na plný úvazek a ještě jsem i na mateřské, ale i tak nemám nárok nic získat. Jestli někdo víte o nějaké půjčce s exekucí, tak poraďte. Email pafer1@seznam.cz.

Jméno
Josef
Odpověď

Pošlete mi nabídky na golfikkk@seznam.cz foto i s cenou a výměr splátek. Můžu si dovolit dát předem 20 000 Kč, ale nechci skončit s nějakou bouranou vraždou, jen seriózní vozy.

Jméno
David
Odpověď

Pokud ještě máte tu Lagunu napište na tel 604555494. Zavolám, děkuji za odpověď.

Jméno
Karel
Odpověď

Taky, taky, jsem zaměstnaný ale kvůli registru mi banka nepůjčí. Našel někdo nějaké jiné řešení? Ideálně by jsem potřeboval 120 000 Kč, abych ho mohl zaplatit celé. Nebo 20 000 Kč jako akontaci a následně měsíční splátky 6000 Kč.

Jméno
Ivana
Odpověď

Nabídne i mě někdo auto na splátky? Měsíčně můžu 5000 Kč. Ale předem vám těch 20000 dát nemůžu. Ivana, Hodonín.

Jméno
Patrik Horal
Odpověď

Měl bych zájem o Fabii na splátky, kterou jsou včera četl, že tady někdo nabízíte. Je to ještě aktuální? Pracuji v Rakousku a byl bych schopný platit kolem 10 000 Kč měsíčně. Předem děkuji za odpověď.

Jméno
Mehmet Hakan
Odpověď

Prodám ojeté auto a klidně se můžeme domluvit i na měsíčních splátkách (peníze teď nutně nepotřebuji). Bez registru, jsem fyzická osoba. Jedná se o Škodu Fabii z roku 2007 vč. servisní knížky. Má najeto 63 241 Km. Jsem první majitel, nikdy nebouráno. Cenu požaduji 90000 Kč (na splátky). Cena kup teď je 80000 Kč (platba ihned). Tedy deset tisíc navíc v případě splátek. Více informací rád poskytnu na mehmethakan117@gmail.com A jak říkám, na splátky není problém.

Jméno
Petr V.
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky i pro lidi v registru dlužníků. Auto neljlépe od rv. 2008 a výše. Splátky do 7000,- bez akontace nebo i s akontací do výše max. 10000,-. Tel.č. 739939863. Předem děkuji. S pozdravem Petr V.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti