Internetová Poradna

o osobních automobilech

Kdo mi prodá levné auto na splátky?

Jméno
Lukáš
Otázka

Dobrý den, touto cestou bych se chtěl zeptat, zda by mi někdo neprodal auto na splátky do 50000 Kč. Splácet můžu tak maximálně 7 tisíc měsíčně. Nikde neprojdu schválením úvěru nebo leasingu, ale splácet schopný jsem. Děkuji.

Jméno
Zdeněk
Odpověď

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli mi někdo z vás nedá auto na splátky. Jsem schopný dát akontaci 15000 - 20000 Kč předem. A měsíčně platit do 4000 - 5000 Kč. Pracuji v Německu. Dost spěchá. Děkuji za nabídky. Můj mail je volf.zdenko@gmail.com.

Jméno
Jindřiška F.
Odpověď

Dobrý den, taky se připojím k dotazu. Prodal či prodává zde někdo automobil formou splátek? Ale ne od soukromé společnosti, jen mezi sebou. Mohu splácet 2-3 tisíce měsíčně. Předem děkuji za reakce.

Jméno
Milan V.
Odpověď

Mohl by jsem vám nabídnout mé auto. Jedná se o Opel Vectra C sedan, rok 03, obsah 2.2 16V 108 KW, tmavě modrá barva, stk 6/17. Je třeba jej ovšem doplatit u Essoxu. Zbývá 28 splátek po 1300 Kč. Na odstupném by jsme se mohli domluvit osobně. Zájemci prosím volejte na 733110494. Pošlu foto do emailu.

Jméno
Koupím auto
Odpověď

Koupím levné auto na splátky, nejlépě Opel Vectra nebo Octavia. Maximální obsah 1.6, pojízdné s STK, můžu splácet 2000 - 2500 Kč měsíčně, cena do 30000. Moje současné auto muselo jít na likvidaci kvůli podvodníkovi, který mi jej zničil. Momentálně nemám peníze na výkup v hotovosti. Nabídne někdo levnější auto na splátky? Prosím o férové jednání. Děkuji.

Jméno
Emil Biedrava
Odpověď

Dobrý den. Měl bych zájem o koupi levného osobního vozu. Na měsíční splátky. Jsem ochoten přeplatit o 20000 Kč navíc. Můj mail je emilio.band@seznam.cz. Děkuji za nabídky. Zn: Spěchá.

Jméno
Lukáš
Odpověď

Zdravím, nabídne někdo slušné levné auto do 70000 Kč? Potřebuji ho na dojíždění do práce. Jsem schopný splácet 5 tisíc měsíčně, tedy na splátky prosím. Email.:lukaspospichal1406@seznam.cz.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, nabídl by někdo osobní automobil na splátky? Jen fér a čestné jednání. Cena do 100.000,- Kč. Může být i levnější. Mockrát děkuji za nabídku, pište prosím na kafa18@seznam.cz.

Jméno
Deny
Odpověď

Sháním nějaké auto do 20 tisíc na splátky. Jestli někdo má a prodá ho na splátky tak napište na adresu Denysekk30@gmail.com. Děkuji předem.

Jméno
Martin
Odpověď

Dobrý den, Nabídl by někdo osobní automobil na splátky do 100.000,-? Fér jednání a žádné podvody. Děkuji za nabídky, které mi můžete posílat včetně fotografií auta na mkhause@seznam.cz.

Jméno
Petr
Odpověď

Převezmu leasing na Škoda Superb, Mercedes. Představuji si to do 10 tisíc korun měsíčně. měl by pro mě někdo nějakou slušnou nabídku? Děkuji, Petr, jsem k dispozici na telefonu 777485673.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti