Internetová Poradna

o osobních automobilech

Půjčka na auto bez nahlížení do registru dlužníků

Jméno
Luďa Petřík
Otázka

Před rokem jsem přišel o práci (zámečnická dílna) a nyní se mi podařilo najít nové zaměstnání. Bohužel tady je podmínkou, že budu mít vlastní auto. Jenomže za tu dobu, co jsem byl doma, jsem si nadělal nějaké dluhy. A prostě mě to stáhlo až do registru dlužníků. A tak bych chtěl poradit, kde bych mohl dostat půjčku na automobil bez nahlížení do registru dlužníků? Nemám dům ani byt. A zaměstnán budu až od příštího měsíce. Ale to už musím mít auto.

Jméno
Karel
Odpověď

A proč si nevezmete klasický leasing? Nechápu v čem hledáte složitosti. Já jsem si vzal na leasing 250000 Kč skoro novou Škodu Octavii a neměl jsem žádný problém.

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Pan Petřík nemá možnost zvolit leasing, jelikož je v registru. Tato možnost je pouze pro žadatele, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Navíc pán má dluhy, takže bude i problém s maximální možnou splátkou. Jedinou možnost bych viděl v nebankovní půjčce, která ovšem nebude výhodná z hlediska úroku. Jinou cestu nevidím.

Jméno
anonym
Odpověď

Náhodou, já nebankovní půjčku bez nahlížení do registru nevidím jako problém. Ta má naopak mnoho výhod. Například z hlediska ručení. Pokud si vezme leasing, tak bude ručit autem a to nebude jeho. Takže jej nebude moci prodat či zastavit vůči jinému úvěru. Naopak při půjčce je auto jeho a je psáno přímo na něj. Tady vidím velikou výhodu.

Jméno
Luďa Petřík
Odpověď

Děkuji za odpovědi, ale může mi někdo doporučit nějaký produkt? Zajímaly by mě opravdu možnosti, kde si ty peníze můžu vzít. Jestli to bude leasing nebo úvěr, tak to je mi skutečně jedno. Mockrát děkuji.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

Co jsem se díval, tak bez registru máte možnost pouze u nebankovních společností. Zde je ale drobná komplikace. Ti mají domluvené společnosti, které prodávají vozy a můžete financovat pouze nákupy od domluvených partnerů. Pokud tedy máte vyhlédnutý konkrétní vůz, tak není vůbec jisté že by Vám na nej peníze daly. Ale na jiný Vám jej dají.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

Pokud budu konkrétnější, tak například Home Credit nabízí účelový zajištěný úvěr na nákup automobilu (přímo jen na tento účel). Je vyžadována přímá platba na místě od 0 %. Ale podle mě je tam požadována akontace - nečetl jsem ovšem plné podmínky. Požadovaná částka může být již od 30 000 Kč se splátkami od 2 do 7 let. Takže ano, možnost tady je. Ale musíte zase nakoupit pouze u vybraných prodejců. Ne u kohokoliv.

Jméno
Pája
Odpověď

Když jsem se zajímala o půjčku na auto, tak jednou ze zvažovaných možností byl Cetelem. Nejvíc jsem tam ocenila, že se ihned stávám majitelem vozu. To už tady nade mnou zmínil pan Karlík, jaké z toho plynou výhody. A do 200 000 Kč ani nepožadují uzavření havarijního pojištění. Co mě od té možnosti ovšem odradilo bylo to, jakým způsobem se splácelo. To bylo pro mě neúnosné. Můžete se taky podívat, třeba Vám to pomůže. A je to bez nahlížení do registru. Ale splácet každý týden a navíc takové RPSN, to jsem prostě nebrala a vyřešila jsem to pak úplně jinak.

Jméno
raději neuvedu
Odpověď

A víte o tom, že když si berete peníze od takové firmy jako Home Credit nebo Cetelem, tak to nefunguje jako klasická půjčka? Protože prodejce toho auta si může určit, jakou chce provizi za uzavření smlouvy. Takže například nějaká společnost by Vám normálně dala 100 000 Kč a Vy byste museli vrátit 120 000 Kč. Ale v případě prodejce, on si k tomu může přidat svoji provizi a Vy nakonec vrátíte 180 000 Kč (on si určí provizi 60000 Kč). Proto si vždy na jednom místě kupte auto (ne na splátky) a odděleně si vezměte nějaký úvěr. Nikdy si ho nesjednávejte přímo v bazaru. Pokud Vám ten úvěr bude sjednávat prodejce auta, tak si v té smlouvě navýší úrok i o peníze pro sebe. A na tom proděláte nehorázné peníze.

Jméno
Honza
Odpověď

Autobazary prodávají oježděné vraky za nehorázné peníze a nebankovní společnosti jsou vydřiduši. Banky a ty jejich poplatky - to je něco podobného. A fyzické osoby nikomu už nevěří.

Jméno
Jarda
Odpověď

Mám podobný problém. Měl jsem autonehodu, při které mi auto totálně shořelo. A jelikož jsem neměl havarijní pojištění, tak nic nedostanu. Ale to jsem věděl dopředu. Problém je ten, že vůz potřebuji ke své práci a nic jiného než půjčka mě nezbývá. Ale jsem v registru dlužníků a nevím kde si půjčit. Může mi tu někdo poradit?

Jméno
Kateřina Poláková
Odpověď

Jarda: Napište mi na katerina.polakova@precerpano.cz a pokusím se Vám sehnat nějakou schůdnou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru, kterou by jste mohl použít na koupi auta.

Jméno
Michal
Odpověď

Pane Petřík, pokud je to ještě aktuální, tak se mi ozvěte na mail: zetocha.michal@seznam.cz. Děkuji předem za reakci.

Jméno
Anonym
Odpověď

Dobrý den paní Poláková. Mám na Vás pár otázek a prosím touto cestou o pomoc ohledně úvěru na auto. Můžete se mi prosím ozvat na telefonní číslo 775760155? Stačí napsat, prozvonit, zavolám. Děkuji moc. P.J.

Jméno
Ostrava
Odpověď

Dobrý den, mám problém asi jako každý druhý. Potřebovala bych nutně 30 000,-, ale bohužel mám insolvenci. Pokazil se mi totiž kotel na baráku a na splátky mi teď nikdo nepůjčí. Poradil by mi někdo, zda existuje nějaký soukromý poskytovatel, který by mi mohl pomoci? Děkuji. Můžete prosím psát na email: 6ostrava7@email.cz. Moc to spěchá.

Jméno
Michal
Odpověď

Dobrý den, právě řeším stejný problém jako někteří zde. Potřebuji auto k nové práci. Akontaci mám, ale když nejsem zaměstnaný, je to problém. Chci auto tak za 200 000 Kč. A do dvou let jej doplatit. Nabídněte nebo poraďte jak na to.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, já sice v žádné insolvenci nejsem, ale už mám půjčku u ČS na 150 000 Kč. Splácím měsíčně necelé 3000 Kč. Je možné dostat autopůjčku do 150 000 Kč, když už jednu obyčejnou půjčku mám? Děkuji za odpověď, Petr.

Jméno
Radek
Odpověď

Dobrý den, mám podobný problém. Mám insolvenci a přítelkyně má záznam v registru. A vzhledem k rozrůstání rodiny (nový přírůstek) bychom potřebovali větší rodinný vůz. Ale já sám nemohu si vzít půjčku na auto a přítelkyni vzhledem k záznamu v bance taky nedají peníze bez nahlížení do registru. Mohl by nám někdo poradit?

Jméno
Eva
Odpověď

Dobrý den, mám problém. Potřebuji auto ke své práci, ale jsem v registru dlužníků. A zajímali by mě možnosti, kde je možné si půjčit na koupi auta i v takové situaci. Může mi tu prosím někdo poradit? Děkuji za odpověď.

Jméno
Luboš
Odpověď

Mám podobný problém. V minulosti jsem se dostal do problému a mám záznam v bankovním rejstříku. Ale dlouhodobý příjem mám nadstandardní...mohu jej i doložit. Pokud by jste měli zájem, tak mi napište na geroy@seznam.cz.

Jméno
Jaroslav Hrubeš
Odpověď

Zdravím, sháním auto na splátky do celkové částky 40 000 Kč. Měsíční splátka si můžeme dohodnout do maximálně 2500 Kč. Pokud by jste mi mohli nějaké auto za tyto peníze a s touto splátkou nabídnout, tak budu velmi rád. Děkuji, Hrubeš.

Jméno
Jarda
Odpověď

Dobrý den. Mám stejný problém a taky hledám půjčku bez nahlížení do registrů, abych si mohl koupit auto. Také potřebuji auto k výkonu práce, ale měl jsem nehodu a na nové nemám. A jsem v registru a mám exekuci. Mám nějakou šanci od někoho získat peníze? A poradí někdo případně kde bych měl šanci? Prosím o odpověď na Jarda873@email.cz.

Jméno
František K.
Odpověď

Dobrý den. Ty potíže vzniknou ani nevíte jak. Taky se snažím sehnat peníze na druhé auto. Na starém mi končí STK a příprava se nevyplatí. Jestli máte někdo nějaké informace nebo mi můžete nabídnout pomoc, tak budu vděčný. Pište na email frantisekkorista@centrum.cz.

Jméno
Ondřej
Odpověď

Zdravím, chtěl bych poprosit zda by mi někdo nebyl schopný zajistit úvěr s výhodným úrokem na vůz zhruba za cenu 250 000 Kč. Jsem totiž v registru bank kvůli pár stovkám a předčasný výmaz nejde. Jsem schopný splácet asi 10 000 Kč. Díky za odpověď a nabídky. Kontakt nejlépe na email volnas.kun@seznam.cz.

Jméno
Panák
Odpověď

Dobrý den, jsem sice zaměstnaný, ale v registru a potřeboval bych si vzít auto na splátky. Nebo půjčku, kterou bych použil na koupi osobního vozu. Mohu poprosit o nějaké tipy? Děkuji, maramont@seznam.cz.

Jméno
JosefH
Odpověď

Sháním ojetinu za cca 50000 na měsíční splátky bez registru, jsem zaměstnaný mzda 25000 Kč nabízím měsíční splátku 12x5000 info prosím do e-mailu: baby.obchudek@gmail.com

Jméno
Patrik
Odpověď

Dobrý den, mám teď na operativní leasing auto. Ovšem mi končí v červnu. Chtěl jsem si ho teď koupit, jsem v registru, takže mi to neprodali. Chci nové auto se splátkou do 5500 Kč. Děkuji za nabídky, můj mobil 777153060 nebo email podatelnatp@gmail.com. Moc děkuji.

Jméno
Vladimír
Odpověď

Dobrý den, mám podobný dotaz, je možné někde dostat úvěr na auto, když je člověk v registru dlužníků? Já jsem sice soudně očištěny, ale ten záznam je tam pořád. Tak bych potřeboval poradit, kde bych dostal úvěr na auto. Auto bych potřeboval i ze zdravotních důvodů.

Jméno
Vlaďka
Odpověď

Dobrý den. Sháním auto na splátky. V registru jsem, ale žádné dluhy už nemám. Vše by bylo právnicky ověřené. Auto si představuji v dobrém stavu od roku výroby 2001. Najeto do 180000 Km. Zaměstnaná jsem. Auto potřebuji, abych mohla jezdit do zaměstnání. Nabídněte prosím.

Jméno
Iva
Odpověď

Dobrý den, sháníme úvěr nebo leasing na auto. Bohužel jsme se v registru, dostali jsme se tam díky ručení. Teď nám nikde nic nedají, všude nahlíží do registru. I když výdělky máme slušné, takže se splácením problém není. Nevíte někdo o něčem bez nahlédnutí do registrů? Tam jsem i poslal žádost o vyčištění, ale není to tak jednoduché. Je to běh na dlouhou trať. Děkuji za každou informaci nebo nabídku. Zapomněla jsem napsat kontakt. Ten je zde: zzz1114@email.cz.

Jméno
Stanley
Odpověď

Dobrý den, sháním půjčku na auto. Jsem Slovák a mám přechodný pobyt, děkuji za odpověď.

Jméno
Jan
Odpověď

Dobrý den, pokud potřebujete automobil a máte problémy získat leasing, nebo nedokážete doložit příjem, tak mi dejte vědět. A domluvíme se.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, potřebuji půjčit 50 tisíc korun bez registru. I když nemám žádné exekuce, tak mi stejně nikdo nic neschválí. Protože jsem v registru Solus. A to je pro všechny veliký problém. Mohli by jste mi poradit nebo třeba i nabídnout nějakou půjčku? Díky.

Jméno
Josef Holický
Odpověď

Dobrý den, zastupuji společnost, která poskytuje leasing na vozy bez doložení příjmů a bez náhledu do registru. Pokud potřebujete peníze na koupi vozu, můžete mne kontaktovat. Pomohu vám.

Jméno
Aleš
Odpověď

Dobrý den pane Holický chtěl bych se vás zeptat na leasing na vozy zda je tam akontace a kolik procent? Kontaktujte mě na mobil formou SMS na číslo 730615681 děkuji Aleš

Jméno
Vlastimillev@seznam.cz
Odpověď

Pane Jan mohl by jste se mě ozvat. Děkuji.

Jméno
Marek
Odpověď

Zdravím, sháním nové auto nejlépe užitkové. Je tu nějaká možnost uvěru či leasingu bez registru. Přijem na to mam.. 25000 a ještě podnikám jako fotograf.. Ale odešlo mi auto a hledám užitkové nové.. Mám vybrané.. ale nikdo mi nechce půjčit jelikož jsem v registrech kvůli rodičum cena je cca 330 tis.. splátka možná okolo 5 tis.. Dá se to nějak Vubec udělat.. Dokáže někdo pomoci. ? Děkuji

Jméno
Marek
Odpověď

Zdravím, sháním nové auto nejlépe užitkové. Je tu nějaká možnost uvěru či leasingu bez registru. Přijem na to mam.. 25000 a ještě podnikám jako fotograf.. Ale odešlo mi auto a hledám užitkové nové.. Mám vybrané.. ale nikdo mi nechce půjčit jelikož jsem v registrech kvůli rodičum cena je cca 330 tis.. splátka možná okolo 5 tis.. Dá se to nějak Vubec udělat.. Dokáže někdo pomoci. ? Děkuji Srovnejte VŠECHNY nebankovní půjčky na auto!..Pilnaj.m@seznam.cz 601328080

Jméno
Barbora
Odpověď

Dobrý večer, umíme financovat vozy bez doložení příjmu i se špatnými registry, pokud chcete více informací, email uverovani@email.cz

Jméno
kveta
Odpověď

Dobry den..prosim nevite kdo by pujcil 70 000 na mesicni splatky..manzel je rok po insolvenci..dekuji za info..

Jméno
kveta
Odpověď

email..energystars2@email.cz dekuji

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Maria Miroslav
Odpověď

Dobrý den, jsem Maria Miroslav, žijící v Brně, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se čtyřmi dětmi a v květnu 2016 jsem se dostala do finanční situace a musela refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových společností, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem a většina bank odmítla půjčku. Ale jak Bůh chtěl, představil jsem Boha soukromého věřitele, který mi dal půjčku ve výši 850 000,00 Kč a dnes jsem podnikatelka a mé děti se dnes daří dobře, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, bez kreditní kontroly, bez partnera s 2% úrokovou sazbou a lepších platebních plánů a plánů kontaktujte prosím Pastor Williams. Neví, že to dělám, ale jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm ví o něm víc a chtěli, aby mu Bůh požehnal víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu. pastorwilliams1211@gmail.com

Jméno
Jan
Odpověď

Dobrý den,, potřeboval bych auto na splátky nebo nebankovní pujčku.Jsem zaměstnanec jelikož jsem v registru dlužníku (žadná pučka nic takového.Potřeboval bych auto do 70000 kč kontakt na mě honzahorvath@email.cz Děkuji

Jméno
vera
Odpověď

Dobry den potrebovala bych nutne pujcku na auto ale jsem v rxekuci.pracuji na plny uvazek a jeste jsem i na materske .prosim jestli nekdo vite o naky pujcce s exekuci .napiste prosim pafer1@seznam.cz

Jméno
oceanicfinance
Odpověď

Potřebujete skutečný úvěr na obchodní účely nebo na zaplacení svého dluhu kontaktujte pana Kellie Wilsona nyní za opravné půjčky prostřednictvím e-mailu: Oceanicfinance113@gmail.com nebo +1 (267) 725-7570

Jméno
vlastik
Odpověď

dobry den jsem v registru manzelka v insolvenci zacal jsem podnikat ale odeslo mi auto prosim potrebuji nutne nove dekuji za pripadnou odpoved vlastik26@hotmail.com

Jméno
Pastor Osas Ben
Odpověď

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Jméno
Valdines Amaral da Silva
Odpověď

Hledáte podnikatelský úver, osobní pujcky, bydlení, studentské pujcky studentu, konsolidacní pujcky, nezajištený úverový rizikový kapitál; Atd .. Nebo odmítl úver od banky nebo dohody jeden nebo více financních duvodu. Je pravdepodobné, že vaše duvera Toto rešení! A pastýri soukromí veritelé pujcují spolecnosti a jednotlivce v nízké a cenove dostupné sazbe ve výši 2%. Máš zájem? Kontakt po prepoctu úveru do 48 hodin. KONTAKTUJTE NÁS (valdinesamaraldasilva@gmail.com)

Jméno
mikesamon
Odpověď

Speciální nabídka, aby vyřešit vaše problémy. Zdravím všechny. Využijte nejlepší podmínky financování pro vaše projekty obecne( nákup auta, bydlení, vzdelání pro své deti atd...). Financování všech svých projektu s úvery mezi jednotlivci Budovat své bohatství a zároven snížit své dane. Pripravit se na budoucnost máme úroková sazba, kterou budete potrebovat ! Pokud máte zájem, kontaktujte me, takže jsem muže vám pomoci vyrešit vaše financní problémy Email : mikesamon93@gmail.com

Jméno
Pavel Fér
Odpověď

Garantuji Vám 24hodinovou půjčku. použijte v rámci kontaktu s námi nyní, Pro rychlou aplikaci, Použití v rámci; Úplné jméno: Úvěr Částka potřebná: Úvěr Účel: Úvěr Doba trvání: Telefonní číslo: Adresa / země: Děkuji. Pavel Fér email: pavelfer4@gmail.com

Jméno
Jose
Odpověď

ahoj všichni jmenuji se José a já jsem z češtiny, chci rychle využít tuto příležitost, abych řekl komukoli, kdo potřebuje půjčku, protože jsem si půjčil 200 000 dolarů od firmy Stella Rene, tato společnost je skutečně bezpečná a zajistite ji a prosím ji nepochybujte, protože ona dělá skutečný a legální půjčku, takže když někdy potřebujete naléhavou půjčku a pomozte prosím kontaktujte e-mail nyní {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} pro vás rychlé, bezpečné a bezpečné úvěrové důvěře jí protože pomohla mnoha lidem z jiných zemí, takže chci, aby moji dobří lidé byli šťastní a chci, aby všechny naše problémy byly u konce, dnes jsem tak vzrušený, protože se mi dnes dostalo úspěchu na můj úvěr a všichni díky Stelle Rene za částku půjčky, kterou mi poskytne, a prosím, když potřebujete půjčku, kontaktujte prosím Stellu Renéovou a získejte bezpečnou půjčku, abyste dnes vyřešili všechny vaše problémy. Jose

Jméno
MIROSLAV
Odpověď

Dobrý den,mám stejný problém s autem. Jsem v registru dlužníků a potreboval bych nutně auto. Mohl by mi prosím někdo poradit? Předem děkuji. Skila.p@seznam.cz tel:723631267

Jméno
MIROSLAV
Odpověď

Dobrý den,mohl by mi někdo pomocí? Potreboval bych nutně auto na leasing. Mohl by mi prosím někdo poradit nebo pomocí? Děkuji za odpověď. skila.p@seznam.cz 723631267

Jméno
JERRY
Odpověď

¿Estás buscando un préstamo urgente? ¡Tengo buenas noticias para ti! Ofrecemos préstamos que van desde $ 1000 a $ 50 millones a una tasa de interés del 3% por año. Ofrecemos préstamos para desarrollo de negocios, préstamos personales, préstamos para automóviles, etc., estamos certificados, confiables, confiables, eficientes, rápidos y dinámicos, si está interesado contáctenos en correo electrónico: williamsloans6@yandex.com

Jméno
Božena
Odpověď

Ja jsem v registru a chtela bych nake auto,poradi mi nekdo kde bych mohla projit?

Jméno
Tuan Felix Duke
Odpověď

Layanan keuangan dan pinjaman @ 3%. Apakah Anda membutuhkan pinjaman pribadi atau bisnis tanpa stres dan cepat penggantian persetujuan di mana pun di dunia. hubungi kami melalui ini email: felixdukeloanfirm@gmail.com PERMOHONAN PINJAMAN 1.Nama Lengkap Anda 2.Negara 3.rumah alamat 4.Tanggal Lahir 5.Sex 6. Pekerjaan Anda: 7. Kartu iD Valid Anda: 8.Telepon 9. Alamat Email Perusahaan Anda / Alamat Email Pribadi. 10. Jumlah Pinjaman. 11. Durasi. email kami di felixdukeloanfirm@gmail.com Tuan Felix Duke

Jméno
Lenka Bolkova
Odpověď

Dobrý den, hledáte legitimní a důvěryhodný finanční věřitel? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku na splacení svých dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání? Nabízíme všechny typy půjček s 3% úrokovou sazbou pro jednotlivce a firmy za jasných a srozumitelných podmínek. Doručujeme půjčky jakékoliv částky do jakéhokoli místa určení, takže nás dnes kontaktujte, abyste si dnes získali okamžitý úvěr. Pošlete nám e-mail na adresu: (leni.bolkova01@gma­il.com)

Jméno
ben carson
Odpověď

Ahoj        Potřebujete finanční pomoc? Potřebujete úvěr na koupi nového domu nebo na investice, potřebujete rychlou finanční pomoc za nízkou úrokovou sazbu ve výši 3%? zaplatit své neplacené účty? Byli jste odmítli tolik bank?     Potřebujete financovat a rozšiřovat své podnikání? osobní finance z osobních důvodů? Jsme odhodláni řešit všechny vaše finanční problémy.    kontaktujte nás E-mail: centraltrustloan.co@gmail.com pozdravy Ben Carson centraltrustloan.co@gmail.com 3% dostupné a skutečné půjčky

Jméno
miroslav
Odpověď

Dobry den chci se zeptat je moznost dostat pujcku 200.000 na auto kdyz sem v insolvenci dekuji

Jméno
fred
Odpověď

Potřebuješ půjčku Jste ve finanční krizi nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít podnikat? Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Máte nízké úvěrové hodnocení a máte problémy s získáním půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a mnohem více. Osobní půjčky, obchodní expanze, zakládání podniků, vzdělávání, konsolidace dluhů, těžké peníze. Nabízíme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Kontaktujte nás na e-mailu: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

Jméno
fred
Odpověď

Potřebuješ půjčku Jste ve finanční krizi nebo potřebujete peníze, abyste mohli začít podnikat? Potřebujete půjčku na splacení dluhu nebo zaplatit účty nebo začít podnikat? Máte nízké úvěrové hodnocení a máte problémy s získáním půjčky od místních bank a jiných finančních institucí? Zde je vaše šance získat půjčku od naší organizace. Nabízíme půjčky jednotlivcům pro následující účely a mnohem více. Osobní půjčky, obchodní expanze, zakládání podniků, vzdělávání, konsolidace dluhů, těžké peníze. Nabízíme půjčky s nízkou úrokovou sazbou ve výši 3%. Kontaktujte nás na e-mailu: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

Jméno
Ryan
Odpověď

Ahoj ! Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? V současné době nabízíme 3% půjčky všech druhů, půjčky na podnikání, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjčky nebo financování projektů? Nabízíme půjčky společnostem a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, přestože máte nízké kreditní skóre a je těžké získat úvěry od místních bank nebo finančních institucí? , a nyní máte potíže s vaší bankou nebo jinými finančními institucemi? Potřebujete naléhavou půjčku, pokud ano, napište nám zpět (ryanloaninvestment001@outlook.com) poskytujeme všechny typy půjček. Aplikujte teď a získejte své peníze okamžitě! * Požádejte mezi 10.000 až 50.000.000 * Vyberte splátku od 1 do 30 let. * Flexibilní úvěrové podmínky. Všechny tyto plány a další informace nás kontaktujte. kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: pro úvěrovou společnost, která mi pomohla zde, je jejich kontaktní údaje (ryanloaninvestment001@outlook.com) pozdravy Řízení.

Jméno
Marcela
Odpověď

Dobry den.mam zaznam registru.potrebuji pujvit 100000kc na auto Mam stalou praci.plat 22000kc Dekuji za nabidku.

Jméno
Marcela
Odpověď

Dobry den.mam zaznam registru a tak me banky nepujci.potrebuji nutne nove auto.pujcku aspon 100000kc.mam stalou praci prosim nabidku na email.lachovamarcela@seznam.cz dekuji

Jméno
Jacob Williams
Odpověď

Ahoj. Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je jacobwilliam490@gmail.com. Stále máte financní potíže? Jsem zde, abych svedcil o pujcce 250.000 Kc, kterou jsem dostal od pana Daniela Lukase. On je opravdu dustojný veritel a vule pomáhat nekomu s úverem. Mužete kontaktovat pana Lukase na adrese daniellucas634@hotmail.com za vaši pujcku a on vám pomuže.

Jméno
jeremy
Odpověď

Dobrý den, jmenuji se Jeremy Carlos, jsem občan Mexika. Chci svědčit o dobrém úvěru věřitele, který mi ukázal světlo poté, co byl scammed čtyřmi falešnými internetovými věřiteli, všichni mi slibují půjčku poté, co mě požádali, abych zaplatil mnoho poplatky, které nic neprodukovaly a nepřinesly žádné pozitivní výsledky Výsledek. Ztratil jsem spoustu peněz téměř za 8000 dolarů.     Jednoho dne při procházení internetu jsem narazil na starý příspěvek o jiné oběti jako jsem já, která dostala půjčku od finančních služeb Simon Finn, poté, co jsem si přečetla její svědectví, rozhodl jsem se ji poprvé vyzkoušet, a do 48 hodin jsem dostal půjčku ve výši 32 000 dolarů. Nemohl jsem uvěřit svým očím, teď jsem šťastný a bohatý a děkuji Bohu za takovou půjčku takové společnosti stále existují na těchto podvodech na všech místech, prosím, radím všem tam, kteří potřebují půjčku k návštěvě jejich emailu ,,, simonfinnloan.inc@gmail.com, nikdy vás nezklamou a váš život se změní stejně jako já. Rychle kontaktujte (simonfinnloan.inc@gmail.com) a získejte od nich svůj úvěr. Zůstaňte v bezpečí a požehnání

Jméno
Jacob Williams
Odpověď

Ahoj. Jmenuji se Jacob Williams z Prahy. Muj e-mail je jacobwilliam490@gmail.com. Stále máte financní potíže? Jsem zde, abych svedcil o pujcce 250.000 Kc, kterou jsem dostal od pana Daniela Lukase. On je opravdu dustojný veritel a vule pomáhat nekomu s úverem. Mužete kontaktovat pana Lukase na adrese daniellucas634@hotmail.com za vaši pujcku a on vám pomuže.

Jméno
lawson davi
Odpověď

TESTIMONIE O JAK JSOU MÁM ÚVĚRU Z RŮZNÉ SPOJENÍ SPOJENÍ Ahoj všichni, Jmenuji se paní Julia Andrewsová a mluvím jako nejšťastnější osoba v celém dnešním světě a já jsem řekl, že každý věřitel, který zachrání moji rodinu před naší špatnou situací, řeknu jménu celého divokého světa a jsem tak rád, že moje rodina je zpět za dobrou, protože jsem potřebovala půjčku ve výši 100 000 USD, abych mohl začít svůj život, protože jsem jedna máma se čtyřmi dětmi a celý svět vypadal, jako by visel až jsem se setkal s Božím posláním věřitele, který změnil můj život a život mé rodiny, BŮH, který se bojí věřitele, pan Lawson David, byl to Spasitel, který poslal BŮH, aby mi zachránil rodinu a zpočátku jsem si myslel, že to nebude možné dokud jsem nedostala půjčku ve výši $ 100,000 USD 5.října / 2018, pozvala jsem ho na moji rodinu, kde se nezúčastnil, a neřekl bych, že bych rád poručil každého, kdo skutečně potřebuje půjčku, aby kontaktoval pana .Lawson David prostřednictvím e-mailu na adrese heanvensgates2000@hotmail.com, protože je nejvíce pochopitelný a laskavý půjčovatel.

Jméno
Pavel O.
Odpověď

Tímhle způsobem sáhnout jedině po nějaké nebankovce (třeba https://www.bezvamoney.cz/pujcky-bez-registru/), sice člověk zaplatí víc, ale když je to ověřená společnost, tak alespoň víte, že nenaletíte nějakému podvodníkovi.

Jméno
Sabrim
Odpověď

Jsem Sabrim s bydlištěm v Rumunsku, finančně jsem se na chvíli finančně potýkal a nebyl schopen získat půjčku od mé banky a jiné družstevní záložny, na kterou jsem se přihlásil kvůli mému kreditnímu skóre. Ale můj přítel mi vyprávěl o záchranném žraločím úvěru Investments Limited a o tom, jak mu pomohl úvěr žraloků. Zpočátku jsem o tom pochyboval, protože jsem zkusil spoustu věřitelů, kteří mi nemohli pomoci. poradil jsem, snažím se být přesvědčeni, a proto jsem je kontaktoval prostřednictvím e-mailu: (eazysharkloan247@gmail.com) a poté, co prošel úvěrovým procesem, mi poskytli částku úvěru, kterou jsem požádala. Chci oslovit každého, kdo potřebuje finanční pomoc, prosím, kontaktujte tuto společnost za účelem pomoci s půjčením prostřednictvím e-mailu (eazysharkloan247@gmail.com).

Jméno
Williams
Odpověď

URGENTNÍ PŮJČOVNOU NABÍDKU, POUŽÍVEJTE DNES, POKUD JE POTŘEBUJÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚROVEK JAKÉHOKOLIV DRUHU. (williamloans14@gmail.com) Jste vítáni této firmy v této společnosti Dáváme osobní půjčku a úvěry na podnikání s úrokovou sazbou 2%, nabízíme úvěr od společnosti $ 4,000 dolarů na $ 5,000,000 dolarů, Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu nebo zaplatit své dluhy, kontaktujte nás co nejdříve, abyste mohli zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. 1. Celé jméno: _________________ 2. Telefonní číslo: __________________ 3. Země: ___________________ 4. Pohlaví: _____________________ 5. Zaměstnání: _______________________ 6. Měsíční příjem: ______________ 7. Požadovaná částka půjčky: ___________ 8. Doba trvání: __________________ 9. Věk: _______________________ Kontaktujte naši kancelář s e-mailem níže. Email: williamloans14@gmail.com WhatsApp: +2348027965239 Pozdravy, Williams Loans.

Jméno
Matt philips
Odpověď

NABÍDKA PŮJČKY!!! Jsme DIAMOND LOAN FIRM poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé úvěrové financování. Nabízíme bezpečné a důvěrné půjčky s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% ročně, z osobních půjček, úvěru na konsolidaci dluhu, rizikového kapitálu, podnikatelského úvěru, firemních úvěrů, vzdělávacího úvěru, úvěru na bydlení a půjček z jakéhokoli důvodu! Jsme důvěryhodnou alternativou k bankovnímu financování a náš aplikační proces je jednoduchý a přímý. Náš úvěr se pohybuje od $ 5,000.00 do $ 25,000,000.00. (Dvacet pět milionů dolarů). Další informace: Rychle se stáváme soukromými, diskrétními a službami orientovanými na půjčky. Jsme společnost, na kterou se obracíme, když selhávají tradiční zdroje půjček. Pokud máte zájem, ne neváhejte nás kontaktovat níže uvedenými informacemi emailem, diamondloanfirm24@gmail.com Vřelé pozdravy, Pan Matt Philips. Vedoucí oddělení žádostí o úvěry, DIAMOND LOAN FIRM. E-mail: diamondloanfirm24@gmail.com

Jméno
margaret
Odpověď

URGENTNÍ NABÍDKA PŮJČOVNY: Jste vítáni společnosti v této společnosti Dáváme osobní půjčku a podnikatelské půjčky pouze za úrokovou míru 2%. Úvěr od 4 000 € na 5000 000 € Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu, kontaktujte nás co nejdříve možnost zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. Celé jméno____________________ Umístění___________________ Země____________________ Stát________________________ Sex________________________ Telefonní číslo______________________ Potřebná částka půjčky _____________ Doba trvání úvěru____________________ Účel úvěru ________________________ Pokud máte zájem o další informace, napište nám prosím níže EMAIL: margaretloans10@gmail.com

Jméno
margaret
Odpověď

URGENTNÍ NABÍDKA PŮJČOVNY: Jste vítáni společnosti v této společnosti Dáváme osobní půjčku a podnikatelské půjčky pouze za úrokovou míru 2%. Úvěr od 4 000 € na 5000 000 € Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu, kontaktujte nás co nejdříve možnost zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. Celé jméno____________________ Umístění___________________ Země____________________ Stát________________________ Sex________________________ Telefonní číslo______________________ Potřebná částka půjčky _____________ Doba trvání úvěru____________________ Účel úvěru ________________________ Pokud máte zájem o další informace, napište nám prosím níže EMAIL: margaretloans10@gmail.com

Jméno
margaret
Odpověď

URGENTNÍ NABÍDKA PŮJČOVNY: Jste vítáni společnosti v této společnosti Dáváme osobní půjčku a podnikatelské půjčky pouze za úrokovou míru 2%. Úvěr od 4 000 € na 5000 000 € Pokud potřebujete půjčku pro vaši firmu, kontaktujte nás co nejdříve možnost zpracovat formulář žádosti o úvěr FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRU NAPLNĚTE A VYJETTE NYNÍ. Celé jméno____________________ Umístění___________________ Země____________________ Stát________________________ Sex________________________ Telefonní číslo______________________ Potřebná částka půjčky _____________ Doba trvání úvěru____________________ Účel úvěru ________________________ Pokud máte zájem o další informace, napište nám prosím níže EMAIL: margaretloans10@gmail.com

Jméno
Eva
Odpověď

Dobrý den. Chci se zeptat jestli je nějaká možnost získat úvěr nebo cokoliv jiného na auto. Když mám exekuci za zdravotní a sociální. Na nějakou akontaci mám a celkový měsíční příjem je 28500,-kč a jsem živnostník plus na mateřské dovolené prosím info do zpráv 770601311(spěchá!! )

Jméno
Stanislav Kovac
Odpověď

Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úver ve výši 25,000.000 Kc (cca: 1.000.000 EUR) od Peter Krajcovic (senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/). Je to seriózní veritele.

Jméno
davis
Odpověď

Dobrý den, Potřebujete zdroje pro vytvoření vlastní firmy, domů, podnikání, koupit auto, koupit motocykl, více osobních potřeb pro vaši otázku. Poskytujeme osobní půjčky v rozmezí od 2000 do 870 milionů kč s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o půjčku přesnou částku, kterou chcete požádat, a splátkovou lhůtu podle vašeho výběru. Obraťte se na všechny potřebné peníze. Naše finanční instituce s 24/24 hodinovou službou. davispasicalloanlender@gmail.com

Jméno
John Robert
Odpověď

DOBRÝ DEN, Důvěryhodná nabídka půjčky se nyní vztahuje a získáte půjčku !!! To je příležitost pro ty, kteří mají finanční potíže, a ti, kteří chtějí, aby finanční turbulence nastaly Jejich životy, dáváme úvěr s úrokovou sazbou 2%, je velmi rozumné, dáváme všechny typy úvěrů, které pomohou národům zažít finanční tlak. Mnoho z nich je trpí a potřebují pomoc při zlepšování jejich životní úrovně, mnozí vyjdou pracují a potřebují finanční pomoc k zahájení podnikání, mnoho z hlediska financí pomoc musí vyčistit své účty a dluhy. Toto je moudré rozhodnutí pro Vás nyní garantujeme, že na naší půjčce není zaručena žádná záruka otázka. Jako žadatel o úvěr požádáte o půjčku s podrobnostmi Můj kontakt je pod jménem: John E-mail (mrjohnrobertloanfirm@gmail.com) whatsapp +2349051288172

Jméno
Thomas
Odpověď

Potřebujete půjčku, pokud se to týká nyní. Nabízíme úvěry a finanční služby všeho druhu. Naše půjčky se liší od firmy na osobní půjčku nebo dlouhodobé nebo krátkodobé s příznivými úrokovými sazbami (3%). Náš úvěrový proces je velmi rychlý a spolehlivý se zárukami. Pro více informací o našich službách, Thomasfrankfirms@gmail.com, dejte nám prosím vědět, kolik úvěru potřebujete a chcete trvání úvěru. Doufáme, že slyšíte od vás. Na níže uvedenou e-mailovou adresu můžete odeslat zprávu. Thomasfrankfirms@gmail.com

Jméno
Thomas
Odpověď

Pozor! Jedná se o online inzerci od registrovaného vládou schváleného a licencovaného věřitele, který poskytuje půjčky různých druhů, např. Hypoteční úvěr, Podnikatelský úvěr, Úvěry na auta pouze pro zájemce a zájemce proti velmi nízké ceně úrokové sazby ve výši 3%. Požádejte o půjčku nyní. Pokud máte zájem kontaktovat prostřednictvím e-mailu: Thomasfrankfirms@gmail.com Dík, Thomas

Jméno
davis
Odpověď

Ahoj, Potřebujete zdroje pro vytvoření vlastní firmy, domů, podnikání, koupit auto, koupit motocykl, více osobních potřeb pro vaši otázku. Poskytujeme osobní půjčky v rozsahu od 2 000 do 870 000 000 s nominální úrokovou sazbou 3% bez ohledu na výši. Uveďte prosím v žádosti o půjčku přesnou částku, kterou chcete požádat, a splátkovou lhůtu podle vašeho výběru. Obraťte se na všechny potřebné peníze. Naše finanční instituce s 24/24 hodinovou službou davispasicalloanlender@gmail.com

Jméno
Ben Murray Bruce
Odpověď

Máte problémy s tím, jak se dostáváte do bankovních nabídek a dalších finančních institucí? Pokud máte dluhy soudních vykonavatelů, máte strach z vymáhání dluhů, podnikněte kroky s námi. Naše společnost poskytuje pomoc přizpůsobenou vašim individuálním potřebám. Zjednodušené postupy, formality na minimum. Rychlá hotovost za důkaz a stejný certifikát s dobrou kreditní historií. Jsme s klientem od začátku spolupráce k uspokojivému finálu.(benmurrayb44@gmail.com)

Jméno
mike peterson
Odpověď

Potřebujete půjčku? nabízíme všechny druhy půjček, jako jsou osobní půjčky, dluhové konsolidační úvěry, rizikový kapitál, podnikatelský úvěr, vzdělávací půjčka, domácí úvěr a úvěr z jakéhokoli důvodu a naléhavých potřeb !. s úrokovou sazbou 2% Byla jste odmítnuta vaší bankou? Máte špatný kredit? Máte neplacené účty? Jste v dluzích? Potřebujete založit firmu? Nebojte se, protože jsme zde, abychom vám nabídli možnost získat půjčku. Náš úvěr se pohybuje od jakékoli částky vašeho výběru. Pokud vás zajímají, kontaktujte nás na tomto e-mailu mikepetersonloans@gmail.com

Jméno
Dante
Odpověď

Ahoj, Potřebujete oprávněnou úvěrovou sazbu ve výši 2%?, Dante Paola Družstevná pomoc nabízí úvěry jednotlivcům a organizacím Úvěr, Naše půjčky jsou dobře pojištěny a maximální bezpečnost je naší prioritou, nabízíme půjčky, které jsou k dispozici. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com nebo WhatsApp: +393511067514 * Osobní půjčky (zajištěné a nezajištěné) * Podnikové úvěry (zajištěné a nezajištěné) * Kombinovaný úvěr * Konsolidační úvěr a mnoho dalších: Pokud máte zájem nás kontaktovat s doručením tohoto e-mailu, abyste mohli pokračovat v transakci, můžete se k němu dostat prostřednictvím e-mailu: dantecooperativehelp@hotmail.com Whatsapp: +393511067514 C.E. / generální konzultant. Dante Paola

Jméno
Jirka
Odpověď

Dobry den nějaky soukromý investor který by poskytl úvěr ve výši 50000 Kč jsem osvč se slušným příjmem ale bohužel v insolvenci Děkuji za nabídky na email meister448@seznam.cz

Jméno
Stanislav Kovac
Odpověď

Stále potřebujete finanční pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajčovič na senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/ za úvěr, protože od něj obdržel podnikatelský úvěr ve výši 1.000.000 €. Je zaručeno.

Jméno
Romana
Odpověď

VŠECHNY, PŘEČTĚTE TENTO ZKUŠENOST O JAKO JÁ MŮJ ÚVĚR Z PŘÍBUZNÉHO DŮVĚRNÉHO ÚVERU Jmenuji se Romana Jana, hledám půjčku na vypořádání mých dluhů, všichni, se kterými jsem se setkal, podváděl a vzal mé peníze, dokud jsem se konečně setkal s Davidem Collinsem. Mohl mi dát půjčku ve výši 450 000 USD. Pomohl také jiným moji kolegové. kontaktujte jej dnes za váš úvěr: 19dc1964@gmail.com

Jméno
Romana
Odpověď

VŠECHNY, PŘEČTĚTE TENTO ZKUŠENOST O JAKO JÁ MŮJ ÚVĚR Z PŘÍBUZNÉHO DŮVĚRNÉHO ÚVERU Jmenuji se Romana Jana, hledám půjčku na vypořádání mých dluhů, všichni, se kterými jsem se setkal, podváděl a vzal mé peníze, dokud jsem se konečně setkal s Davidem Collinsem. Mohl mi dát půjčku ve výši 450 000 USD. Pomohl také jiným moji kolegové. kontaktujte jej dnes za váš úvěr: 19dc1964@gmail.com

Jméno
Stanislav Kovac
Odpověď

Stále potrebujete financní pomoc a nevíte, kde ji získáte, kontaktujte pana Peter Krajcovic na senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com/ za úver, protože od nej obdržel podnikatelský úver ve výši 1.000.000 €. Je zaruceno.

Jméno
miss rose
Odpověď

Ahoj, Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, hypotéku, úvěr na auto, úvěry, úvěry na konsolidaci dluhů, nezajištěné půjčky, rizikový kapitál atd. .. Nebo máte úvěr od banky nebo finanční uspořádání odmítnuto nebo více důvody, Nechte si své úvěrové řešení! Jsem slečna Roseová, soukromá věřitelka, půjčuji podnikům a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem? Kontaktujte nás, abyste s úvěrem po převodu do 48 hodin vyměnili. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com

Jméno
MISS ROSE
Odpověď

Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby už žádné pochybnosti. Poskytuji osobní půjčky od 10000 Kč do 60 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky emailem: missroseloanfirm@hotmail.com

Jméno
MISS ROSE
Odpověď

Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby už žádné pochybnosti. Poskytuji osobní půjčky od 10000 Kč do 60 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky emailem: missroseloanfirm@hotmail.com

Jméno
Shivangi Singh
Odpověď

Můj úspěch Ahoj všichni, já jsem Shivangi Singh z Indie, chci použít toto skvělé médium, abych poděkoval panu Rookovi za jeho laskavost na můj život a život mé rodiny. za poskytnutí úvěru ve výši 500.000,00 dolarů, abych dokončil stavbu svého domu a zahájil nový obchod, nikdy jsem si nemyslel, že tento den projde, že budu schopen dokončit stavbu svého domu a vlastnit vlastní podnik jako byl jsem předtím scammed několika úvěrovými společnostmi, které mi dělaly nějaké obrovské množství peněz slibující, že mi půjčím půjčku, ale na konci mi vyděsili mé peníze a nedali mi nic na oplátku, byl jsem frustrovaný a slíbil jsem, že nemám co dělat s jakýmkoli internetovým věřitelem, dokud mi přítel neřekl o panu Rohu Hookovi, i když mu nevěřil, snažil jsem se ho poslat e-mailem a na moje největší překvapení mi dal půjčku ve výši 500 000,00 dolarů, abych dokončil budovu mého domu a také splácet své dluhy, jsem rád, že dnes jsem hrdý majitel domu a vlastní podnik. Děkuji Bohu za pan Roberta Hooka, který je poslán Bůh mně a světu obecně. Chci poradit všem uchazečům o půjčku, aby mi poslali e-mail na adresu: roberthookonlineloaninvestment@gmail.com a byli bez podvodů na internetu. Shivangi Singh

Jméno
Alice Roberto
Odpověď

NABÍDKA PŮJČKY!!! Jsme ALICE LOAN SERVICE poskytujeme dlouhodobé i krátkodobé úvěrové financování. Nabízíme bezpečné a důvěrné půjčky s velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2% ročně, z osobních půjček, úvěru na konsolidaci dluhu, rizikového kapitálu, podnikatelského úvěru, firemních úvěrů, vzdělávacího úvěru, úvěru na bydlení a půjček z jakéhokoli důvodu! Jsme důvěryhodnou alternativou k bankovnímu financování a náš aplikační proces je jednoduchý a přímý. Náš úvěr se pohybuje od $ 5,000.00 do $ 25,000,000.00. (Dvacet pět milionů dolarů). Další informace: Rychle se stáváme soukromými, diskrétními a službami orientovanými na půjčky. Jsme společnost, na kterou se obracíme, když selhávají tradiční zdroje půjček. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat níže uvedenými informacemi emailem: alice_loanservice@outlook.com

Jméno
Renee Joan
Odpověď

moje jméno je Renee Joan Žiji v USA Florida a dnes jsem šťastná žena? Řekl jsem svému já, že jakýkoli věřitel půjčky, který by mohl změnit můj život a život mé rodiny, budu odkázat na každou osobu, která hledá půjčku jim. Pokud potřebujete půjčku a máte 100% jistotu, že ji zaplatíte, kontaktujte nás a řekněte jim, že vás paní Sharon Coolidgeová odkázala. (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) WhatsApp: +2349035555247 Děkujeme

Jméno
Meryl
Odpověď

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčku, půjčku na bydlení, auto úvěr, studentská půjčka, půjčka na konsolidaci dluhu, nezajištěné úvěry, podnik kapitálu atd. Nebo jste byl odmítnut úvěr bankou nebo finančním instituce z jednoho nebo více důvodů. Vy jste na správném místě vaše úvěrová řešení! Jsem soukromý věřitel, dávám půjčky společnosti a jednotlivce za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2%. Zájem. Kontaktujte nás prosím e-mailem greatfuturefinancialservices@gmail.com

Jméno
elizabeth
Odpověď

Hledáte osobní půjčku, nebo jste odmítli půjčku od banky. Dávám půjčky společnostem a jednotlivcům za nízkou a cenově dostupnou úrokovou sazbu ve výši 2% úroků. Kontaktujte nás prosím e-mailem: divinegraceloanfirm@gmail.com dík, Paní Elizabeth Taylorová

Jméno
Pavel Vašek
Odpověď

Potrebuji pujcku na.os.vozidlo mam exekuce

Jméno
Mrs. Wendy Lopez
Odpověď

Byl jste scammed falešnými věřiteli v procesu získání úvěru on-line nebo jste byli odmítnutí bankami kvůli nízké kreditní skóre? Pak se už nemusíte starat, protože dnes můžete získat všechny své půjčky, abyste mohli vyřešit všechny vaše finanční potřeby z DirectAxis Financial Services do 72 hodin po schválení s pouhou 2% úrokovou sazbou. Uvědomte si, že před tím, než je váš úvěr schválen, není třeba žádné číslo sociálního pojištění, bankovní výpis, bezpečnostní kontrola a žádné certifikáty. Láskavě nás kontaktujte na stránkách +1 (876) 448-5490 nebo napište přímo na naši společnost e-mailem: directaxisfinancialservices.usa@gmail.com

Jméno
helenakaras07@gmail.com
Odpověď

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.

Jméno
helenakaras07@gmail.com
Odpověď

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com, http://spkinvestment.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.

Jméno
Helena Karas
Odpověď

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.

Jméno
pastor osas ben
Odpověď

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct! Jste v současné situaci v potížích nebo vás ohrožuje? Tímto způsobem vám dáváme schopnost učinit nový vývoj. Jako bohatý člověk se cítím povinen pomáhat lidem, kteří se snaží dostat šanci. Všichni si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Jméno
Shaz Luhan
Odpověď

Hledáte rychlou a snadnou půjčku k půjčování? (snadná a rychlá půjčka společník je odpověď) požádejte o své podnikání a úvěr na bydlení dnes ve výši 3% a získejte své úvěru do 24 hodin. kontaktujte shaznay710@gmail.com vyplněním níže uvedeného formuláře žádosti o úvěr. Název: Země: Telefonní číslo: Stáří: Obsazení: Částka požadovaná k půjčování: Doba trvání:

Jméno
Lenka Bolkova
Odpověď

Rychlá a výhodná finanční půjčka od 50.000 Kč až do 5.000.000 Kč s nízkou úrokovou sazbou a výhodnými podmínkami poskytnutí. Přehledná a srozumitelná smlouva. Finance můžete využít také na konsolidaci vašich závazků. Tato skvělá nabídka platí pro celou Českou republiku. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Pro víc informací pište na email: leni.bolkova01@gmail.com

Jméno
David Collins
Odpověď

50 000, - Kč do 25 000 000, - Kč (jedinečná nabídka bezkonkurenčního úvěru v ČR) Řešíme - poukázky, úvěry, konsolidace, odpuštění dluhů, exekuce - finance pro podnikání, bydlení, rekonstrukce, platby pohledávek. Stojíte za rychlé a snadné řešení finanční situace od soukromé osoby s okamžitým vykonáním do 7 pracovních hodin v kanceláři. Zaručujeme důvěrnost, solidní vyjednávání, 100% řešení s jasnými podmínkami pro klienty starší 18 let: zaměstnanci, důchodci, studenti, matky na MD, dpp, nechte nám své starosti vyřešíme vám na adrese 19dc1964@gmail.com

Jméno
Sir James Williams
Odpověď

dobrý deň sme úverová firma / organizácia, ponúkame pôžičku s 2% úrokovou sadzbou pre obe spoločností a jednotlivcov od osemnástich rokov a dlhšie, úverový rozsah od 5 000 do 200 000 EUR naša mesačná splátka pôžičiek je flexibilný, ale musíte mať prácu a primeraný mesačný príjem, alebo ak ste samostatne zárobkovo činní, je to tiež lepšie, sme oprávnenými dôveryhodnými poskytovateľmi úverov takmer za desať rokov, máme promo na novoročné pôžičku pre našich klientov, požičiavame si a vyhráme cenu, ako sú vozidlá, práčka, televízia e.t.c ak máte záujem o túto úverovú ponuku od nás. pošlite nám prosím email: cashfirmarena@outlook.com Sir James Williams

Jméno
fastloanaccess@gmail.com
Odpověď

Dobrý den, Potřebujete půjčku jakéhokoliv druhu? Jsme nejrychlejší půjčovací společností na světě. Zde máte šanci získat půjčku od naší společnosti s úrokovou sazbou 3%. Naše úvěry jsou zajištěny a garantovány. Rychlé půjčky během několika minut. Obraťte se na nás ještě dnes, pokud je třeba získat úvěr nabídku právě teď. Doporučujeme Vám kontaktovat skutečného hrdinu, důvěru a efektivní půjčku na půjčku. Uznávám jak jednotlivce, tak vládu naší velké účinnosti. V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho e-mailu s cílem získat půjčku: fastloanaccess@gmail.com S pozdravem, Pane Robert Smith. Garantovaná nabídka úvěru.

Jméno
Seang
Odpověď

Dobrý den, chci testinfy o tom, jak jsem dostal svůj úvěr z finfastloanavailable@gmail.com půjčky Company LTD. Když byla ztracena veškerá naděje, poskytli mi úvěr ve výši 150 000 Kč. dne 3. dubna 2019 vypořádat své dluhy a založit vlastní firmu. Jsem dnes tak šťastná, že mi Finfast úvěrová společnost poskytla částku půjčky, kterou jsem požadovala. Píšu tuto zprávu, protože se domnívám, že to může být pro vás důležité tam vážně potřebují opravdovou půjčku v jiném, abys neupadl do špatných rukou při hledání odpovědný úvěr, důrazně doporučuji kontaktovat tuto společnost prostřednictvím e-mailu (finfastloanavailable@gmail.com).

Jméno
pane Paul Brenna
Odpověď

Abych se řádně představil, jsem pan Paul Brenna soukromým věřitelem, který poskytl půjčku ve výši 3% úrokové sazby. To je finanční příležitost u vašich dveří krok, platí dnes a získat rychlý úvěr. Existuje mnoho tam hledají finanční příležitost nebo pomoc po celém místě, a přesto nejsou schopni získat jeden. Ale to je finanční příležitost u vašich dveří krok a jako takový si nemůžete dovolit ujít tuto příležitost. Tato služba je poskytována jak jednotlivcům, firmám, obchodníkům a ženám. Dostupná výše úvěru se pohybuje od libovolné částky dle Vašeho výběru. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: paulbrennaloan@gmail.com FORMULÁŘ ŽÁDOSTI O ŽÁDOST O ÚVĚR. Celé jméno.................................... Osobní telefonní číslo ............................ Země........................................... Adresa...................................... Stát.............................. Stáří............................................. Stav................................. Výše půjčky potřebná jako úvěr ..................................... Doba trvání úvěru ................................. Měsíční příjem............................. Obsazení .................................... Použili jste dříve? ....................... Při uznání těchto údajů Vám zašleme naše podmínky spolu se splátkovým kalendářem a pokud souhlasíte s podmínkami, máte nárok na poskytnutí úvěru do 24 hodin. To závisí na vaší závažnosti a naléhavosti při získávání úvěru. S radostí čekám na vaši rychlou reakci, S pozdravem, pane Paul Brenna

Jméno
1stms.creditunion@gmail.com
Odpověď

Jak získat půjčku? Je nutné určit, jaký je důvod odmítnutí úvěru. Abychom vám pomohli splnit vaše přání financovat váš projekt nebo čelit finančním problémům navzdory mnoha bankovním zprávám nebo odmítnutí, zákonnému a spolehlivému financování úvěrů vaší banky do výše 5 000 000 kc. je k dispozici za velmi zajímavých kritérií. Vaše spokojenost do 72 hodin je zaručena. Není pochyb o tom, že vám v případě potřeby udělíme, prosím, kontaktujte nás pro poctivost a spolupráci k Vaší spokojenosti. kontakty E-mail: 1stms.creditunion@gmail.com Whatsapp: +385958344775 Děkuji.

Jméno
Jakub Novák
Odpověď

Dobrý den Jmenuji se Jakub Novák jsem z české republiky Byl jsem mnohokrát podváděn od té doby, co jsem hledal půjčku, byl jsem podvod 20 000kc, ale snažím se, abych se nikdy nevzdal, než jsem byl šestkrát (5) v nějaké společnosti Použil jsem vždycky mi řekl, abych zaplatil za pojištění, registraci, převod mého úvěru a mnoho dalších, takže jsem se rozhodl, že jsem nikdy požádat o úvěr v mém životě, tak jsem začal plakat, protože peníze, které jsem ztratil, bude mít něco, co mi Potřebuju, tak přísahám, že nebudu žádat o úvěr bez ohledu na stav Ale včera moje žena byla velmi nemocná a nemám žádné peníze na zaplacení nemocničního zákona, takže dobrý přítel z mého přímého mě paní Laura Smith Loan Firma se obávala, že se znovu neobejdu podvod, takže mi dala formulář žádosti o úvěr, který jsem vyplnila před tím, než jsem se velmi bála, protože moje žena je v nemocnici, takže do 30 minut mi bylo řečeno, že půjčka je připravena a dal jsem účet kde budou vklad půjčky, tak jsem byl poplatek zaplatit daňové poplatky z úvěru, ale byl jsem velmi se bojí, protože nechci umřít na hypertenze, protože jsem byl surfování z vysoké potěšení z krve, takže moji bratři a sestry ti, kteří řekli, že neexistuje žádný legitimní úvěr věřitelé jsou blázni mám úvěr 500.000kc bez prodlení jsem úvěr v 45mins, takže jsem se vrátil do nemocnice a zaplatím účty za nemocnici, takže teď chci poradit těm, kteří jsou finančně obtížní kontaktovat paní Lauru Smithovou, protože vás nenechá dolů. Budu rád, když budete kontaktovat paní Lauru Smithovou na následujícím e-mailu: (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) a spočítejte se z tohoto problému, protože zde je řešení vašich problémů v pořádku. tak budu čekat na vás, abyste slyšeli své vlastní svědectví a věřili v Boha a věřte v sebe a nezapomeňte, že žádný stav není trvalý v pořádku. Jakub Novák

Jméno
fred
Odpověď

Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou, garantovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, poskytujeme půjčky jednotlivcům, společnostem, zařízením, obchodním organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku na jakýkoli účel? Jste ve finančním problému, potřebujete finanční pomocníky, Fred Larry úvěr firmy je řešení všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou jednoduché, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes pro tento úvěr, který požadujete, můžeme zařídit jakýkoliv úvěr, aby vyhovoval vašemu rozpočtu, pouze 2% úrokovou sazbou. zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (fredlarryloanfirm@gmail.com) nebo (fredlarryloanfirm@hotmail.com) Call / Whatsapp: +2347061892843

Jméno
fred
Odpověď

Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou, garantovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, poskytujeme půjčky jednotlivcům, společnostem, zařízením, obchodním organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku na jakýkoli účel? Jste ve finančním problému, potřebujete finanční pomocníky, Fred Larry úvěr firmy je řešení všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou jednoduché, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes pro tento úvěr, který požadujete, můžeme zařídit jakýkoliv úvěr, aby vyhovoval vašemu rozpočtu, pouze 2% úrokovou sazbou. zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (fredlarryloanfirm@gmail.com) nebo (fredlarryloanfirm@hotmail.com) Call / Whatsapp: +2347061892843

Jméno
fred
Odpověď

Potřebuješ půjčku? Jedná se o registrovanou, garantovanou a certifikovanou úvěrovou společnost, poskytujeme půjčky jednotlivcům, společnostem, zařízením, obchodním organizacím a lidem všeho druhu po celém světě. Potřebujete půjčku na jakýkoli účel? Jste ve finančním problému, potřebujete finanční pomocníky, Fred Larry úvěr firmy je řešení všech vašich finančních problémů, naše půjčky jsou jednoduché, levné a rychlé. Kontaktujte nás ještě dnes pro tento úvěr, který požadujete, můžeme zařídit jakýkoliv úvěr, aby vyhovoval vašemu rozpočtu, pouze 2% úrokovou sazbou. zájemci by nás měli kontaktovat prostřednictvím e-mailu: (fredlarryloanfirm@gmail.com) nebo (fredlarryloanfirm@hotmail.com) Call / Whatsapp: +2347061892843

Jméno
Larry Fox
Odpověď

Pokusili jste se získat úvěry od bank bez úspěchu? Naléhavě potřebujete peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na expanzi nebo založení vlastního podniku? Získejte půjčku od jedné z předních britských úvěrových společností. Pro více informací prosím kontaktujte email: larryfox2017@gmail.com

Jméno
KAMIL ADAM
Odpověď

Dostal jsem finanční pomoc ve výši 100.000 € z senatorrpwalter@hotmail.com. Kontaktujte ho. Jsem si jist, že pan Peter Krajcovic vám pomůže ven. KAMIL ADAM ka9189062@gmail.com

Jméno
Hubertek
Odpověď

dobrý den jsme úvěrová organizace, nabízíme 2% úrokovou sazbu úvěru pro obě společnosti a jednotlivci od 18 let, úvěrové rozpětí od 15 000,00 Kč do 150 000 000 000 Kč naše měsíční splátka úvěru je flexibilní, ale musíte mít práci a přiměřený měsíční příjem, nebo pokud jste samostatně výdělečně činná osoba je také lepší, jsme oprávněnými věřiteli věřitelů téměř deset let, máme novoroční promo klientům, půjčovat a vyhrát cenu, jako jsou vozidla, pračka, televize atd zájem o tuto úvěrovou nabídku od nás. napište nám: (finfastloanavailable@gmail.com).

Jméno
Agata
Odpověď

Ahoj všichni! Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593 dík Agáta

Jméno
mark
Odpověď

Nabízíme soukromé, obchodní a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2% za jeden rok až do 50 let splácení kdekoli na světě. Nabízíme půjčky od 5 000 do 100 milionů EUR. Naše půjčky jsou dobře pojištěny pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Ztrácíte v noci starosti, jak získat legitimního půjčovatele úvěru? Kousáte si nehty do rychlého? Namísto toho, abyste vás zasáhli, kontaktujte nyní Mark Home Loan (Loan Services), specialisty, kteří pomáhají zastavit půjčky na špatnou úvěrovou historii, a hledejte řešení, jehož vítězstvím je naše poslání. E-mail: markmoelloanhouse@hotmail.com Žadatelé musí vyplnit formulář žádosti po zapůjčení: ÚVĚR ŽÁDOSTI Vaše jméno a příjmení * Tvůj e-mail * Tvé telefonní číslo * Vaše adresa * Tvoje město * Stát / provincie * země * Sex * Datum narození * Mít účet? * Už jste se přihlásili? * Potřebná výše úvěru * Délka půjčky * Účel půjčky * Požádali jste už v nějaké půjčovně před * Zašlete mi naskenovanou kopii vašeho ID: * E-mail půjčovatele: markmoelloanhouse@hotmail.com pozdravy, Mark Moel. markmoelloanhouse@hotmail.com

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti