Internetová Poradna

o osobních automobilech

Půjčka na auto bez nahlížení do registru dlužníků

Jméno
Luďa Petřík
Otázka

Před rokem jsem přišel o práci (zámečnická dílna) a nyní se mi podařilo najít nové zaměstnání. Bohužel tady je podmínkou, že budu mít vlastní auto. Jenomže za tu dobu, co jsem byl doma, jsem si nadělal nějaké dluhy. A prostě mě to stáhlo až do registru dlužníků. A tak bych chtěl poradit, kde bych mohl dostat půjčku na automobil bez nahlížení do registru dlužníků? Nemám dům ani byt. A zaměstnán budu až od příštího měsíce. Ale to už musím mít auto.

Jméno
Karel
Odpověď

A proč si nevezmete klasický leasing? Nechápu v čem hledáte složitosti. Já jsem si vzal na leasing 250000 Kč skoro novou Škodu Octavii a neměl jsem žádný problém.

Jméno
Finanční poradce
Odpověď

Pan Petřík nemá možnost zvolit leasing, jelikož je v registru. Tato možnost je pouze pro žadatele, kteří nemají záznam v registru dlužníků. Navíc pán má dluhy, takže bude i problém s maximální možnou splátkou. Jedinou možnost bych viděl v nebankovní půjčce, která ovšem nebude výhodná z hlediska úroku. Jinou cestu nevidím.

Jméno
anonym
Odpověď

Náhodou, já nebankovní půjčku bez nahlížení do registru nevidím jako problém. Ta má naopak mnoho výhod. Například z hlediska ručení. Pokud si vezme leasing, tak bude ručit autem a to nebude jeho. Takže jej nebude moci prodat či zastavit vůči jinému úvěru. Naopak při půjčce je auto jeho a je psáno přímo na něj. Tady vidím velikou výhodu.

Jméno
Luďa Petřík
Odpověď

Děkuji za odpovědi, ale může mi někdo doporučit nějaký produkt? Zajímaly by mě opravdu možnosti, kde si ty peníze můžu vzít. Jestli to bude leasing nebo úvěr, tak to je mi skutečně jedno. Mockrát děkuji.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

Co jsem se díval, tak bez registru máte možnost pouze u nebankovních společností. Zde je ale drobná komplikace. Ti mají domluvené společnosti, které prodávají vozy a můžete financovat pouze nákupy od domluvených partnerů. Pokud tedy máte vyhlédnutý konkrétní vůz, tak není vůbec jisté že by Vám na nej peníze daly. Ale na jiný Vám jej dají.

Jméno
ing. Karlík
Odpověď

Pokud budu konkrétnější, tak například Home Credit nabízí účelový zajištěný úvěr na nákup automobilu (přímo jen na tento účel). Je vyžadována přímá platba na místě od 0 %. Ale podle mě je tam požadována akontace - nečetl jsem ovšem plné podmínky. Požadovaná částka může být již od 30 000 Kč se splátkami od 2 do 7 let. Takže ano, možnost tady je. Ale musíte zase nakoupit pouze u vybraných prodejců. Ne u kohokoliv.

Jméno
Pája
Odpověď

Když jsem se zajímala o půjčku na auto, tak jednou ze zvažovaných možností byl Cetelem. Nejvíc jsem tam ocenila, že se ihned stávám majitelem vozu. To už tady nade mnou zmínil pan Karlík, jaké z toho plynou výhody. A do 200 000 Kč ani nepožadují uzavření havarijního pojištění. Co mě od té možnosti ovšem odradilo bylo to, jakým způsobem se splácelo. To bylo pro mě neúnosné. Můžete se taky podívat, třeba Vám to pomůže. A je to bez nahlížení do registru. Ale splácet každý týden a navíc takové RPSN, to jsem prostě nebrala a vyřešila jsem to pak úplně jinak.

Jméno
raději neuvedu
Odpověď

A víte o tom, že když si berete peníze od takové firmy jako Home Credit nebo Cetelem, tak to nefunguje jako klasická půjčka? Protože prodejce toho auta si může určit, jakou chce provizi za uzavření smlouvy. Takže například nějaká společnost by Vám normálně dala 100 000 Kč a Vy byste museli vrátit 120 000 Kč. Ale v případě prodejce, on si k tomu může přidat svoji provizi a Vy nakonec vrátíte 180 000 Kč (on si určí provizi 60000 Kč). Proto si vždy na jednom místě kupte auto (ne na splátky) a odděleně si vezměte nějaký úvěr. Nikdy si ho nesjednávejte přímo v bazaru. Pokud Vám ten úvěr bude sjednávat prodejce auta, tak si v té smlouvě navýší úrok i o peníze pro sebe. A na tom proděláte nehorázné peníze.

Jméno
Honza
Odpověď

Autobazary prodávají oježděné vraky za nehorázné peníze a nebankovní společnosti jsou vydřiduši. Banky a ty jejich poplatky - to je něco podobného. A fyzické osoby nikomu už nevěří.

Jméno
Jarda
Odpověď

Mám podobný problém. Měl jsem autonehodu, při které mi auto totálně shořelo. A jelikož jsem neměl havarijní pojištění, tak nic nedostanu. Ale to jsem věděl dopředu. Problém je ten, že vůz potřebuji ke své práci a nic jiného než půjčka mě nezbývá. Ale jsem v registru dlužníků a nevím kde si půjčit. Může mi tu někdo poradit?

Jméno
Kateřina Poláková
Odpověď

Jarda: Napište mi na katerina.polakova@precerpano.cz a pokusím se Vám sehnat nějakou schůdnou nebankovní půjčku bez nahlížení do registru, kterou by jste mohl použít na koupi auta.

Jméno
Michal
Odpověď

Pane Petřík, pokud je to ještě aktuální, tak se mi ozvěte na mail: zetocha.michal@seznam.cz. Děkuji předem za reakci.

Jméno
Anonym
Odpověď

Dobrý den paní Poláková. Mám na Vás pár otázek a prosím touto cestou o pomoc ohledně úvěru na auto. Můžete se mi prosím ozvat na telefonní číslo 775760155? Stačí napsat, prozvonit, zavolám. Děkuji moc. P.J.

Jméno
Ostrava
Odpověď

Dobrý den, mám problém asi jako každý druhý. Potřebovala bych nutně 30 000,-, ale bohužel mám insolvenci. Pokazil se mi totiž kotel na baráku a na splátky mi teď nikdo nepůjčí. Poradil by mi někdo, zda existuje nějaký soukromý poskytovatel, který by mi mohl pomoci? Děkuji. Můžete prosím psát na email: 6ostrava7@email.cz. Moc to spěchá.

Jméno
Michal
Odpověď

Dobrý den, právě řeším stejný problém jako někteří zde. Potřebuji auto k nové práci. Akontaci mám, ale když nejsem zaměstnaný, je to problém. Chci auto tak za 200 000 Kč. A do dvou let jej doplatit. Nabídněte nebo poraďte jak na to.

Jméno
Petr
Odpověď

Dobrý den, já sice v žádné insolvenci nejsem, ale už mám půjčku u ČS na 150 000 Kč. Splácím měsíčně necelé 3000 Kč. Je možné dostat autopůjčku do 150 000 Kč, když už jednu obyčejnou půjčku mám? Děkuji za odpověď, Petr.

Jméno
Radek
Odpověď

Dobrý den, mám podobný problém. Mám insolvenci a přítelkyně má záznam v registru. A vzhledem k rozrůstání rodiny (nový přírůstek) bychom potřebovali větší rodinný vůz. Ale já sám nemohu si vzít půjčku na auto a přítelkyni vzhledem k záznamu v bance taky nedají peníze bez nahlížení do registru. Mohl by nám někdo poradit?

Jméno
Eva
Odpověď

Dobrý den, mám problém. Potřebuji auto ke své práci, ale jsem v registru dlužníků. A zajímali by mě možnosti, kde je možné si půjčit na koupi auta i v takové situaci. Může mi tu prosím někdo poradit? Děkuji za odpověď.

Jméno
Luboš
Odpověď

Mám podobný problém. V minulosti jsem se dostal do problému a mám záznam v bankovním rejstříku. Ale dlouhodobý příjem mám nadstandardní...mohu jej i doložit. Pokud by jste měli zájem, tak mi napište na geroy@seznam.cz.

Jméno
Jaroslav Hrubeš
Odpověď

Zdravím, sháním auto na splátky do celkové částky 40 000 Kč. Měsíční splátka si můžeme dohodnout do maximálně 2500 Kč. Pokud by jste mi mohli nějaké auto za tyto peníze a s touto splátkou nabídnout, tak budu velmi rád. Děkuji, Hrubeš.

Jméno
Jarda
Odpověď

Dobrý den. Mám stejný problém a taky hledám půjčku bez nahlížení do registrů, abych si mohl koupit auto. Také potřebuji auto k výkonu práce, ale měl jsem nehodu a na nové nemám. A jsem v registru a mám exekuci. Mám nějakou šanci od někoho získat peníze? A poradí někdo případně kde bych měl šanci? Prosím o odpověď na Jarda873@email.cz.

Jméno
František K.
Odpověď

Dobrý den. Ty potíže vzniknou ani nevíte jak. Taky se snažím sehnat peníze na druhé auto. Na starém mi končí STK a příprava se nevyplatí. Jestli máte někdo nějaké informace nebo mi můžete nabídnout pomoc, tak budu vděčný. Pište na email frantisekkorista@centrum.cz.

Jméno
Ondřej
Odpověď

Zdravím, chtěl bych poprosit zda by mi někdo nebyl schopný zajistit úvěr s výhodným úrokem na vůz zhruba za cenu 250 000 Kč. Jsem totiž v registru bank kvůli pár stovkám a předčasný výmaz nejde. Jsem schopný splácet asi 10 000 Kč. Díky za odpověď a nabídky. Kontakt nejlépe na email volnas.kun@seznam.cz.

Jméno
Panák
Odpověď

Dobrý den, jsem sice zaměstnaný, ale v registru a potřeboval bych si vzít auto na splátky. Nebo půjčku, kterou bych použil na koupi osobního vozu. Mohu poprosit o nějaké tipy? Děkuji, maramont@seznam.cz.

Jméno
JosefH
Odpověď

Sháním ojetinu za cca 50000 na měsíční splátky bez registru, jsem zaměstnaný mzda 25000 Kč nabízím měsíční splátku 12x5000 info prosím do e-mailu: baby.obchudek@gmail.com

Jméno
Patrik
Odpověď

Dobrý den, mám teď na operativní leasing auto. Ovšem mi končí v červnu. Chtěl jsem si ho teď koupit, jsem v registru, takže mi to neprodali. Chci nové auto se splátkou do 5500 Kč. Děkuji za nabídky, můj mobil 777153060 nebo email podatelnatp@gmail.com. Moc děkuji.

Jméno
Vladimír
Odpověď

Dobrý den, mám podobný dotaz, je možné někde dostat úvěr na auto, když je člověk v registru dlužníků? Já jsem sice soudně očištěny, ale ten záznam je tam pořád. Tak bych potřeboval poradit, kde bych dostal úvěr na auto. Auto bych potřeboval i ze zdravotních důvodů.

Jméno
Vlaďka
Odpověď

Dobrý den. Sháním auto na splátky. V registru jsem, ale žádné dluhy už nemám. Vše by bylo právnicky ověřené. Auto si představuji v dobrém stavu od roku výroby 2001. Najeto do 180000 Km. Zaměstnaná jsem. Auto potřebuji, abych mohla jezdit do zaměstnání. Nabídněte prosím.

Jméno
Iva
Odpověď

Dobrý den, sháníme úvěr nebo leasing na auto. Bohužel jsme se v registru, dostali jsme se tam díky ručení. Teď nám nikde nic nedají, všude nahlíží do registru. I když výdělky máme slušné, takže se splácením problém není. Nevíte někdo o něčem bez nahlédnutí do registrů? Tam jsem i poslal žádost o vyčištění, ale není to tak jednoduché. Je to běh na dlouhou trať. Děkuji za každou informaci nebo nabídku. Zapomněla jsem napsat kontakt. Ten je zde: zzz1114@email.cz.

Jméno
Stanley
Odpověď

Dobrý den, sháním půjčku na auto. Jsem Slovák a mám přechodný pobyt, děkuji za odpověď.

Jméno
Jan
Odpověď

Dobrý den, pokud potřebujete automobil a máte problémy získat leasing, nebo nedokážete doložit příjem, tak mi dejte vědět. A domluvíme se.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, potřebuji půjčit 50 tisíc korun bez registru. I když nemám žádné exekuce, tak mi stejně nikdo nic neschválí. Protože jsem v registru Solus. A to je pro všechny veliký problém. Mohli by jste mi poradit nebo třeba i nabídnout nějakou půjčku? Díky.

Jméno
Josef Holický
Odpověď

Dobrý den, zastupuji společnost, která poskytuje leasing na vozy bez doložení příjmů a bez náhledu do registru. Pokud potřebujete peníze na koupi vozu, můžete mne kontaktovat. Pomohu vám.

Jméno
Aleš
Odpověď

Dobrý den pane Holický chtěl bych se vás zeptat na leasing na vozy zda je tam akontace a kolik procent? Kontaktujte mě na mobil formou SMS na číslo 730615681 děkuji Aleš

Jméno
Vlastimillev@seznam.cz
Odpověď

Pane Jan mohl by jste se mě ozvat. Děkuji.

Jméno
Marek
Odpověď

Zdravím, sháním nové auto nejlépe užitkové. Je tu nějaká možnost uvěru či leasingu bez registru. Přijem na to mam.. 25000 a ještě podnikám jako fotograf.. Ale odešlo mi auto a hledám užitkové nové.. Mám vybrané.. ale nikdo mi nechce půjčit jelikož jsem v registrech kvůli rodičum cena je cca 330 tis.. splátka možná okolo 5 tis.. Dá se to nějak Vubec udělat.. Dokáže někdo pomoci. ? Děkuji

Jméno
Marek
Odpověď

Zdravím, sháním nové auto nejlépe užitkové. Je tu nějaká možnost uvěru či leasingu bez registru. Přijem na to mam.. 25000 a ještě podnikám jako fotograf.. Ale odešlo mi auto a hledám užitkové nové.. Mám vybrané.. ale nikdo mi nechce půjčit jelikož jsem v registrech kvůli rodičum cena je cca 330 tis.. splátka možná okolo 5 tis.. Dá se to nějak Vubec udělat.. Dokáže někdo pomoci. ? Děkuji Srovnejte VŠECHNY nebankovní půjčky na auto!..Pilnaj.m@seznam.cz 601328080

Jméno
Barbora
Odpověď

Dobrý večer, umíme financovat vozy bez doložení příjmu i se špatnými registry, pokud chcete více informací, email uverovani@email.cz

Jméno
kveta
Odpověď

Dobry den..prosim nevite kdo by pujcil 70 000 na mesicni splatky..manzel je rok po insolvenci..dekuji za info..

Jméno
kveta
Odpověď

email..energystars2@email.cz dekuji

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Paní Sonia Alexová
Odpověď

ZÍSKÁTE TENTO ZÁRUKU A ZAHRŇUJÍ VAŠI FINANČNÍ PROBLÉM. V současné době nabízíme půjčku ve výši 3%, v případě zájmu Vás ukáže váš zájem poskytnutím podrobností níže a pokračujte dále. Kontaktujte nás emailem: dangotelineloaninvestment@outlook.com POUŽITÍ ÚVĚRŮ Jméno žadatele: ________ Věk: _________ Pá: __________ ZEMĚ: _________ Rodinný stav _________ Povolání _________ Místo: ____________ Potřebné množství __________ Doba trvání: ___________ Telefon: ___________ Kontaktní email: soniaalexloanfirm@gmail.com Výkonný ředitel Paní Sonia Alexová

Jméno
Maria Miroslav
Odpověď

Dobrý den, jsem Maria Miroslav, žijící v Brně, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se čtyřmi dětmi a v květnu 2016 jsem se dostala do finanční situace a musela refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat úvěry od různých úvěrových společností, soukromých i firemních, ale nikdy s úspěchem a většina bank odmítla půjčku. Ale jak Bůh chtěl, představil jsem Boha soukromého věřitele, který mi dal půjčku ve výši 850 000,00 Kč a dnes jsem podnikatelka a mé děti se dnes daří dobře, pokud se musíte obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, bez kreditní kontroly, bez partnera s 2% úrokovou sazbou a lepších platebních plánů a plánů kontaktujte prosím Pastor Williams. Neví, že to dělám, ale jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm ví o něm víc a chtěli, aby mu Bůh požehnal víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím svého e-mailu. pastorwilliams1211@gmail.com

Jméno
Jan
Odpověď

Dobrý den,, potřeboval bych auto na splátky nebo nebankovní pujčku.Jsem zaměstnanec jelikož jsem v registru dlužníku (žadná pučka nic takového.Potřeboval bych auto do 70000 kč kontakt na mě honzahorvath@email.cz Děkuji

Jméno
vera
Odpověď

Dobry den potrebovala bych nutne pujcku na auto ale jsem v rxekuci.pracuji na plny uvazek a jeste jsem i na materske .prosim jestli nekdo vite o naky pujcce s exekuci .napiste prosim pafer1@seznam.cz

Jméno
oceanicfinance
Odpověď

Potřebujete skutečný úvěr na obchodní účely nebo na zaplacení svého dluhu kontaktujte pana Kellie Wilsona nyní za opravné půjčky prostřednictvím e-mailu: Oceanicfinance113@gmail.com nebo +1 (267) 725-7570

Jméno
vlastik
Odpověď

dobry den jsem v registru manzelka v insolvenci zacal jsem podnikat ale odeslo mi auto prosim potrebuji nutne nove dekuji za pripadnou odpoved vlastik26@hotmail.com

Jméno
Pastor Osas Ben
Odpověď

Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct! Jste v současné situaci v potížích nebo vás hrozí v potížích? Tímto způsobem vám dáváme možnost vyvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se snaží, aby jim poskytli šanci. Každý si zaslouží druhou šanci a od té doby, co vláda selže, bude muset pocházet od ostatních. Žádná částka není pro nás příliš šílená a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale jen dohodnuté částky a nic jiného. Už nečekejte a komentujte tento příspěvek. Uveďte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na pastorosasben@outlook.com Naléhavě potřebujete peníze? Můžeme ti pomoct!

Jméno
Valdines Amaral da Silva
Odpověď

Hledáte podnikatelský úver, osobní pujcky, bydlení, studentské pujcky studentu, konsolidacní pujcky, nezajištený úverový rizikový kapitál; Atd .. Nebo odmítl úver od banky nebo dohody jeden nebo více financních duvodu. Je pravdepodobné, že vaše duvera Toto rešení! A pastýri soukromí veritelé pujcují spolecnosti a jednotlivce v nízké a cenove dostupné sazbe ve výši 2%. Máš zájem? Kontakt po prepoctu úveru do 48 hodin. KONTAKTUJTE NÁS (valdinesamaraldasilva@gmail.com)

Jméno
mikesamon
Odpověď

Speciální nabídka, aby vyřešit vaše problémy. Zdravím všechny. Využijte nejlepší podmínky financování pro vaše projekty obecne( nákup auta, bydlení, vzdelání pro své deti atd...). Financování všech svých projektu s úvery mezi jednotlivci Budovat své bohatství a zároven snížit své dane. Pripravit se na budoucnost máme úroková sazba, kterou budete potrebovat ! Pokud máte zájem, kontaktujte me, takže jsem muže vám pomoci vyrešit vaše financní problémy Email : mikesamon93@gmail.com

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti