Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto (do 50.000,- Kč) na splátky od soukromé osoby

Jméno
Ondřej
Otázka

Dobrý den, chtěl bych někoho požádat, jestli nemá prodej auto na splátky. Nejvíce tak 5000 Kč měsíčně a celková cena do 50.000,- Kč. Děkuji za nabídky.

Jméno
Dana H.
Odpověď

Ozval se vám někdo s nabídkou? Jsem matka samoživitelka a z minulého manželství jsem si odnesla několik dluhů. Kvůli kterým jsem se dostala do bankovního registru a nemám šanci získat peníze oficiální cestou. Navíc ještě pořád něco měsíčně doplácím. Potřebovala bych jakékoliv auto se splátkou do 2500 Kč měsíčně. Taky od nějaké soukromé osoby. Ale taky bych nechtěla dražší než 50.000,- Kč, možná by stačilo i levnější. Kdyby někdo měl, tak mi prosím napište na danka.hrachovcova@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Taky jsem hledala a byla jsem napálena. dejte si pozor na takové lidi, kteří po vás budou chtít peníze dopředu. Ozval se mi někdo s nabídkou, ale podmínkou bylo, že mu musím zaplatit dopředu 15000 Kč. Když jsem mu je dala, tak jsem o něm už nikdy neslyšela. Nejhorší je, že ani nevím jak se jmenoval a kde bydlí. Tak jsem přišla o nemalé peníze a auto stále nemám. Mezi těmito soukromýma osobami je to samý podvod. Tak jim na to neskočte.

Jméno
Jan Skula
Odpověď

Při hledání jsem narazil na toto téma a nevím kde jinde se zeptat. Jde mi o právní podložení toho, když se prodává auto mezi dvěma soukromými (fyzickými) osobami. Ale ne klasicky, totiž na splátky. O normálním převodu je toho plný internet. O postupném splácení jsem nenašel žádné postupy nebo právní podklady. Jde taky o to, že to auto nemá velkou hodnotu (Fabia, 35 000 Kč) a chceme to napsat na 7 měsíčních splátek po 5000 Kč. Takže se nám nevyplatí si platit právníka a řešit to takto. Dokázal by nám někdo poradit? Nejlépe z vlastní zkušenosti!

Jméno
Anonymní
Odpověď

Já nejsem právním a ani se v tom moc nevyznám. Ale napadlo mě toto. Auto normálně na tu druhou osobu převeďte na registru vozidel. Předejte mu všechny papíry (malý a velký technický průkaz apod.). Prostě že auto bude jeho se vším všudy. Ale nechejte si od něj podepsat 7 směnek bez rozporu, kde každá bude mít splatnost v ten daný měsíc. A jakmile vám vždy dá 5000 Kč, tak mu vrátíte jednu směnku. Je to levnější než jít do nějaké právní kanceláře. A podle mě stejně na 99,9% nebude problém se splácením, tak ty směnky nebudete muset ani nijak používat a vymáhat. U soukromých osob to takto bývá vždy na poctivé domluvě. Ale je to jenom nápad.

Jméno
P. Hanáková
Odpověď

Pokud by jste někdo měl na prodej Škoda Octavia nebo Fabia, tak mi prosím napište na pata.hanakova@seznam.cz. Koupila bych ho od vás na postupné splátky a jsem vám ochotná přeplatit až 10000 Kč oproti normální jednorázové ceně! Cena může být i vyšší než 50000 Kč. Ale jen poctivé a čestné jednání bez podvodů. A taky velmi rychlé. Prosím aby mě nekontaktovali zástupci nebankovní nebo bankovních společností. To stejně nemá žádnou šanci, akorát ztráta času. Mockrát děkuji a doufám, že se někdo objeví a nabídne.

Jméno
Anonym
Odpověď

Koupím auto do 15000 Kč hotově. Na splátky do 3000 Kč měsíčně. Nejlépe Golf nebo Polo. Jsem v registru (mladická nerozvážnost). Auto potřebuji nutně, na všech podmínkách se ráda domluvím. Nabídky posílejte na email: Kyt1nka@seznam.cz nebo SMS na tel. 607 829 929.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti