Internetová Poradna

o osobních automobilech

Koupím auto na splátky. Do 150.000 Kč. Kdo prodá?

Jméno
Nick Sboiev
Otázka

Dobrý den. Mam zájem o auto na splátky v dobrém stavu - rok výroby od 2010, najeto do 80.000 Km. Splátky navrhuji s možností doplacení nepravidelnýma částkami a v urychleném termínu. Máte-li něco k nabídnuti - tak pište své nabídky na mail sboiev@seznam.cz. Děkuji!

Jméno
Iveta Schonigerová
Odpověď

Dobrý den, já bych taky měla zájem o koupení auta na splátky, ale nemuselo by být ani tak drahé. Stačilo by mi něco do 80000 Kč s měsíční splátkou maximálně do 3200 Kč. Nikde mi nedají leasing ani nepůjčí peníze, protože jsem kvůli operátorovi v registru. Buď bych chtěla Škoda nebo Volkswagen. Je jedno jaká konkrétně značka, ale známí mi doporučil tyto dvě. Děkuji a případné nabídky mi posílejte na IvetaSchonigerova@seznam.cz.

Jméno
Milan Tvrdík
Odpověď

Dobrý den, zrovna mám teď v autobazaru Volkswagen Golf 1.6 s výkonem 74kw. Najeto má 227 000 Km a je na ceněno na 29900 Kč vč provize bazaru. Je to benzín z roku 1996, ale STK má platnou až do 6/2015. Momentálně jej budu ale stahovat, protože se mi ho nedaří prodat a nevím co s ním dál. Byl bych ochotný ho prodat i na splátky, třeba za 5000 Kč měsíčně ve 6 splátkách. Sice hledáte něco okolo 150000 Kč, ale třeba by to někomu na nějaké dojíždění do práce ještě dobře posloužilo. Jsem z Liberce a osobní prohlídka na místě není problém. Když tak se mi ozvěte.

Jméno
Josef Hlinský
Odpověď

Hledám libovolné auto na splátky do ceny maximálně 140 - 150000 Kč (měsíčně max. 7500 Kč). Najeto do 100 000 Kč, případně jen o trochu více. Vyžaduji kompletní doklady a platnou STK, převod můžeme uskutečnit až po poslední splátce, chci ale mít vše právně podloženo. Případně převod na mě a pojištění na vaše jméno (k vyplacení pojistky). Pokud někdo něco takového máte, tak mi dejte vědět na pepahlinsky@seznam.cz. Jsem z Prahy 4. Najde se někdo, kdo soukromě prodá?

Jméno
Iveta Schonigerová
Odpověď

Ozval se vám někdo? Už to takto marně zkouším delší dobu a podávala jsem si mnoho inzerátů, ale nikde mi nechtějí pomoci. Nikdo se mi zatím vůbec nikde neozval a nedává vědět. Kdybych nebyla sama s malým, tak bych to tak neřešila, ale to auto potřebuji akutně kvůli němu. A na splátky u banky si to vzít nemohu, protože jsem u nich v registru. Máte někdo nějakou jinou radu? Klidně zaplatím i vysoký úrok.

Jméno
J. Plachý
Odpověď

Sháním na splátky BMW řady 5 (X5) s najetými maximálně 150 000 Km. Nebourané! Jsem na splátkách ochoten přeplatit i o 50 000 Kč více. Preferuji benzínový motor. Pokud by nikdo nic takové neměl, tak bych měl zájem o Mercedes-Benz třídy M. Opět je cenové rozpětí od 150000 Kč do 200000 Kč + samozřejmě nějaká úroková sazba dle domluvy. Najeto opět do 150 tisíc kilometrů a nikdy nebourané. Může se třeba jedna i o dovoz z Německa nebo Švýcarska, to neřeším. Ale papíry ať jsou v pořádku. Pište: jarek-plachy@post.cz.

Jméno
Barbora Kratochvílová
Odpověď

Dobrý den pane Tvrdík, měla bych zájem o auto na splátky, ale nemůže to být přes nějakou společnost. Potřebovala bych smlouvu jen mezi mnou a vámi, pokud by to bylo možné. Chtěla bych třeba Škoda Octavia do 130000 Kč. Děkuji mnohokrát za odpověď. Barbora Kratochvílová, můj email je suzan112@seznam.cz.

Jméno
Ondřej
Odpověď

Dobrý den pane Tvrdík. Je stále možnost splátek ohledně vašeho auta Golf? Jsem z Mimoně, což je od vašeho bydliště asi 40 Km. Odpověď mi prosím zašlete na tento e-mail: OndrejKahanek@volny.cz.

Jméno
Fufaj1
Odpověď

Dobrý den, koupím auto na splátky do 130000 Kč. Bohužel mi nikde leasing ani úvěr neposkytnou, jelikož jsem v registru. Nutně potřebuji auto pro rodinu. Ideální by byly splátky do 3000 Kč s 0 Kč akontací. Nemůžu si dovolit dát peníze předem. Typ auta Ford Mondeo, Ford Focus, Škoda Octavia. Děkuji.

Jméno
Štefan
Odpověď

Dám každému auto na splátky, nové či zánovní. Akontace 20 000 Kč až 35 000 Kč. V případě zájmu zde zanechejte své kontaktní informace (nejlépe telefon). Děkuji.

JMÉNO
TEXT
Napište číslicí "třicet jedna":
Osobní auta - Poradna, Diskuse, Zkušenosti