Internetová Poradna

o osobních automobilech

Auto do 30000 Kč, zbytek na soukromé splátky

Jméno
Josef
Otázka

Dobrý den, hledám auto maximální stáří 10 let. Mám 30 000.- Kč v hotovosti. Zbytek na splátky.Jako řidič kamionu jsem většinou v zahraničí tak prosím nabídky na e-mail:avopikus@seznam.cz, nebo o víkendu na telefon 776744293.

Jméno
Lubomír
Odpověď

Dobrý den, sháním rodinný vůz. Např. Škoda Octavia combi, Audi, Ford nebo něco podobného. Potřebuji vůz na splátky. Samozřejmě by se to nechalo ošetřit právníkem. Mám pětičlennou rodinu a vůz potřebujeme ke každodennímu ježdění. Mohu splácet 2000 Kč měsíčně. Jsem ochoten dát i něco navíc. Případně dávat i něco navíc na splátku, když by jsem mohl. Ale 2000 Kč určitě. Prosím o nabídky na email lulusam@seznam.cz. Děkuji.

Jméno
Kristýna S.
Odpověď

Dobrý den, prodává prosím někdo auto na splátky? Bohužel jsem i přes již splacené dluhy v registru dlužníků a nikde mi po další dva roky nepůjčí. V případě, že by se naskytla nějaká nabídka, můžete prosím zaslat na kristynsikorova@seznam.cz. Mockrát děkuji, Kristýna S.

Jméno
Magda
Odpověď

Taky hledáme nějaké auto do 30 000 Kč na splátky, ale bohužel nemáme nic našetřené. Jsem sama s dvěma dětmi, mám příjem 14000 Kč. Kvůli tomu mi neschválili leasing a v bance mi taky peníze nedají. Auto nutně potřebuji aby jsem mohla děti vozit do školy a do školky. A já mohla dojíždět do práce. Nyní to děláme tak, že dojíždíme autobusem. Ale kvůli tomu můj starší syn každý den musí čekat půl hodiny před školou a musíme vstávat o hodinu dříve. Mohla bych si dovolit splácet asi 2000 Kč měsíčně a představovala bych si libovolné auto do 30000 Kč, hlavně aby bylo pojízdné. Děkuji a moc prosím, nabídněte.

Jméno
Anonym
Odpověď

Ozval se vám už někdo? Taky bych měl zájem.

Jméno
Ivan Janek
Odpověď

Dobrý den, hledám na auto na splátky - Škoda Octavia I, Škoda Octavia II, Ford, VW nebo třeba i nějaké starší Volvo, BMW atd. Můžu měsíčně splácet do 5000 Kč, maximální cena okolo 100 000 Kč. Pozor - pouze soukromé splátky. Kvůli mé nerozvážnosti v mládí teď nemám možnost si cokoliv sjednat u leasingovky nebo u banky. Nebankovní taky nepřipadají v úvahu. příjem mám ale slušný a žiji sám. Děkuji.

Jméno
Zdeněk
Odpověď

Dobrý den. Koupím auto na splátky. Akontaci si mohu dovolit 20000 Kč. Měsíčně mohu splácet do 4000 Kč. Díky za nabídku. Telefonní číslo 776005155.

Jméno
Josef Ištok
Odpověď

Dobrý den, koupím auto do 60 - 70.000,- Kč na splátky. Mám 40.000,- Kč na akontaci, kterou zaplatím při přebrání auta. Zbytek na maximálně 6 splátek, které budou ve výši okolo 5.000,- Kč.

Jméno
Roman
Odpověď

Koupím auto na splátky, měsíčně do 7500 Kč, nabídněte. Upřednostňuji SUV. Bez registru a akontace. Kontakt: Dazzller@seznam.cz.

Jméno
Denisa Chvátalová
Odpověď

Dobrý den, měla bych zájem o auto na splátky, měsíčně 2 - 3 tisíce korun. Předem děkuji za nabídky. Zastihnete mě na telefonu 773260730 nebo na mailu dennychvatik@seznam.cz.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti