Internetová Poradna

o osobních automobilech

Jak koupit auto bez leasingu, půjčky...když jsem v registru

Jméno
Tonda
Otázka

Dobrý den, před třemi měsíci mi skončila insolvence. A vše se začalo hroutit. Odešel mi počítač, televize, ale co je nejhorší, před dvěma týdny i auto. Auto nutně potřebuji, ale nemám šanci na půjčku. Protože po insolvenci nemám nic našetřené a o vše přišel, tak si ho nemůžu koupit za hotové. Leasing na vůz mi neschválí. A půjčku na vůz mi taky nedají. Poradí někdo na koho se obrátit nebo jak to v mé situaci vyřešit? Díky za každý tip nebo zkušenost v podobné situaci.

Jméno
Venca
Odpověď

Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo taky neposkytl auto na splátky. Mohl bych složit max. 5000 Kč akontaci a pak splátka max. do 3000 Kč. Moc děkuji za nabídky, když tak na email. Foto mi pošlete taky. Za nabídky děkuji předem. Email vaclavkotrc68@gmail.com. Bohužel půjčky a leasing pro mě nepřipadá v úvahu.

Jméno
Frenki
Odpověď

Taky hledám způsob, jak si sehnat auto na splátky. Ale ne pomocí leasingu nebo půjček. Nenabídl by mi někdo soukromě auto na splátky? Akontace max. 20000 Kč a splátky do 5000 Kč. Moc děkuji. Pište prosím na email janafranta1@centrum.cz, ozvu se ihned.

Jméno
Malík U.
Odpověď

Pokud nemáte peníze na koupi auta, tak bych vám doporučil vyzkoušet prvně leasing. Pokud ten nevyjde, tak se podívejte po nebankovní půjčce (pokud vám nevyšel leasing, tak vám nevyjde ani bankovní žádost).

Z hlediska nebankovních půjček na auto můžete vyzkoušet např. následující srovnání. Jednoduše vyplníte základní informace a ten program vám projede (anonymně) žádosti u všech nebankovních firem a ukáže vám ty, které vás jsou schopné schválit.

O žádných jiných možnostech, jak financovat koupi vozu, nevím a myslím si, že ani neexistují.

Jméno
Malík U.
Odpověď

Ještě mě napadlo vyzkoušet místní diskusi.

Existuje tady několik diskusí, kde lidé shánějí a nabízejí své vlastní auta na splátky. Například tady tato https://www.osobak.cz/prodam-auto-na-splatky-bez-registru-1/. Můžete si podat žádost, jestli by vám někdo ze zdejších diskutujících nepřenechal auto s tím, že by jste mu jej postupně spláceli. Tím by jste se mohli vyhnout ověřování v registru, posuzování bonity a nahlížený do insolvenčního rejstříku.

Občas se tam najdou i lidé, kteří aktivně nabízejí své vlastní auta. Ale to v nepoměru. Na 5 žádostí připadá tak 1 nabídka. Ale za vyzkoušení to určitě stojí. Pokud nemáte nějaké vysoké nároky, tak si tam auto určitě vyberete.

Jméno
Anna P.
Odpověď

Děkuji. Pokud by někdo měl nějaké auto na splátky bez toho, abych si musela brát půjčku nebo zřizovat leasing, tak mi ho prosím nabídněte. Nezáleží na značce ani kolik má najeto. Jenom aby bylo pojízdné a mohla jsem s ním ihned začít jezdit. Jsem ochotná přeplatit i o polovinu navíc. Děkuji předem!

Jméno
Denisa
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky Škoda Octavia, Mercedes Benz A nebo jiné, které by jste mi mohli nabídnout. Můj email je aa.natty@seznam.cz (zapomněla jsem ho doplnit). Napište a pošlete mi prosím vaši nabídku.

Jméno
Ivo
Odpověď

Ahoj a co vyzkoušet operativní leasing od dealera? Například jsem viděl operativní leasing od Citroën, který v měsíční splátce nabízí havarijní o povinné ručení, pojištění, servisní náklady, asistenční služby, náhradní vozidlo, poplatky a daně (dálniční, silniční, rádio). To by se mohlo vyplatit, ne?

Splátky jsou například za Citroën C-Elysée 5 551 Kč měsíčně, Citroën C3 Picasso za 5 660 Kč měsíčně, Citroën C5 Tendance za 9 637 Kč měsíčně.

Jméno
Pepa K.
Odpověď

Odešel miláček nafťáček a potřebuji nového, třeba jetého a na leasing. Auto potřebuji do práce, jsem na něm závislý. Jsem, ale v registru. Je tady možnost získat auto za měsíční splátky 5.000,- Kč? Může my někdo poradit nebo případně i nabídnout? Děkuji, pepan 6307@gmail.com.

Jméno
Pepa K.
Odpověď

Nabídne někdo auto (nafta) na splátky měsíčně do 5.000,- Kč, pravidelně. Mohu si dovolit akontaci do výše 10.000,- Kč a vše ošetřit právníkem. pokud ano, tak můj e-mail pepan6307@gmail.com.

Jméno
Jan
Odpověď

Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo taky neposkytl auto na splátky. Mohl bych složit max. 5000 Kč akontaci a pak splátka max. do 3000 Kč. Moc děkuji za nabídky, když tak na email. Foto mi pošlete taky. Za nabídky děkuji předem. Email: jan.tyl@seznam.cz . Bohužel půjčky a leasing pro mě nepřipadá v úvahu.

Jméno
Zdeněk
Odpověď

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli mi někdo z vás nedá auto na splátky. Jsem schopný dát akontaci 15000 - 20000 Kč a měsíčně do 4000 - 5000 Kč. Pracuji v DE. Dost spěchá. Děkuji za nabídky. Můj mail volf.zdenko@gmail.com. Díky za reakci.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti