Internetová Poradna

o osobních automobilech

Auto na splátky s automatickou převodovkou

Jméno
veronika.s33@seznam.cz
Otázka

Dobrý den, koupím auto na splátky pouze s automatickou převodovkou. Prosím s platnou STK v dobrém stavu .Nabízím měsíční splátky 5000 až 10000 Kč. Vše samozřejmě právně podloženo. Pracuji v DE manžel. Kdysi jsme se dostali do problémů, proto nám nedají leasing. Viděla jsem ale, že tady na stránkách mnoho lidí nabízí své vlastní auta a je možné jim platit přímo. A nemusí se do toho vkládat žádná banka nebo nebankovní společnosti. Prosím nabídne někdo auto s automatickou převodovkou? Děkuji.

Jméno
Kovi
Odpověď

Mě se nepodařilo najít žádnou společnost, která by mi za takových podmínek půjčila peníze. Jak máš jednou zápis v registru, tak na půjčku na koupi auta můžeš zapomenout. Aspoň to je má zkušenost.

Jméno
Vojtěch
Odpověď

Našel by se někdo kdo by prodal auto na týdenní splátky? Bez registru, bez doložení příjmu atd. Vše právnicky nebo notářsky podloženo. Auto nejraději do 70-60-50 tisíc. Hned na ruku 15 tisíc akontace. Pokud by se někdo našel přistoupím na týdenní splátky ve výši 4500 - 5000 tisíc. Pokud jednou nesplatím, auto si berete zpět. Najde-li se někdo, moje číslo 735219329.

Jméno
Jana
Odpověď

Touto cestou bych chtěla poptat osobní auto s automatickou převodovkou na splátky pro pracující maminku od soukromé osoby. Jsem pracující. Tak cca 2500 Kč měsíčně. Koupila bych co nejdříve. Musím vozit kluka do školky, k dr. Nákupy a sebe musím vozit do práce. Za nabídky se synem moc děkujeme. Případné nabídky prosím do emailu. Dále pak osobní jednání. Janavaclavova23@seznam.cz

Jméno
Michal
Odpověď

Zdravím, mám zájem o půjčku kolem 200 tisíc. Na jiný vůz, již jeden vlastní, ale chci změnu můj vůz je mercedes c320 4matic 2005. Rád bych dostal půjčku na vůz mercedes S class, který vychází na 240 tisíc cca nebo mercedes ML který má stejnou hodnotu. Jsem již 2.5 roku ve stejné firmě a měsíční příjem je kolem 17 tisíc + prémie. Bohužel mám z mládí exekuci, kterou poctivě platím. Ale bohužel díky tomu si nemohu vzít auto na klasický úvěr či půjčku. V případě možnosti mého financování pište na MichallSokola@seznam.cz. Děkuji všem.

Jméno
Roman Haft
Odpověď

Chci se zeptat jestli je ještě k mání ten Ford Fiesta 2016 na splátky a s akontací? Děkuji. haft.r@seznam.cz.

Jméno
Anonym
Odpověď

Dobrý den, sháním auto na splátky od soukromé osoby, jsem vedený v registru tak hledám touto cestou, mohu splácet max. 10 tisíc měsíčně, stačilo by ojeté vozidlo ideálně kombi do 200 000 km. Rozumná akontace není problém. Kontakt Petrrupre@seznam.cz

Jméno
Petr
Odpověď

IVAN: Je ta nabídka ještě stále platná? Prosím o zpětnou vazbu na mobil číslo: 722183196, s pozdravem Petr K.

Jméno
David
Odpověď

Napsal jsem vám nabídku na email. Jde o starší VW s automatickou převodovkou. Pokud máte zájem, tak odepište, jinak to zde nabídnu ostatním

Jméno
Libor Petřík
Odpověď

Já bych rád koupil levné auto. Ani by mi nevadilo, kdyby bylo lehce bourané. Teď dávám auto staré pryč, takže budu mít peníze ihned. Kvůli zdravotním problémům by jsem preferoval s automatickým řazením. Poradíte kde koupit? Něco do 100 tisíc? Je to vůbec reálné?

Jméno
George
Odpověď

Můžete prosím poslat i mně podrobnosti ohledně toho VW? A rozumím tomu dobře, že by jste byl ochoten jej přenechat za osobní splátky? Tj. já by jsem platil vám a nemusel by jsem být schválen žádnou bankou nebo leasingovou firmou? Díky

Jméno
Dominika
Odpověď

Touto cestou hledam auto na splatky. Sem Slovenka. A je tady dost tezke zehnat auto na splatky. Jsem pracujici a muzu platit 5000-6000 mesicne. Klidne preplatim a bez akontace. Nabídne nekdo, kontakt na meil nikusa25@seznam.cz.

Jméno
Jiří I.
Odpověď

Kdo prodá auto na splátky? Nejlépe rv. 2008, nafta, splátka týdenní 2000-2500 Kč. Děkuji za odpovědi. Email oktanets@seznam.cz, prosím o středočeský kraj. Přeplatek akceptován, ale ve velmi rozumné výši. Maximální cena do 50000 tis. Pouze mezi soukromými osobami.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti