Internetová Poradna

o osobních automobilech

Jistá půjčka na auto (Peníze ihned)

Jméno
Soukromá osoba
Otázka

Nabízím Vám jistou půjčku na auto. Požadujeme věk od 18 do 60 let. Musíte mít doložitelný zdroj příjmů, avšak se může jednat i o důchod či jinou podporu od státu v dostatečné výši. Nevyžadujeme zástavy, ale auto je až do splacení našim majetkem a Vy jej máte po tuto dobu volně k užívání. Využijte této jisté půjčky na auto a požádejte nás o 20 000 Kč až 200 000 Kč. U bonitních klientů a nízkých částek nevyžadujeme spoluúčast na koupi, zafinancujeme až 100%. Více informací na našich internetových stránkách.

Jméno
Martin Tegl
Odpověď

Já potřebuji vyřešit svoji situaci do 1 měsíce. Půjčit bych si chtěl 70000 Kč a splácet bych ale mohl začít až za dva měsíce. Nastupuji do nového zaměstnání a nemám se tam jak dostávat. Řeknu Vám všechny podrobnosti, ale chci to řešit až s investorem osobně na schůzce. Můžete mi dát nějaký kontakt? Nemůžu doložit příjem. A jak je to s pojištěním, to platíte Vy, když je to Váš majetek? Děkuji

Jméno
Soukromá osoba
Odpověď

Všechna pojištění platí klient. Za prvé musíte hradit povinné ručení, což je ostatně dáno zákonem o provozu silničních vozidel. Dále musíte i uzavřít havarijní pojištění, které bude ve prospěch nás (tzv. vinkulace). Pokud dojde na pojistné plnění, tak budou peníze vyplaceny nám. Pokud chcete jistou půjčku, tak mi napište na poctivy-investor@seznam.cz. Děkuji za Váš zájem.

Jméno
Anonymní
Odpověď

No to by mě velice zajímalo, jaký tam bude úrok a jaké penále. Toto je na 100% nebankovní investor, takže přeplatíte minimálně dvakrát tolik. Nedoporučuji aby jste si od něho cokoliv brali, protože Vás tou půjčkou sedře z kůže. Buď si našetřete nebo běžte do banky. Taky bych rád viděl, jak vám dá "peníze ihned". Koupě, přepis na registru, smlouvy - to je práce na 14 dnů. Takže jde zase jenom o reklamní chyták.

Jméno
Soukromá osoba
Odpověď

Naše RPSN se pohybuje v rozmezí od 11,2% až do 18,87%. Vždy záleží na míře spoluúčasti, výši splátek a samotném úvěru. Naše podmínky jsou čestné, pokud máte zájem, tak Vám zašlu smlouvy a veškeré materiály k nahlédnutí. Jsme schopni začít vše řešit ještě dnes - považuji tedy za relevantní ji nazvat "ihned". A pokud splníte základní podmínky, tak je to jistá půjčka.

Jméno
Barbora Sýkorová
Odpověď

Chtěla bych si koupit Volkswagen Polo 1.2 z roku 2010 za 150 000 Kč. Nemůžu Vám ale dát nic předem a ani nemám jak přispět na jeho koupení. Mohl by jste mi tu částku dát celou? Pracuji ve státní sféře a můj plat je 18 250 Kč. Jsem rozvedená a mám v péči malou holčičku. Pomůžete nám prosím? Jsem v registru, ale nemám exekuce. Jenom dva dluhy, které poctivě splácím. Napište mi na barborasykorova@post.cz, budu vám s dcerou moc vděčná.

Jméno
Zuzana Horalová
Odpověď

Můžete mi prosím poslat víc informací na patrik.horal@seznam.cz? S manželem by jsme si chtěli koupit nové autíčko a nemáme na něho peníze. Zkoušeli jsme se ptát bance i mimo ni, ale nikde jsme nepochodili. Jsem moc ráda, že jsem našla Váš inzerát. Tak nám prosím napište. Splácet můžeme 2500 Kč měsíčně.

Jméno
Stanislav
Odpověď

Mám zájem o auto na splátky, jsem zaměstnán déle než 3 měsíce jako řidič kamionu. Mám stálý příjem. Jelikož jsem z dob podnikání nezaplatil pár zdravotního, tak jsem v registru. A nikde jinde nemám šanci. Pouze pokud by to šlo domluvit mimo registr. Splácet můžu 4 000 Kč měsíčně.

Jméno
Martin Roland
Odpověď

Nabízíme půjčky pro všechny v nouzi na velmi nízkou úrokovou sazbou 3%. Žádná záruka není třeba. Jsme schopni Vám dát jakoukoliv částku v rozmezí od € 5,000 (120 000 Kč) - € 20,000 (550 000 Kč). Úroková sazba fixní po celou dobu. S možností splácení na 1 - 20 roků. V případě zájmu Vám můžeme zdarma vypracovat konkrétní nabídku.

Jméno
Andrea
Odpověď

Dobrý večer, potřebuji sehnat finance na koupi auta. Staré nám pomalu dosluhuje. Jsem pracující 10 let u stejné firmy, ale bohužel v registru. Částka okolo 100000 Kč, splátka cca 2500 Kč. Prosím nabídněte půjčku na auto, nejlépe peníze ihned, Olomoucký kraj. Pište anda33@seznam.cz.

Jméno
Tomáš
Odpověď

Dobrý den, prosím vás - měl bych zájem o úvěr na osobní auto. Jenomže jsem v instituci Solus (zápis v nebankovním registru). Jsem tam kvůli VZP, ale tento dluh jsem už zaplatil. Ale zápis mi zůstal a tak se nikde nechytám. Mohl by mi někdo nabídnout nějaký leasing nebo úvěr na auto i s tímto zápisem v Solus?

Jméno
František K.
Odpověď

Dobrý den, měl bych zájem o úvěr na auto. Jsem schopen splácet až 5000 Kč. Problém je, že jsem v registru dlužníků. Proto si nikde nemůžu vzít půjčku ani úvěr. Pište na frantajana@centrum.cz.

Jméno
František K.
Odpověď

Mám zájem o úvěr či půjčku na auto. Zašlete mi podmínky na e-mail frantisekkorista@centrum.cz.

Jméno
Mirek
Odpověď

Dobrý den. Prosím o telefonický kontakt nebo odkaz na webové stránky na pána, který tady inzeruje na téma jistá půjčka na auto. Rád bych se s ním domluvil třeba osobně. Pokud je to možné. Mám doložitelné podklady. Prosím o kontakt na @: ravendino@seznam.cz. Děkuji. Jsem z Prahy.

Jméno
Jarek
Odpověď

Poprosil bych pana Martina Rolanda o podrobnější informace ohledně půjčky a případný Váš kontakt na emailovou adresu mirandino@email.cz. Jsem pracující člověk s doložitelným příjmem. Děkuji předem za seriozní a spolehlivý přístup. Jsem s pozdravem, Jarek.

Jméno
Roman
Odpověď

Kde si můžu půjčit peníze na auto i když jsem v Solusu? Neznáte někdo takovou stránku nebo firmu, která by mi půjčila peníze na koupi nového vozu? Děkuji za každý tip nebo zkušenost.

Jméno
Růžena V.
Odpověď

Dobrý den, mám zájem o půjčku na auto ve výši 65 000 Kč. Můžete mi prosím sdělit podmínky, které bych musela splnit, abych ji dostala? A jaké by případně byly podmínky samotné půjčky. Pište na ruzena.vrbecka@seznam.cz.

Jméno
Vlastimil
Odpověď

Také bych prosil pana Martina Rolanda o kontakt na vlastimillev@seznam.cz.

Jméno
I. V.
Odpověď

Pane Martin Roland, měla bych zájem o Váš produkt, prosím zaslal by jste mi na mail dasty1101@seznam.cz odkaz na Vaše stránky? Děkuji.

Jméno
Andrea
Odpověď

Prosím kontakt na pana Rolanda. Na můj email anda33@seznam.cz. Děkuji.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti