Internetová Poradna

o osobních automobilech

Kdo přenechá dodávku na splátky - Přenechání leasingu soukromé osoby

Jméno
Daniel
Otázka

Dobrý den, hledám někoho, kdo by mi přenechal leasing dodávky. Je jedno kolik již je splaceno a kolik ještě zbývá doplatit. Velká ochota se domluvit takřka na čemkoliv. Můžete mi prosím napsat, kolik je celková cena, kolik zbývá doplatit, jaká je měsíční splátka? Potřeboval bych, aby to byla 8-místná dodávka. Nejlépe leasing na soukromou osobu. Leasing za vás na splátky doplatím. Děkuji za vaše nabídky. Pouze na splátky, nemohu dodávku zaplatit najednou.

Jméno
p. Pavlata
Odpověď

Dobrý den, sháním dodávku na splátky. Jsem OSVČ, instalatér. A k výkonu práce potřebuji dodávku na převážení materiálu. Ovšem jsem zapsaný v bankovním registru a i Solus. Nemůžu si na dodávku vzít úvěr, půjčku ani zařídit leasing. Ale byl bych schopen každý měsíc splácet až 6000 Kč. Nenašel by se tady někdo, s kým bych se mohl domluvit soukromě? Na značce nezáleží. Vyhovoval by mi Ford Transit, VW... . Děkuji za nabídky.

Jméno
736272829
Odpověď

Převezu za Vás leasing a doplatím jej. Zůstal by napsán na Vás a já bych jej platil. Vůz bychom mohli na mé jméno přepsat rovněž až v okamžiku, kdy by byl kompletně doplacen. Zatelefonujte mi, má zájem o jakékoliv větší vozidlo.

Jméno
Petr Malaník
Odpověď

Nabízím přenechání leasingu na užitkové vozidlo Volkswagen Transporter 1.9 TDI, 2.6t. Vozidlo bylo pořízeno v ČR, nikdy nebouráno a jsem první majitel. Měsíční splátka 3200 Kč, zbývá doplatit asi 2 roky. Nepožaduji žádné peníze pro mě za přenechání, dávám tak jak je. Najeto asi 150 000 Km, ale je ve velmi dobrém stavu. Nákladní prostor téměř nepoužíván. Pokud by jste měli někdo zájem doplatit leasing na tuto dodávku, tak se velmi rád dohodnu. Moji činnost jako živnostník jsem ukončil a již mi na nic není, jen stojí v garáži.

Jméno
Anonymní
Odpověď

Nabízím i na splátky Citroën Jumper z roku 2007. Najeto 165 632 Km. Cena ihned k odkupu 210 000 Kč. Pokud na splátky, tak celková cena asi 250 000 Kč. Při rychlé domluvě a okamžitém jednání nabízím slevu. Při vysokých měsíčních splátkách rovněž nabízím slevu. Minimální měsíční splátka 7500 Kč. Vůz je v naftě, 2 198 ccm, 74 kW (101 koní), nebourané, druhý majitel.

Jméno
Hanka J.
Odpověď

Jako maminka na MD jsem začal moje malé podnikání v oboru pořádání svateb. Nyní se tomu věnuji na plný úvazek a sháním auto. Můj problém je ten, že kvůli bývalému příteli jsem zapsaná v registru dlužníků a ještě stále po něm i splácím nějaké dluhy. Ale peníze bych na splácení auta měla. Momentálně mám předjednaných spoustu zakázek, ale bez auta to nejde. Hledám nějakou soukromou osobu, která by mi za měsíční splátku nabídla své vlastní vozidlo. Moc se v tom nevyznám, ale pojištění apod. by bylo sepsáno ve Váš prospěch. Na značce ani typu mi nesejde, hlavně aby bylo pojízdné a aby to byl typ dodávka. Napište mi na rwolf@centrum.cz. Děkuji.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den, zajímá mě od Anonyma prodej Citroen Jumper na splátky. Můžeme se nějak kontaktovat?

Jméno
Jarda
Odpověď

Dobrý den, nabízím dodávku Iveco 35C13, rok výroby 2007. Možnost hotově doplatit úvěr nebo po domluvě jen mezi námi na 40 splátek. Splátka je 6500 Kč i s povinným ručením. Máte-li zájem, volejte 603495172.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti